Nisan 2014 Hamile oldugunu ogrenenler buraya :))))

hulya48

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2013
56
3
Slm Kizlar :))

Bir yillik bir ugrasi ve kotu bir dusuk sonrasi Hamileyimmmmm :)) Bugun 5 hafta oldu cok mutluyum Allah"im cildirabilirim.

Tebrikler tatlım... Ben de p.tesi kan testi vereceğim idrar da silik çıktı heyanla bekliyorum =)

bugun adet günüm ama ben 2gün önce nasılsa yine negatif diyerek hatta yaptıktan sonra gözucuyla baktıgım testımın cıft cızgı oldugunu gorunce hemen hastaneye kostum tabı: ) beta da 211 cıktı cok sukur 8ay sonra bende hamısımm:)))) :KK49:

Ben de hamileyim ama sevinemiyorum. 13 nisanda hamile olduğumu öğrendim bugün 27 nisan.Son adet tarihime göre 7 haftalık hamileyim. 2 haftadır 2 gün aralıklarla beta hcg veriyorum ama değerler çok az yükseliyor. kese ve yolk sac göründü ama doktor sağlıksız gebelik diyor. Kanamam da yok.Beklemelimiyim kürtaj mı olmalıyım bilmiyorum. 2,5 yıldır istiyorduk. Rabbim nasip etti ama sevinemiyoruz. Hakkımızda hayırlısı olsun. Sağlıkla ve hayırla bebeklerimizi kucağımıza alırız inşallah. Beklemek çok zor:KK43::KK43:

Merhaba herkesee 3 haftalik hamileyim ilk bebeğim çok heyecanliyimm inşallah hayırlısıyla Allah tamamına erdirir isteyen herkesede nasip olur :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Slm Kizlar :))

Bir yillik bir ugrasi ve kotu bir dusuk sonrasi Hamileyimmmmm :)) Bugun 5 hafta oldu cok mutluyum Allah"im cildirabilirim.

seni çok iyi anlıyorum tebrik ederim canım sağlıcakla kucağına alırsın inşallah bende bugün çift çizgiyi gördüm testte daha kan vermedim ama çok heyecanlıyım nefes bile alamıyorum

Arkadaşlar ben beş haftalik hamileyim. Yumurtlama gününden bu yana kasık ağrılarım vardı. Ama iki gündür hiçbir ağrım yok, belirtim yok. Endiseleniyorum acaba bişey mi oldu diye :KK43: benimle aynı şeyleri yaşayan var mı?

bende 5 hafta 2 gunluk hamileyim. bendede hep kasik agrilari oldu ama iki gundur yok. hamile olduguma daha vucudumda hic belirtide yoktu ama bu sabah goguslerimin icinin yandigini hissettim. merak etme insalalh sorun olmayacak ve bebis gelecek. hem bebek tutunamasa kanaman olurdu korkma canim

seni çok iyi anlıyorum tebrik ederim canım sağlıcakla kucağına alırsın inşallah bende bugün çift çizgiyi gördüm testte daha kan vermedim ama çok heyecanlıyım nefes bile alamıyorum
allahim saglicakla kucagina almayi nasip etsin cnm. bende kan testi yapmadim. ingilterede yasiorum burada yapmiolar zaten 12. haftaya kadar doktora gitmiorsun bile :KK43:(

Ben de hamileyim ama sevinemiyorum. 13 nisanda hamile olduğumu öğrendim bugün 27 nisan.Son adet tarihime göre 7 haftalık hamileyim. 2 haftadır 2 gün aralıklarla beta hcg veriyorum ama değerler çok az yükseliyor. kese ve yolk sac göründü ama doktor sağlıksız gebelik diyor. Kanamam da yok.Beklemelimiyim kürtaj mı olmalıyım bilmiyorum. 2,5 yıldır istiyorduk. Rabbim nasip etti ama sevinemiyoruz. Hakkımızda hayırlısı olsun. Sağlıkla ve hayırla bebeklerimizi kucağımıza alırız inşallah. Beklemek çok zor:KK43::KK43:

cok uzuldum cnm :KK43:( bu bekleyis ne aci biliorum :KK43: dualarim seninle insallah sikinti olmayacak goreceksin. ben olsam kurtaj olmaz beklerdim. eger sagliksiz gebelikse vucut zaten kabul etmeyip dusuruor. insallah hic sorun olmaz cnm insallah.

Hulya48 teşekkür ederim canım. Yarın doktora gidicem. İnslh bi sorun yoktur. Keseyi görebilir miyim acaba beş haftalikken?

allahim saglicakla kucagina almayi nasip etsin cnm. bende kan testi yapmadim. ingilterede yasiorum burada yapmiolar zaten 12. haftaya kadar doktora gitmiorsun bile :KK43:(

tuhafmış ama olsun allah sağlıcakla kucağına versin inşallah canım

sorma ilk dusukte o kadar yalvardimki bebek dustu ultrason a alin belki parca kaldi rahmimde die. hayir gerek yok eger atesin cikar agrin olursa uc dort gune gel dediler sadece. ne yazikki hamilelik boyunca sorun olmazsa 2 3 defa tek ultrasona giriosun :KK43:

Hulya48 teşekkür ederim canım. Yarın doktora gidicem. İnslh bi sorun yoktur. Keseyi görebilir miyim acaba beş haftalikken?

ben goremezsin die biliorum cnm ama emin degilim :KK43:

Merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım dün evde test yaparak öğrendim yarın doktora gideceğim inşallah gerçi ilk değil 9 yaşında bi kızım var ama aradan o kadar uzun zaman geçti ki kendimi çok yeni gibi hissediyorum öğrendikten sonra neler yapılmalı neler bekliyo bizi ufaktan bahsedebilirsiniz eğer özellikle şu tahliller konusunda çünkü ilk kızımda pek doktora gittiğim söylenemez ama bu sefer daha titiz davranıyorum sanırım herşey farklı olacak gibi hissediyorum :) 15 mart son adet tarihimm keseyi görebilirmiyim yada şuanda neyi farkedebillirim hiç mide bulantım yok sadece kasık ağrım hafiften ve göğüslerde aşırı hassasiyetim var :) yorumlarınızı bekliyorum kızlarr :)))) bide bu arada şunu da eklemek isterim ilk doğumumdan sonra yaklaşık 8 yıl doğum kontrol hapı kullandım ve 1,5 yıl oldu bırakalı nasip bugüneymiş kimseye tavsiye etmiyorum o haplarıı uzun süreli kullanımda çok çeşitli şeyler çıkıyo önünüze kullanacaksanızda eğer kısa süreli kullanmanızı öneririm :KK66:

Benimde bugün belli oldu hamileyim Allahın izniyle, Rabbim tüm isteyenlere versin inşallah bebişleri :KK49:

Kızlaaarrr bende hamileyim :)

Ya kasıklarında ağrı olan var mı benim gibi korkuyorum sanki adet olcam gibi geliyo ama hamileyimm çok tuhafım ya :):)

Arkadaşlar bugün doktora gittim. Progesteron değeri 18.12 çıktı. Doktor değerin düşük dedi. İlaç verdi. Düşük tehlikesi olabilir dedi. :KK43: sizin değeriniz kaç çıktı?

X