Nakış Bartın tel kırması fiyatları hakkında bilgi

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.

Aslihaan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2014
270
7
Merhaba ben bartın tel kırması yapıyorum ve satmak istiyorum ama piyasadan haberim yok. Öyle büyük büyük değiller küçük işlenmiş ve çok emek isteyen örnekler yapıyorum sizce ne kadara gider? Piyasadan haberiniz varsa yardımcı olursanız sevinirim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba ben bartın tel kırması yapıyorum ve satmak istiyorum ama piyasadan haberim yok. Öyle büyük büyük değiller küçük işlenmiş ve çok emek isteyen örnekler yapıyorum sizce ne kadara gider? Piyasadan haberiniz varsa yardımcı olursanız sevinirim

meraba canım eğer takım olarak yapıyosan yatak odaları 150 den başlar solon takımları 750 ve üstü civarında ama örnrğe göre değişir fiyatı böylede hesaplaya bilırsin ben 100 gr lık telleri alıyorum bide fiyat olarak 4.50 kuruş olan teller var o tel küçük yapıldığında 15 tl oluyo

meraba canım eğer takım olarak yapıyosan yatak odaları 150 den başlar solon takımları 750 ve üstü civarında ama örnrğe göre değişir fiyatı böylede hesaplaya bilırsin ben 100 gr lık telleri alıyorum bide fiyat olarak 4.50 kuruş olan teller var o tel küçük yapıldığında 15 tl oluyo
Yardımınız için çok teşekkür ederim😊

Yardımınız için çok teşekkür ederim😊

günaydın ben yapıp satmadım hiç ama kurs hocamız o fyata yapıp satıyo çok ağır örneklerde yapıyo mesela bi salon takımına 800 900 tl fiyat koyuyo siz nerde oturuyosnuz alan varmı orda

Hayır alan yok ben piyasayı merak ettim de ona göre fiyat koyacam ama satılacağını düşünmüyorum

meraba birinci resim koymayı bılmyorum ve suan elımde yok ama zaten kz meslek mezunuym ve bunun uzerinde baya becerim var
duvaklar.tepsiler örtüler yapıyorum isim yazıyorum kuran yazılarndan tablolar yapyorum yanı amcım evme yardımım dokunması

X