Yaza Merhaba Çekilişi

slm canım nasılsın malum ben her zaman giremiyorum kim bilir neler kaçırdım :KK43:(( çekiliş lafı duydum hemen sorayım dedim çekiliş yapıyormuyuz yaparsak ben varım malum çok girtemiyorum ama haber ederseniz bana ben katılırım

hoşgeldin cnm. Yanş öyle konusu geçti ama müsait değilim felan diyorlar sanırım bu bayrama yok çekiliş :26:

hoşgeldin cnm. Yanş öyle konusu geçti ama müsait değilim felan diyorlar sanırım bu bayrama yok çekiliş :26:

hadi ya üzüldüm :KK43: hayırlısı ramazan gerçi günler uzun insan yoruluyor o yüzden birşey diyemicem nasip birdaha ki bayrama olmadı ramazan sonra bi ara yapalım

ay bilmiyorum canım hamile bir sürü insan var tabiki ama ikiz olması cidden daha zormuş..
bir de işyerindekiler bilmediği için ikiz olduğunu, dönünce bir sürü laf dinlicem sırf o stresten işe gitmek istemiyorum..
ama sanırım dönünce söylerim artık yoksa algılamıyolar içinde bulunduğum durumu..
hoş sanki söyleyince anlıycaklar mı..
hep negatifler ay karnın ne çok büyüdü ay iki bebek nasıl bakcaksın bilmem ne diyip durcaklar :KK53:

canım öncelikle çok çok geçmiş olsun işler kendi işlerim aksilikler vs derken fırsat bulup giremedim şimdi ögrendim çok çok geçmiş olsun RABBİM şifa versin ALLAHım üçünüzüde korusun inşallah bundan sonra sıkıntısız hamilelik geçirirsin canım benim kim ne derse desin takma hamilesin hemde ikizler sıkıntıya falan hiç girip canını sıkma boşver millet ne derse desin sen sağlıgını düşün

canım öncelikle çok çok geçmiş olsun işler kendi işlerim aksilikler vs derken fırsat bulup giremedim şimdi ögrendim çok çok geçmiş olsun RABBİM şifa versin ALLAHım üçünüzüde korusun inşallah bundan sonra sıkıntısız hamilelik geçirirsin canım benim kim ne derse desin takma hamilesin hemde ikizler sıkıntıya falan hiç girip canını sıkma boşver millet ne derse desin sen sağlıgını düşün

Amin canım inşallah sağol..

Kızlar merabaaaa:KK25::KK25:
yeni bi çekiliş topiği açsam kimler katılmak ister yoğunluğa göre açıcam:KK8:

canım şu an istanbuldayım bi süre burda kalıcam dönüşte açarız duyanlar duymayanlara söylesin:KK5:

X