Yaza Merhaba Çekilişi

yok canım 1 zorunlu hediye olucak ondan sonra kime hediye alıcaksan yani kurbanın kimse kendini tanıtma topiğinde yazdığı bilgilere bakarak istediğin ve imkanının elverdiği şeyleri alabilirsin...istersen 8 mart çekilişi hediye sergilediğimiz topiği bir incele :KK16:

anladım canım peki çekiliş nasıl yapılacak :KK12::KK12:

daha çok mu var ne zamanki çekiliş :26:

Tarihler nedir acaba?

Ben de katılmak isterim uygun olursa.

henüz karar vermedik bu akşam en geç yarın sabaha kadar toplanır zaten baya kişi tarihlere de karar veririz...
talep fazla olursa çekilişi bu haftasonu bile yapabiliriz...
hediye yollama da 2 hafta sonra başlar 19 mayıstan sonra...
tabi bunlar benim fikirlerim şu an için...

henüz karar vermedik bu akşam en geç yarın sabaha kadar toplanır zaten baya kişi tarihlere de karar veririz...

kesinlikle katılım fazla olursa mükeemmel olur :)) hemencecik yaparız çekilişii de hediyeleşmeyi de :E

anladım canım peki çekiliş nasıl yapılacak :KK12::KK12:

çekiliş yapıcak kadar uygun sayıda kişi toplandığında ben kurayla çekilişi yapıcam sonra herkese özelden kurbanının kim olduğunu adres bilgilerini yazıcam..(geçen çekilişi geranio yapmıştı ona sorarım nasıl yaptığını)
diyelim ki senin kurbanın benim..o zaman kendini tanıtma topiğinde benim yazdığım bilgilere bakıp istediğin hediyeleri ve zorunlu hediyeyi alıp belirlenen tarihten sonra yollayacaksın...tabi bu süre içerisinde bu topikte herkes katilini bulmaya çalışıyor bazı ipuçları vericeksin işte mesela "benim kurbanım evliymiş, pembe renkten hoşlanırmış....vb" gibi ama seni bulmaması için de uğraşıcaksın...
çok zevkliydi geçen çekiliş...

Beraber karar veririz cekilis tarihine hosgeldiniz kızlar :)
Bi iki hafta icerisinde olabilir istege bağlı:)

Zeycim ekler seni de hosgeldin canim :))

Maksat maaşa denk gelsin:KK34:

Ben varım, kararımı verdim:KK16:

çekiliş yapıcak kadar uygun sayıda kişi toplandığında ben kurayla çekilişi yapıcam sonra herkese özelden kurbanının kim olduğunu adres bilgilerini yazıcam..(geçen çekilişi geranio yapmıştı ona sorarım nasıl yaptığını)
diyelim ki senin kurbanın benim..o zaman kendini tanıtma topiğinde benim yazdığım bilgilere bakıp istediğin hediyeleri ve zorunlu hediyeyi alıp belirlenen tarihten sonra yollayacaksın...tabi bu süre içerisinde bu topikte herkes katilini bulmaya çalışıyor bazı ipuçları vericeksin işte mesela "benim kurbanım evliymiş, pembe renkten hoşlanırmış....vb" gibi ama seni bulmaması için de uğraşıcaksın...
çok zevkliydi geçen çekiliş...

kişi adres bilgileri gizli tutuluyor değil mi , anladım güzel olucak o zaman :KK76::KK76:

ama kimin kime çıktığı bulunursa süprizi kaçar :KK53::KK53:

ben çekiliş bittikten sonra yazmışım katılmak istiyorum diye :KK5::KK1::KK1:

heyecanlı olucak :KK12::KK12:

ben de bende :KK43:
katılım bitti denilmişti hevesim kursağımda kalmıştı..
neyse kiiiiiiiiiiiiiii o heyecanımı da bu çekilişe ekleyip güz<ellikler çıkarrıız :KK70:

kişi adres bilgileri gizli tutuluyor değil mi , anladım güzel olucak o zaman :KK76::KK76:

vuhuuu hakkat çok heyecanlı..
en güzeli de tanımadığın bi, insana candan hazırlanmış minik hediyeler ve de mektup :))
ömür boyu saklnaır elbet

genelde bulunmuyor canım zevkli oluyo şaşırtmacalı falan:KK16:
tabi sadece bana yolluyosunuz bilgilerinizi..
ama mesela kurbanının bilgilerini yollayacağım sana sadece özelden...
yani herkes 1 kişinin adresini bilecek mecburen...
kime hediye yollayacaksa...

Bende ayin 7 sinden sonra alabilirim ogrencilik daha kotu :) ona göre ayarlariz zaten :)

tamam o zaman 19 mayıstan sonra hediyeleri yollamak uygun sanırım sana da..
canım geçen çekilişte kura mı yaptın eski usul kağıda yazıp çekme gibi ne şekil yaptın çekilişi bana özelden yazarsan sevinirim...

canım geçen çekilişte kura mı yaptın eski usul kağıda yazıp çekme gibi ne şekil yaptın çekilişi bana özelden yazarsan sevinirim...

Tamam yaziyorum hemen :) uygun canim tarih olabilir tabi. Bi hafta 10 gune cekilis yapar miyiz?

Kağıda yazmıştı diye hatırlıyorum zeynim..

X