Kız İsteme ••• 2014/2015 Sözlenecekler Nişanlanacaklar gelsinnnn •••

Tatlı tatlı yönlendir sen onu kuzum evlendikten sonra da yapılır gezilir ama sonra bebiş olur aileler işin içine giriyor şimdi biraz daha rahat kafanız bir de İstanbul'da o kadar gezilecek görülecek yer var ki şimdiden başlasanız her hafta sonuna ya da 2 hafta da bir bir kaç senesi gider insanın :KK60:

Aynen bebeğim babam doğma büyüme Levent'li diyor ki kızım bilirsin gezmeyi seven bi insanım ama istanbulda hala görmediğim o kadar çok yer varki diyor.
Gerçekten de öyle harika bi şehirdeyiz çok seviyorum memleketimi :KK16::KK16::KK16::KK16:

Aynen bebeğim babam doğma büyüme Levent'li diyor ki kızım bilirsin gezmeyi seven bi insanım ama istanbulda hala görmediğim o kadar çok yer varki diyor.
Gerçekten de öyle harika bi şehirdeyiz çok seviyorum memleketimi :KK16::KK16::KK16::KK16:

Evet gez gez bitmez o yüzden yapacak faaliyet çok fazla inşallah heryeri görmek nasip olur :21:

ayakkabı altı lıstem hazır kımseyı unutmamısımdır umarım :KK70: lısteyı hazırladım ogun yanıma alıcam kuaforde yazcam beklerken vakıt gecsın

Bence kuaförden önce yaz çünkü kuaförde pek fırsat olmuyor ya saçında eller ya yüzünde o yüzden ellerini kullanamıyorsun zaten saatler sonra kendini dışarı zor atıyorsun:KK53:

Zaten sırf beni yalnız yollamamak için gelir oda tatlım :KK1:
Bi kere nişan günü kuaför gideceğim benim herşeye çok karışan bilmiş teyzem demesin mi ayy daha çocuğu neden kaldırıyorsun minübüse atlar gidersin kuaföre çıkıştada o alır seni dedi.
Nişanlımda bana melül melül baktı baktı bende gıcık oldum ama iyi tamam dedim.
Neyse minübüse bindim ama içimden sövüyorum, inince nişanlımı aradım hıncımı alamadım ya dedim ki ay minübüste sapık bi adam vardı aşkım nereye gitsem o tarafa geliyordu dedim özge sana inanamıyorum nasıl inmezsin bi daha minübüse binmek yok kahretsin neden teyzeni dinledik ki bi görsen sinirden
,deliye döndü :KK53:
O gün bu gündür bi yere gideceksem bile makam şöförüm gibi kendi bırakır :KK53:
O gün biraz cadaloza bağlamıştım :KK17::KK17::KK17:
Aslında öfkem teyzemeydi herşeyimize karışır ama nişanlım olmaz bn götürürüm diyebilirdi yani.

hehe iyi olmuş. götürecek tabiii az bile yapmışsın :)))

Kızlar öyle stresli bi gün oldu ki benim için :KK43: çalştığm okul ilkokul oldu biz tüm kadro norm fazlası olduk :KK43: tekrar tercih yaptık bakalım hayırlısı :) dua edin de sevdiceğimin okuluna atanayım :)

çok şükür bin şükür seni bana verene....

Kızlar bugün avm ye gittim. Bernando schafer tefal yanyanaydı :) ben büyük bi azimle oraya girmedim :) sonra yukarı çıktım baktım :) english homa :) oraya da girmemeyi başardım :)

çok şükür bin şükür seni bana verene....

X