Kız İsteme ••• 2014/2015 Sözlenecekler Nişanlanacaklar gelsinnnn •••

balbocegi35

Ayı balı bol bulunca orasına burasına sürermiş :)
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2013
12.177
8.377
:KK16: 2014/2015 Yılında sözlenecekler ஐ nişanlanacaklar bu topikte toplanıyoruz:KK16:
:123:Heyecanımızı , aşkımızı , hazırlıklarımızı , çeyizimizi hep beraber paylaşalımm :123:

:124: Tarihlerimizi paylaşalım , geri sayım başlasın :124:​

Son düzenleme:
İzmir de yaşıyorum 22 yaşındayım çalışıyorum. 18 mayıs pazar günü sözüm var :132: yavaş yavaş hazırlıklara başladım . Çok beğendiğim aynalı tepsi var yakında onu alıcam ve yüzükler için yükselti yapıyorum çok az kaldı içime sindi . Tüm kemeraltını talan ettim benimkinden güzeli yok diyemiycem 1tane buldum gümüş boncuk işlemeli 50tl idi tanesi bende kendim yapmaya karar verdim ve çok güzel oluyor :KK16: söz mendilim içinde ahşap kutu süslemeyi düşünüyorum bitince sizlerle paylaşacğm:KK52:

:KK16: 2014/2015 Yılında sözlenecekler ஐ nişanlanacaklar bu topikte toplanıyoruz:KK16:
:123:Heyecanımızı , aşkımızı , hazırlıklarımızı , çeyizimizi hep beraber paylaşalımm :123:

:124: Tarihlerimizi paylaşalım , geri sayım başlasın :124:​

Bendeee geldimmmmmm :)
Bizde yaz sonu nisanlanicaz insallah kismet olursa :))

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene...

Bendeee geldimmmmmm :)
Bizde yaz sonu nisanlanicaz insallah kismet olursa :))

Hoşgeldinnn :KK42:
Sözlü müsün peki ?
Tanıyayım seni nerden yaş kaç ?

Bende varım, Mayıs ayında inşallah.. :KK31:
Yarın elbise kumaşımı almaya gideceğiz, tepsim de hazır. Bir tek hediyelikler kaldı, onları da yastık şeklinde magnet olarak karar verdim, kolonya şişesiydi ilk düşündüğüm ama kalıcı olmadığını düşündüm sonradan. Ben evde düşünüyorum ama ailem diyor ki; biz kalabalığız ev almaz, ufak bir cafe ya da anaannemin evinin bahçesinde dedik ama o zaman da duyan gelicek, müzik istenicek. Çok karışığım yaa. :26::KK14:

Yarın elbise kumaşımı almaya gideceğiz, tepsim de hazır. Bir tek hediyelikler kaldı, onları da yastık şeklinde magnet olarak karar verdim, kolonya şişesiydi ilk düşündüğüm ama kalıcı olmadığını düşündüm sonradan. Ben evde düşünüyorum ama ailem diyor ki; biz kalabalığız ev almaz, ufak bir cafe ya da anaannemin evinin bahçesinde dedik ama o zaman da duyan gelicek, müzik istenicek. Çok karışığım yaa. :26::KK14:

Hayirli olsun :) su tepsi ve magnetlerin resmini paylasirmisinnnn fikir olsun bendede

Hayirli olsun :) su tepsi ve magnetlerin resmini paylasirmisinnnn fikir olsun bendede

Canım benimkisi düz gümüş tepsi, süslenmiş değil. Normal bir yerden aldım resmi yok elimde, magnetleri de daha yaptırmadım..:KK34:

Hayırlı olsun canım :KK52:
Senin dediğn gibi benim bi arkadaşımın aileside yaptı öyle inan evde ki tadı alamıyorsun kalabalık olsun ev olsun . Dükkaın önünde bahçe vardı sandalye atmışlar ortaya masa yüzükler takılıp kesildi herkes müzik bekledi falan , tabi yoktu olsada kim oynuyacaktı , nebilim çok çirkindi mevlüt gibi oldu bişi anlamadık. Ev ortamını tavsiye ederim canım nişanım haziranda bende öyle yapıcam.
Magnet yastıklardan bence çok güzel ben henüz karar veremedim:KK50:

Yuzugumuz var suan ama nisanda alyans takicaz :) aminnnnnnn

Anladım canım biz nişanla arası yakın diye dedim sadece sözde tektaş takarsın :26:
ama ben evlenme teklifi almadım daha :KK50:

Anladım canım biz nişanla arası yakın diye dedim sadece sözde tektaş takarsın :26:
ama ben evlenme teklifi almadım daha :KK50:

Bende almadim ya konusuyoruz yok nisandi dugundu diye ama evlilik teklifi etmedi daha :)

Canım benimkisi düz gümüş tepsi, süslenmiş değil. Normal bir yerden aldım resmi yok elimde, magnetleri de daha yaptırmadım..:KK34:

Kemeraltında incili taşlı ortası aynalı tepsiler var ben çok beğendim inşallh bnde onlardan alıcam yüzük yükseltisi de bitmek üzere. Söz mendili yapıcam ama herkese değil sadece kayınvalideciğime vericem . Söz mendili içinde taşlı incili ahşap kutu yapıyorum onun içine koyup vermeyi düşünüyorum :KK51:

Kemeraltında incili taşlı ortası aynalı tepsiler var ben çok beğendim inşallh bnde onlardan alıcam yüzük yükseltisi de bitmek üzere. Söz mendili yapıcam ama herkese değil sadece kayınvalideciğime vericem . Söz mendili içinde taşlı incili ahşap kutu yapıyorum onun içine koyup vermeyi düşünüyorum :KK51:

Resmini atsana canim bende bakim :)

Bende almadim ya konusuyoruz yok nisandi dugundu diye ama evlilik teklifi etmedi daha :)

:KK4::KK4::KK4: ben kaç kere laf arasında sokuşturdum ama tık yokk :KK4::KK4::KK4:
Odunlar ya bir kerede bizim aklımıza gelmeden yapsalar ya biişeyi :KK47:

Hayırlı olsun canım :KK52:
Senin dediğn gibi benim bi arkadaşımın aileside yaptı öyle inan evde ki tadı alamıyorsun kalabalık olsun ev olsun . Dükkaın önünde bahçe vardı sandalye atmışlar ortaya masa yüzükler takılıp kesildi herkes müzik bekledi falan , tabi yoktu olsada kim oynuyacaktı , nebilim çok çirkindi mevlüt gibi oldu bişi anlamadık. Ev ortamını tavsiye ederim canım nişanım haziranda bende öyle yapıcam.
Magnet yastıklardan bence çok güzel ben henüz karar veremedim:KK50:

Dimi yaa, bencede ev olmalı bulunur bir şekilde yer, ama isteme ve nişanı 1-2 gün arayla yapalım diyorum. Çünkü teyzemin kuzeni, halamın gelini vs. düğün konuşulursa herkes duymasına gerek yok diye düşündüm.. :44:

Resmini atsana canim bende bakim :)

Şimdi işyerindeyim ben bitirmiş bi şekilde atayım fotoğrafı size. Yüzük yükseltisinin tam ortasına isim yazdırtmayıda düşünüyorum bakalım güzel olacakk mı :KK76:

:KK4::KK4::KK4: ben kaç kere laf arasında sokuşturdum ama tık yokk :KK4::KK4::KK4:
Odunlar ya bir kerede bizim aklımıza gelmeden yapsalar ya biişeyi :KK47:

Valla ya :) bende dedim ki evlilik teklifi etmedin kabul edecegimden eminmisin diyorum edicem diyor ne zaman acaba :))

Dimi yaa, bencede ev olmalı bulunur bir şekilde yer, ama isteme ve nişanı 1-2 gün arayla yapalım diyorum. Çünkü teyzemin kuzeni, halamın gelini vs. düğün konuşulursa herkes duymasına gerek yok diye düşündüm.. :44:

Bende nisani evde aile arasinda yapmak istiyorum olmaz mi evde ???

X