Kız İsteme ••• 2014/2015 Sözlenecekler Nişanlanacaklar gelsinnnn •••

Sende kuzum:KK16: dua et bizim için :18:
hahahaaa o ifade tam olarak şu anki ruh halimi yansıtıyor :KK9::KK9::KK9: aynı fikirdeyim kesinlikle söylesekmi diye kendimizi yiyip biitrcgmze syöelyip onn stresini yasamak daha cazip :KK9::KK9::KK9:

Evet en azından söyledik bekliyoruz olur bir yerde ölümünü bekleyenler gibi oldu bu yazı :KK60:

Son düzenleme:
Kızlaaarrr bizim askerlik belli oldu:KK43: kısa dönem çıktı. Acemi Burdur usta istanbul kartal

çok şükür bin şükür seni bana verene....

Kızlaaarrr bizim askerlik belli oldu:KK43: kısa dönem çıktı. Acemi Burdur usta istanbul kartal

kuzumm hayırlısı olsun sağsalim gider inş canını sıkma bak ne güzel yerler çıkmış.sağsalim kavusursun sevdiğine inş. Ne zman basvuru yapmştınız siz

Canım hayırlı olsun sağ salim gelecek hayırlısıyla çabucak kavuşacaksınız inşallah:nazar:Güzel yerler çıkmış inşallah gittiği yerde rahat eder tatlım kısa dönem bir de daha ne olsunEn Büyük TÜRKİYE:KK19:

Eklentiler

• $1406040338022.jpg
    $1406040338022.jpg
    26,1 KB · Görüntüleme: 31
kuzumm hayırlısı olsun sağsalim gider inş canını sıkma bak ne güzel yerler çıkmış.sağsalim kavusursun sevdiğine inş. Ne zman basvuru yapmştınız siz

Canım hayırlı olsun sağ salim gelecek hayırlısıyla çabucak kavuşacaksınız inşallah:nazar:Güzel yerler çıkmış inşallah gittiği yerde rahat eder tatlım kısa dönem bir de daha ne olsunEn Büyük TÜRKİYE:KK19:

Sağolun kızlar. İnşallah rahat eder. Haziranda başvuru yaptık canım

Kızlar inşallah bende varım amin çekin lütfeennn Allah razı olsun :-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günaydınlar herkese kadir gecemiz mübarek olsun :KK19:Rabbim dualarımızı kabul günahlarımız affetsin inşallah hayırlara vesile olsun:KK16:

Bu hayırlı günde herkeze huzurlu Günaydınlar.

Bu gece dualarımız kabul olur günahlarımız affolur inşşallah. Hayırlı kandiller arkadaşlar

X