Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar lütfen bu sefer programlarımızı 6ay düzenli uygulayalım:)

Var mi bi umut cnm bende cok duzensizim bu ara cok sıcak cnm yemek yemek bile istemiyor pek sıcaktan degil caylari icmek

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

umudum var canım evet en azından 75 beden yapabilirim.sadece masaj yaptıkça bile nasıl dolgunlaştıklarını görebiliyorum.
Benim yapacak çok şeyim var eski konularımda görürsün canım.
Evet kesinlikle umutluyum :KK16:

umudum var canım evet en azından 75 beden yapabilirim.sadece masaj yaptıkça bile nasıl dolgunlaştıklarını görebiliyorum.

Otlari yoycekleri caylari ezberledik artik cnm ihtisas yapiyoruz buyutme konisinda ama tezler bosa Cikiyor yada gecici oluyor bu ara bantlara taktim ben gogus buyitme bantlarina dusunuyorm ciddi ciddi ama para tuzagimi. Gercek mi bilmiyrm

Masaj gerçekten çok etkili bir de yiyip içtiklerimizle desteklersek ben de olacağına inanıyorum :)

Olmuyor olmuyor ne yapsak olmuyor ahh su gogusler hic laf soz dinlemiyor . Nasil buyutcez wowocum ya napcaz boyle 16sinda nisanlimla denize gidicez kapali kapali bikniler giycem buyuk gorunsn diye orda bingil bi gil gogusluler olcak mutsuzluk off off eylulde dugunm var gelinlik fransiz kupurlu sectim askili mecbur kalp yaka ne cok istiyodum gogus yok ama off buyusunler

Bu eylül mü düğünün çok az kalmış hayırlı olsun çok güzel çok sevindim:) sen kilo alınca büyücekler evlendikten sonra kiloda alırsın büyürlerde sıkıntı yapma canım bak ne güzel evleniyosun düğünün olcak tadını çıkar canını sıkma, denize giderken destekli al bikini nişanlın biliyo değil mi küçük olduğunu

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

75 beden dolgun bi göğüste sonuçta göğüs canım benimde hedefim önce 75 beden tabiiki..
ramazanda çok düzensiz oldu hiçbişey yapamadım.arada masajlar ve şimdide ısırgan çayı içiyorum.birazdan da masaja başlarım..
Evet 75 te göğüs oluyo bizimki gibi düz değil ...

Bu eylül mü düğünün çok az kalmış hayırlı olsun çok güzel çok sevindim:) sen kilo alınca büyücekler evlendikten sonra kiloda alırsın büyürlerde sıkıntı yapma canım bak ne güzel evleniyosun düğünün olcak tadını çıkar canını sıkma, denize giderken destekli al bikini nişanlın biliyo değil mi küçük olduğunu

Biliyor biliyor ona gore hava hos abartma diyor da takintili olan bnm kilo aldim 3kilo ama ayni hala bi gidim buyuseydi bari

Biliyor biliyor ona gore hava hos abartma diyor da takintili olan bnm kilo aldim 3kilo ama ayni hala bi gidim buyuseydi bari

Daha çok kilo al canım sen zayıfsın baya , o sorun etmiyosa sevinsene :) evlendikten sonra yine büyümezse biz burdayız gelir katılırsın tekrar aramıza :)

Buyumeden gitmem burdan ben banane illa buyuycek oyle

Kızlarr ben de geldim buraya:-) siz katılıp başlıyorum artık bi yerden başlamak lazım yaş oldu 22 hala 75 bedeni dolduramıyoruz kalıcam böyle diye korkuyorum valla.
Şimdi ben de ada çayı, keten tohumu, çörek otu ve şerbetçi otu kremiyle işe başlıyorum. Buz masajı falan da yapıcam bu arada spora da başlıyorum. Artık burdan birbirimizi motive eder dururuz. Şu an ölçülerimi aldım üzülerek başlıyorum. Göğüs altı 71 göğüs 82ye düşmüş:KK43: 50kg.yum hedefim spor yaparak kilo almak bi yandan da göğüsleri büyütmek. Ayrıca selülit catlak vs gibi detletim de vardı onlara davaarıyorum yeniden hadi bakalım kendimizi baştan yaratalım:-)

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlarr ben de geldim buraya:-) siz katılıp başlıyorum artık bi yerden başlamak lazım yaş oldu 22 hala 75 bedeni dolduramıyoruz kalıcam böyle diye korkuyorum valla.
Şimdi ben de ada çayı, keten tohumu, çörek otu ve şerbetçi otu kremiyle işe başlıyorum. Buz masajı falan da yapıcam bu arada spora da başlıyorum. Artık burdan birbirimizi motive eder dururuz. Şu an ölçülerimi aldım üzülerek başlıyorum. Göğüs altı 71 göğüs 82ye düşmüş:KK43: 50kg.yum hedefim spor yaparak kilo almak bi yandan da göğüsleri büyütmek. Ayrıca selülit catlak vs gibi detletim de vardı onlara davaarıyorum yeniden hadi bakalım kendimizi baştan yaratalım:-)

Sende aramıza hoşgeldin canım:) benimde kalçamda selülit ve çatlak var spor yapınca azalıyor ama birde çatlaklar için kahve limon karışımını sürün demiş bu forumdan biri, bende kilo alıp göğüslerimi büyütmeye çalışıyorum 50 kiloya düştüm 55 civarıydım :KK43: boyum 167 ben 65 kiloya çıkmak istiyorum kalçamda büyük ama olsun benimde yaş 21 bizden küçüklerin bizden büyük göğüsleri var

Sende aramıza hoşgeldin canım:) benimde kalçamda selülit ve çatlak var spor yapınca azalıyor ama birde çatlaklar için kahve limon karışımını sürün demiş bu forumdan biri, bende kilo alıp göğüslerimi büyütmeye çalışıyorum 50 kiloya düştüm 55 civarıydım :KK43: boyum 167 ben 65 kiloya çıkmak istiyorum kalçamda büyük ama olsun benimde yaş 21 bizden küçüklerin bizden büyük göğüsleri var

Sorma canım yıllardır kanayan yaram yani :KK43: :KK43: benim de azalıyor işte o yüzden başlamışken hepsine başlim dedim. Dün gece kremimi ilk sürdüm çayları içtim tohumları yedim. Benim de boyum aynı canım benim de vücutta dikkat çeken yer kalçabu arada aynı tipteyiz demek:-) ama 65 olsam duba olurum heralde bi kez 59 olmuştum onda da balona dönmüştüm benim bünye kaldırmıyor o kadarını:-) sporla alsam nası olur orasını bilmiyorum tabi hadi bakalım az sonra sporumu da yapıcam, gazamız mübarek olsun bi kez dahaaaa☺️

Sorma canım yıllardır kanayan yaram yani :KK43: :KK43: benim de azalıyor işte o yüzden başlamışken hepsine başlim dedim. Dün gece kremimi ilk sürdüm çayları içtim tohumları yedim. Benim de boyum aynı canım benim de vücutta dikkat çeken yer kalçabu arada aynı tipteyiz demek:-) ama 65 olsam duba olurum heralde bi kez 59 olmuştum onda da balona dönmüştüm benim bünye kaldırmıyor o kadarını:-) sporla alsam nası olur orasını bilmiyorum tabi hadi bakalım az sonra sporumu da yapıcam, gazamız mübarek olsun bi kez dahaaaa☺️

Ben göğüslerim büyüsün diye kilo almayı göze aldım canım sen 59 kiloyken göğüslerin nasıldı ?

Daha büyüktü tabii ki ama yine de 75ten yukarı çıkamazdım hiç bir zaman

Kizlar yeni bisi gordum forumda yani cok onceden yazilmis elektirikli supurgeyle denemis birisi vakum yapmis masaj buyusun diye ne hallere geldikkk vallaya acinacak hallere dustuk yok artik dediginizi duyar gibiyim

Kizlar yeni bisi gordum forumda yani cok onceden yazilmis elektirikli supurgeyle denemis birisi vakum yapmis masaj buyusun diye ne hallere geldikkk vallaya acinacak hallere dustuk yok artik dediginizi duyar gibiyim

sonuç almışmı peki?
elektrikli süpürge en fazla oraya kanı toplar canlandırır..yani bi bakıma pompa göreviyle aynı...
ben pompa almayı düşünüyorum ama güvenilir bi site bulamadım...

Bilmiyorum ki herhangi bi sonuc yazisi goremedim denenmis ama . Bende dusundum bi ara ama buyutup buyutmeyecegine emin olamyorum pompanin

kızlar günde 3 tane bitki çayı iciyorum ve keten tohumu yiyorum sivilce sorunu yaşayan oldumu bn zaten bu konuda dertliyim ufak ufak çıkmıslar gene acaba çaylardan mı diye düşündm cildim yağlı çünkü

Acaba pompa niyetine süt sağmak için hamilelerin kullandığı pompa olur mu kızlar?

Olabilir cunku Ablam makinayla sagiyodu hep birakiyodu calistigi icin 75dolmuyodu hamileyken 85falan takti simdi dolu dolu 80 beden takiyor dik hemde sarkikta degil 2yilda emzirdi ustelik

Kızlaar gidişatlar ne alemde gelişme olan var mıı?

X