Şişkinlik, şişkinlik :(

AsiNaz

Huzurum; İ&E
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2008
3.715
304
35
Önceden de vardı ama 3,4 gündür mide şişkinliğim beni öldürdü. Doğru düzgün bir şey yiyemediğim halde, çok rahatsız edici bir şişkinlik var.
Bunu yaşayan var mı?

Önceden de vardı ama 3,4 gündür mide şişkinliğim beni öldürdü. Doğru düzgün bir şey yiyemediğim halde, çok rahatsız edici bir şişkinlik var.
Bunu yaşayan var mı?

eşim kaç gündür benzer durumda idi.. özellikle birşey yediğinde daha kötü oluyordu.. nefes alışımı bile etkiliyor demeye başlayınca doktora gitti.. biz gazdır falan diyorduk ama akut gastrit dedi.. tahliller verdi.. 1 ay ilaç kullanıp duruma göre endoskopi yapılacak.. bence bir doktora görünün.. geçmişolsun..

asinazcım
stresli dönemlerde artıyor fark ettin mi
yediklerin de çok etkili
mutlu olmaya çalış, senin gibi hassas insanlar her şeyi düşüne düşüne bu sıkıntıyı yaşıyor

eşim kaç gündür benzer durumda idi.. özellikle birşey yediğinde daha kötü oluyordu.. nefes alışımı bile etkiliyor demeye başlayınca doktora gitti.. biz gazdır falan diyorduk ama akut gastrit dedi.. tahliller verdi.. 1 ay ilaç kullanıp duruma göre endoskopi yapılacak.. bence bir doktora görünün.. geçmişolsun..

Sağolun, size de geçmiş olsun. Bende zaten gastrit vardı, uzun zamandır fena değildim. Ama bu ara arttı.

asinazcım
stresli dönemlerde artıyor fark ettin mi
yediklerin de çok etkili
mutlu olmaya çalış, senin gibi hassas insanlar her şeyi düşüne düşüne bu sıkıntıyı yaşıyor

Evet, stresli zamanlarda artıyor. :KK43:
Dediğin gibi çok hassas ve stresli bir yapım var. :KK43:

Evet, stresli zamanlarda artıyor. :KK43:
Dediğin gibi çok hassas ve stresli bir yapım var. :KK43:

bu yapı meselesi canım
bundan en az etkilenmek için her şeyin olumlu yönünü görmeye çalışmamız lazım
hayat zor gibi görünse de koca kainat insanın mutluluğu için insana amade edilmiş, belki bu yönden bakmalıyız
inşallah hayırlısıyla hepimiz çok mutlu oluruz canım

bu yapı meselesi canım
bundan en az etkilenmek için her şeyin olumlu yönünü görmeye çalışmamız lazım
hayat zor gibi görünse de koca kainat insanın mutluluğu için insana amade edilmiş, belki bu yönden bakmalıyız
inşallah hayırlısıyla hepimiz çok mutlu oluruz canım

İnşallah, kesinlikle haklısın canım.
Olumlu bakmak şart.
Bakma öyle dediğime. Tamamen karamsar bir insan değilimdir. :KK34::KK34:

X