Cuma Zayıflama Yarışması'na Katılmak İsteyenler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

seaBahAR

Nosce Te İpsum
Pro Üye
13 Nisan 2007
15.555
36.069
Arkadaşlar,

Bizler takımlar kurduk ve her Cuma günü tartılarak en çok kilo veren üç takımı belirliyoruz.

Kilo probleminiz varsa, takım ruhu desteğine ihtiyaç duyuyorsanız ve katkıda bulunabilecekseniz sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Cuma Yarışmacısı olmak isteyenler lütfen bu topiğe, kilo bilgilerini ve kilo alma özgeçmişlerini içeren bir mesaj yazsınlar. Mesajlarınızın kapsamı, öncelik hakkı almanız için önemlidir.

Yeni üyeye ihtiyaç duyan takımların liderleri sizleri davet edecekler ve deneme süresi sonrasında, kesin üye olup olmayacağınıza karar verecekler. (Bu konuda yetkili olanlar takım liderleridir, konuyla ilgili bana özel mesaj lütfen atmayınız).

Ayrıca yarışmacı olmadan önce sistemin nasıl çalıştığını öğremek için aşağıdaki topiği okumanızda fayda var:

Karar Defteri

ıyilikler diliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
aslında ben çocukluğumdan beri tombuldum.ama çocukken sevimli gelen bu tombulluğun sevimsiz bir hal alması össye hazırlık yıllarımda oldu.sınav stresiyle o kadar sağlıksız besleniyordum ki nasıl 78 kilo olduğumu ben bile anlayamamıştım.üniversiteyi kazandıkltan sonra ortamdaki bütün kızların zayıf olması psikolojimi iyice bozmuştu.daha 19 yaşındaydım ve78 kiloydum.ben de diğer kızlar gibi güzel kıyafetler giyip süslenip okula gitmek istiyordum ama kilolarım buna engeldi.alış veriş yaparken kız bedenleri bana olmadığı için erekek kotları ve uzun erkek kazakları aldığımı hatırlıyorum.artık bu kilo konusunu çok kompleks yapıyordum.ablamın da düğünü olacaktı güzel bir kıyafet giymek istiyordum.karar verdim artık zayıflayacaktım.ama kesin kararlıydım.zaten karar verdim demekle olmuyor bu konuda çok hırslı olmak gerekiyor.ekmeği,kolayı,homur işlerini,şekeri hayatımdan çıkardım,yemeklerden az yiyerek ve günde 1 saat yürüyüş yaparak zayıflamaya başladım.her hafta 2 kilo 1 kilo derken 63 kiloya düştüm.boyum 1.65 ve iri kemikli olduğum için 63 kilo beni zayıf gösteriyor.görenler hayret ediyordu zayıflamama.
üniversiteyi bitirdilkten sonra 63 kilo olarak evlendim.evlendikten 2 yıl sonra tekrar kilo almaya başladım.çalıştığım için çok yoruluyorum ve acıkıyorum.şimdi 72 kiloyum.bu yaz da kardeşimin düğünü var ve tekrar 63 olmasa bile 65 kilo olmak istiyorum.bu forumu görünce tam aradığım şey bu dedim.70-79 kilo olanların grubuna katılarak zayıflama yarışına katılmak istiyorum.en kısa zamanda aranıza alırsanız sevinirim.diyete başladım burada paylaşmak isterim yaptıklarımı.sevgiyle mutlu kalın

[sıze=2] aslında ben çocukluğumdan beri tombuldum.ama çocukken sevimli gelen bu tombulluğun sevimsiz bir hal alması össye hazırlık yıllarımda oldu.sınav stresiyle o kadar sağlıksız besleniyordum ki nasıl 78 kilo olduğumu ben bile anlayamamıştım.üniversiteyi kazandıkltan sonra ortamdaki bütün kızların zayıf olması psikolojimi iyice bozmuştu.daha 19 yaşındaydım ve78 kiloydum.ben de diğer kızlar gibi güzel kıyafetler giyip süslenip okula gitmek istiyordum ama kilolarım buna engeldi.alış veriş yaparken kız bedenleri bana olmadığı için erekek kotları ve uzun erkek kazakları aldığımı hatırlıyorum.artık bu kilo konusunu çok kompleks yapıyordum.ablamın da düğünü olacaktı güzel bir kıyafet giymek istiyordum.karar verdim artık zayıflayacaktım.ama kesin kararlıydım.zaten karar verdim demekle olmuyor bu konuda çok hırslı olmak gerekiyor.ekmeği,kolayı,homur işlerini,şekeri hayatımdan çıkardım,yemeklerden az yiyerek ve günde 1 saat yürüyüş yaparak zayıflamaya başladım.her hafta 2 kilo 1 kilo derken 63 kiloya düştüm.boyum 1.65 ve iri kemikli olduğum için 63 kilo beni zayıf gösteriyor.görenler hayret ediyordu zayıflamama.[/sıze]
[sıze=2]üniversiteyi bitirdilkten sonra 63 kilo olarak evlendim.evlendikten 2 yıl sonra tekrar kilo almaya başladım.çalıştığım için çok yoruluyorum ve acıkıyorum.şimdi 72 kiloyum.bu yaz da kardeşimin düğünü var ve tekrar 63 olmasa bile 65 kilo olmak istiyorum.bu forumu görünce tam aradığım şey bu dedim.70-79 kilo olanların grubuna katılarak zayıflama yarışına katılmak istiyorum.en kısa zamanda aranıza alırsanız sevinirim.diyete başladım burada paylaşmak isterim yaptıklarımı.sevgiyle mutlu kalın[/sıze]
1 kişilik yerimiz var .. Katılımım ve azmim bol diyorsan .6. Takıma gelebilirsin .....
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/143241-6-takim-cuma-zayiflama-yarismasi-3268.html

Son düzenleme:
öncelikle iyi günler. 1.68 boyunda 97 kg ağırlığındayım:KK43: bende bir çok arkadaşımız gibi hep kilolu biriydim. üniversiteye başladığımda1.sınıftı sanırım, spor yürüyüş yediklerime dikkat ederek 102 kilodan 84 kiloya düştüm. sonra nişan vs. durumları oldu 2 haftada 7 kilo daha verdim 77 oldum. ardından nişanlndıktan sonra dikkat ederek 71 kga kadar düştüm. 40 beden giyiniyordum o zaman.hem okuyordum hemde nişanlıydım. ailemin yanına yazın tatile gidince ailemin bu ani zayıflığa tepkisi ve sürekli bir şeyler yedirmesi sonucu ,aynı zamanda kayınvalideminde, 76kgla evlendim.aslında ciddi anlamda hareketli, yürümeyi spor yapmayı çok seven biriydim sonra bende başlayan hayata, iş yapmaya ,derslere, hatta insanlarla bile görüşmeye isteksizlikle tv karşısında oturma ve bol bol atıştırma sonucu 85kg oldum yine. ama sonrası hep kontrol ve dengeli yememe rağmen işte 98 kiloyum 2 ayda 8 kilo aldım oysa bn dikkatli beslendiğimi sanıyrdm. anlıyorum ki vucudumun bana ciddi bir tepisi bu. bu yıl okulum bitiyor ve ben önümüzdekiyaza bir bebek sahibi olmayı istiyorum bu yüzdende bebeğimi misafir edeceğim bedenimi hazırlamak istiyorum. bu yüzden diyetisyene gitmeye karar verdim. ayın 29una randevu aldım. ama o zamana kadar dikat etmeye devam ediyorum hemde daha sıkı prensiplerle! zayıf olduğum zamanki resimlerimi gardrop kapklarına ve buzdolabının üzerine yapıştırmakla başladım kendimi mtive etmeye, o resimlerimlerdeki halimi o kıyafetlerimin içie girebilmeyi o kadar özlüyorumki... gelinliğimi de saklıyorum inş. bu evlilik yıl dönümümüzde içine girebileceğim ve eşime sürpriz yapacağım:)
sağlıklı yaşamak ve beslenmek isteyen hepimizin olduğu gibi benimde morale güdülenmeye desteğe ihtiyacım var. tabii biraz da rekabete:KK66: beni de aranıza alır mısınız?

Son düzenleme:
öncelikle iyi günler. 1.68 boyunda 97 kg ağırlığındayım:KK43: bende bir çok arkadaşımız gibi hep kilolu biriydim. üniversiteye başladığımda1.sınıftı sanırım, spor yürüyüş yediklerime dikkat ederek 102 kilodan 84 kiloya düştüm. sonra nişan vs. durumları oldu 2 haftada 7 kilo daha verdim 77 oldum. ardından nişanlndıktan sonra dikkat ederek 71 kga kadar düştüm. 40 beden giyiniyordum o zaman.hem okuyordum hemde nişanlıydım. ailemin yanına yazın tatile gidince ailemin bu ani zayıflığa tepkisi ve sürekli bir şeyler yedirmesi sonucu ,aynı zamanda kayınvalideminde, 76kgla evlendim.aslında ciddi anlamda hareketli, yürümeyi spor yapmayı çok seven biriydim sonra bende başlayan hayata, iş yapmaya ,derslere, hatta insanlarla bile görüşmeye isteksizlikle tv karşısında oturma ve bol bol atıştırma sonucu 85kg oldum yine. ama sonrası hep kontrol ve dengeli yememe rağmen işte 98 kiloyum 2 ayda 8 kilo aldım oysa bn dikkatli beslendiğimi sanıyrdm. anlıyorum ki vucudumun bana ciddi bir tepisi bu. bu yıl okulum bitiyor ve ben önümüzdekiyaza bir bebek sahibi olmayı istiyorum bu yüzdende bebeğimi misafir edeceğim bedenimi hazırlamak istiyorum. bu yüzden diyetisyene gitmeye karar verdim. ayın 29una randevu aldım. ama o zamana kadar dikat etmeye devam ediyorum hemde daha sıkı prensiplerle! zayıf olduğum zamanki resimlerimi gardrop kapklarına ve buzdolabının üzerine yapıştırmakla başladım kendimi mtive etmeye, o resimlerimlerdeki halimi o kıyafetlerimin içie girebilmeyi o kadar özlüyorumki... gelinliğimi de saklıyorum inş. bu evlilik yıl dönümümüzde içine girebileceğim ve eşime sürpriz yapacağım:)
sağlıklı yaşamak ve beslenmek isteyen hepimizin olduğu gibi benimde morale güdülenmeye desteğe ihtiyacım var. tabii biraz da rekabete:KK66: beni de aranıza alır mısınız?
6. takıma gelebilirsin suura .....a.s.

bende cuma yarısmalarına katılmak ıstıyorum.bana yardımcı olurmusunuz.bende unıversıteden sonra kılo alanlardanım.boy:1.70 kilo 78 bugun dıyete basladım hayırlısıyla sonunu getırecegım.cevabınızı beklıyorum.

4. takımda da 2 kişilik yerimiz olacak bu hafta, paylaşımı sürekli olacak kilosu 70 in üzerinde olan arkadaşları bekliyoruz takımımıza.

kızlar bende istiyorum yaa 167 boy 57 kilo benide alınn...

bende girmek istiyorum ama paylaşımın iyi olduğu bir takıma girmek istiyorum..diğer türlü hiç motive olamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X