Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

ya kıslar ben ayın 23 ünde başladım 1 ay sonra size kilomu sölicem dedim ama ben arada içmiyorum ya haftada 2-3 defa içiyorum. ama yinede ayın 23 ünde yazıcam bende çok merak ediyorum değişiklik varmı kilomda acaba :1rolleyes:

oy oy oy birde bunu denemeli
hep duyardım ama sizde ki etkisini okuyunca denemye değer sanırım

Ya arkadaslar ben denedim igrenc kokuyooo yaaa sabah sabah icilmez iggg
ama gercekten de kilo verdiriyomus kokuya karsi duyarsiz arkadaslar denesin cözüm oluyomus yanii

selam canım benimde ksitlerimle başım belada canım çikolata kistim vardı geçen yıol amliyat oldum ve amiliyattan sonra tekrarladı suanda sol tarafımda iki cm kistim var dün 3 gündür soğan suyuna başladım canım akşam yatarken ve sabah aç karnına içiyorum
ibrahim saraçoğlu nasıl kullanılıcağını söyledmimi canım
bana bu konuda tardımcı olurmusun benim kullanma şeklim doğrumu acaba

canım msjını yeni gördüm.hergün sabah akşam aç karnına içeceksin.bir orta boy beyaz soğanı soyup 4e bölüp üzerine 2 su bardağı kadar su koy 5 dk kaynat.ama mor veya kırmızı soğan değil.yani şu kabukları turuncu içi beyaz olan.ılıyınca su bardağına doldur iç. sadece 15 gün devam et canım bugün yine duydum tvde bu tarifi.yüzlerce insan bu şekilde derdine deva buldu diyordu.kolay gelsin ALLAH ŞİFA VERSİN.

merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum ama sürekli takip ediyorum bende soğan suyunu kullanmaya başladım ve ilk hafta 2 buçuk kilo kadar verdim ayrıca arkadaşlar acayip bir şekilde inceldim sanki 6 -7 kilo vermiş gibi yanında öğle sıkı bi diyette yapmadan ilk defa böğle kilo verdim.. ama şimdi lahana suyuna başladım sonra gene soğan suyuna başlıcam..

sizin deneyimlerinizden yararlanarak bende kaynatyorum soğan suyunu.annem ikbal gürpınarın programında dinlemiş ikbal hanım bu sayede zayıflamış.fakat gaz yapıyormuş kokusu kötüymş peki kullanan arkadaşlar siz böyle bi sorunla karşılaştınız mı

evet canım bende arasıra oldu ne yalan söğlim bunuda içine limon sıkarak çözdüm limon sıkınca hiç gaz yapmadı bende ..

bende içtim bir süre kızlar bende kaşıntı yaptı sanki idrar yolları iltihaplanır ya onun gibi.birde adet oluyormuş gibi az az ağrılar oldu bıraktım bundan olduğunu düşünüyorum.keşke yarasaydı devam ederdim

Kızlar 6 gn içtim faakt dün ve bugun içemedim yarın içicem haftada ıkı gun ara versem olur mu

canım msjını yeni gördüm.hergün sabah akşam aç karnına içeceksin.bir orta boy beyaz soğanı soyup 4e bölüp üzerine 2 su bardağı kadar su koy 5 dk kaynat.ama mor veya kırmızı soğan değil.yani şu kabukları turuncu içi beyaz olan.ılıyınca su bardağına doldur iç. sadece 15 gün devam et canım bugün yine duydum tvde bu tarifi.yüzlerce insan bu şekilde derdine deva buldu diyordu.kolay gelsin ALLAH ŞİFA VERSİN.

slm bende soğan suyuna başlamıştım hatta kilo verirsem yazarım demiştim ama devam edememiştim.şimdi yeniden başlamak istiyorum ama bişey soracağım bu beyaz soğan sizin bahsettiğiniz gibi kabukları turuncu içi beyaz olanmı yoksa kabuğu beyaz olanmı.

adet düzensizliğine ve yumurtlama sorununa iyi geliyormuş. ama zayıflatma etkisini bilmiodum.
tam bana göreyniş hem adet sonumun var hem de kilo..kesin yapcam bunu..

İki gün aradan sonra tekrar başladım soğan suyunu içmeye.İnşallah zayıflarım arkadaşlar ama bir türlü spora başlıyamadım:)

iyi geceler bayanlar ben bugün sogan suyuna başladım ama benim tansiyonumu çok düşürdü soganın tansiyon düşürücü özelliği varmı benim tansiyonum zaten 9/5 bütün gün sallanıp durdum sizede oldumu kullanan arkadaşlar

ya bende 1 hafta kadar içtim ve bu sorunu yaşadım.galiba bu şekilde devam edemiycem.bana yaramadı çok istememe rağmen..

ben nasıl sogan buldum yapıyorum gıtsın...
farkeder mı yaa...
her sogan aynı degıl mı?

Valla kızlar ben yaklaşık birbuçuk iki aydır. İçiyorum soğan suyunu. Hersabah aç karnına. Isıtıyorum bardağa koyuyorum. Yarım limon sıkıyorum. Hepsi okadar koku falan yok. Bir dikişte. 2 kilo fazlam vardı benim. 4 kilo verdim. Ama kıyafetler falan bayağı kendini belli etti. yağlar azaldı,
Benim sormak istediğim ara vermek gerekirmi? Yani yukarda 15 gün için falan yazmışlar. Bilen varsa yazssın lütfen.

Valla kızlar ben yaklaşık birbuçuk iki aydır. İçiyorum soğan suyunu. Hersabah aç karnına. Isıtıyorum bardağa koyuyorum. Yarım limon sıkıyorum. Hepsi okadar koku falan yok. Bir dikişte. 2 kilo fazlam vardı benim. 4 kilo verdim. Ama kıyafetler falan bayağı kendini belli etti. yağlar azaldı,
Benim sormak istediğim ara vermek gerekirmi? Yani yukarda 15 gün için falan yazmışlar. Bilen varsa yazssın lütfen.

canım evet ara veriliyo ben tv de bir uzmandan dinledim soğan suyu 15 gün kullanın dedi üstüne basa basa ben 15 gün kullanıp ara verdim ..

X