Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

kızlar 2 gün sonra tam 1 ay bitecek soğan suyuna başlayalı ama ben dayanamadım sabah tartıldım 3 kilo vermişim bana 1 ayda az gibi geldi ama beni gören arkadaşlarım en başta eşim bayağı kilo verdiğimi söylüyorlar dün kardeşim geldi inanamadı çok incelmişsin dedi
hadi kızlarrrr devam manken gibi olucazzz inş.

merhaba arkadaşlar bende soğan suyu içmeye başladım.kullanan arkadaşlar acaba diyet de yapıyorlarmı

merhaba arkadaşlar bende soğan suyu içmeye başladım.kullanan arkadaşlar acaba diyet de yapıyorlarmı

evet canım biraz diyet yaparsan iyi olur
ben ekmeği ve hamur işini kestim ama tatlıdan vazgeçemiyorum
çikolata yemek en büyük keyfim
ona rağmen verebiliyorum bebek emzirdiğim için canımın çektiği herşeyden az da olsa yiyorum kolay gelsin canım kolay kilo vermeler diliyorum

yani kizlar bana bu saate sogan kaynatirdiniz ya ne diyim size insallah faydasini görürüm gerci denemistim ama bi kac gün sonra birakmistim tembellikden simdi kararliyim devam edicemmm yazarim sonuclari bu arada su anki kilom 106 boyum 1.70

cankusum ne güzel işte bi hevesle başlamışsın inan canım kilolardan kurtuldukça tembellik falan kalmayacak ama biraz sabır
lütfen kızlar burda birbirimize destek olalım ve moral verelim eminim hepimizin buna ihtiyacı var gazz verme olayı yaniii......
hadi bakalım ben 1 ayda 3 kilo verdim inş. devamı gelir sizlerede hızlı kilo vermeler diliyorum

yaaa arkadaslar 1ay ooldu tık yok ne zaman göstercek bu etkisini yaaaa:KK43:
bırakcam ama artık....

merhaba
bende 1 haftadır soğan suyu içiyorum aslında tam olarak zayıflamak için değil. soğan suyunun kadın hastalıklarına iltihaplanmalara karşı faydaları var bende bunu bir tv programında dinledim. kilo konusuna gelince görümcem de içiyor 2 haftada 2 kilo verdi sanırım yağları eritmede çok etkili soğan suyu.
başta mide bulantısı yapıyor fakat hergün içilince alışılıyor

yaaa arkadaslar 1ay ooldu tık yok ne zaman göstercek bu etkisini yaaaa:KK43:
bırakcam ama artık....

canım bırakma lütfen 1 ay sabırla beklemişsin şimdiden sonra vereceksindir muhtemelen. önceki sayfaları okursan göreceksin 1 ay sonra etkisini göstermeye başlıyomuş işin zor kısmını atlatmışsın sabır arkadaşım devam etmelisin kolay gele:1hug:

bende denicem şu soğan suyunu .bakalım sonuçalrı yazarım.1 haftada 3 kilo verdik kozmik beden temizliği ile ama yemeklere başlayınca yine aynen alınıyo :))) hatta şimdi kaynatayım. yarın sabah içerim .bakalım nolcek. hee bide oynamakta çok zayıflatıo insanı yanına bide oyun havaları açarım artık :))

arkadaşlar bu lahana kapsülünü deniyen varmı? varsa yararı oluyormu acaba cevap yazarsanız sevinirim. nazar

MERHABALAR...
bende yaklaşık 1 aydır içiyorum, lahanayı haşlayıp onun suyunuda içiyorum, tartıda fazla kilo azalmasını beklemeyin, vücudumuzdaki fazla yağlarımız eriyor ama çok kilo kaybı olmuyor...
düğmesini dahi kapatamadığım pantolonlarımı giyebiliyorum... sezaryenden dolayı inanılmaz bir göbeğim vardı, şimdi yok denecek kadar azaldı...
bence sakın vazgeçmeyin... bu yöntemle 1 yılda 20 kilo veren bir arkadaşım var...
ben pes etmiycem inşallah 58 kilo olmak gibi bir hedefim var...

bu yolda hepimize başarılar ve sabır diliyorum..

MERHABALAR...
bende yaklaşık 1 aydır içiyorum, lahanayı haşlayıp onun suyunuda içiyorum, tartıda fazla kilo azalmasını beklemeyin, vücudumuzdaki fazla yağlarımız eriyor ama çok kilo kaybı olmuyor...
düğmesini dahi kapatamadığım pantolonlarımı giyebiliyorum... sezaryenden dolayı inanılmaz bir göbeğim vardı, şimdi yok denecek kadar azaldı...
bence sakın vazgeçmeyin... bu yöntemle 1 yılda 20 kilo veren bir arkadaşım var...
ben pes etmiycem inşallah 58 kilo olmak gibi bir hedefim var...

bu yolda hepimize başarılar ve sabır diliyorum..

sadece soğan ve lahana suyu ile mi yağlar eridi yanında diyet-spor yaptın mı? bende de bir sezeryan göbeği var ve basende löp löp yağlar...

Günaydın arkadaşlar bende soğan suyuna devam edıyorum ama dün ve bugün içmedim haftada ıkı gun ara verıyorum

amaaan tadı bi acayip devam edermiyim bilmiom. annem içti içemediğimi:) nese zorlada olsa devam

kızlar bende başladım asıl 1. sebebim hamile kalabilmek için saraçoğlunun kürü ama onu içtikten sonra yemek isteği kalmıyo dünde bişi yiyemedim bgnde deli gibi yemeye başlamıştım halbuki çok iyi oldu 1 taşla iki kuş misali olcak biraz tansiyonumu düşürüyo am olsun ve dünden beri 500 gr gitmiş regl olmama rağmen demek bünyeden bünyeye değişiyuo umarım kalan 4 kilomu da bu sayade verir bu ayın sonundada hamile çıkarım lllllllüüüüüüüttfffffeeeeeennnnnnn allahım duy sesimi

bende bugün başladım bakalım hayırlısı dünde kızımın doktoruna sordum sütüme bi zararı olurmu die dr hayır hatta sütünü arttırır dedi bakalım zayıflamasamda sütüm artsın die devam edeceğim ama iştah kestiği dogru kendimi çok tok hissediorum..

ben 2 gün içtim devam etmedim nedense pek etkili olduğunu düşünmedğimden ama
yağ mı eritiyo bilemyiroum
iltihapa ii geliyosa devam edebilirim
bir araştırayım en iyisi

sogan farkedıyor mu arkadaslar ben ne buldum yapıyorum beyaz sogan sarı sogan...

bişi daha ...bunu nekadar içip sonra ne kadar ara verıyoruz....
BENİ DUYAN YOK MUUUUU?

X