Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

a aaaa arzukcummm eğer kaynatmadanda veriliosa o daha kolay ozaman
çünkü ben sabah işe giderken erkenden kalkıp yapmak ve yana yana soğumsasını beklemeden içmek zorunda kalıorum en azından öyle akşam yatarken koyup sabah içerimm

bugün bu yorumları okuduktan sonra tekrar aradım sordum evet yukarıda anlattığım gibi yapmış.Bencede daha kolay olur.Akşam unutmamak lazım soğanı suya koymayı

günaydınn kıslarr...
yaaa bugün geç kaldım işe ve soğan suyumu kaynatamadımmm :KK43:((
akşama tepeleme içicem birde yatarken içicem artıkkk gerçekten arzukcum senin dediğin gibi de yapılıosa en azından sabahları öle yapcam ben ytişemedim bak servise ondan içemedimmmm :KK43:(

günaydın,ya bu sooğan suyunu uzun süre içipte yorum yazan okumadım,hep başlayan veya başlamayı düşünenleriz sanırım...

Evet hep kulaktan dolma o yapmış zayıflamış bu yapmış bu kadar kilo vermişş
ama ne yapalım umut dünyası :)))))

slm kızlar ben de yapıcam soğan suyunu fakat her yemekten önce mi içmek gerekiyor yoksa sadece sabahlarımı anlayamadım. uygulayanlar ne sıklıkta kullandıklarını anlatabilirlermi. birde çok sordum biliyorum ama mide rahatsızlığı yapıyormu , ben soğan yediğimde bütün gün midemde yanma hissediyorum da.

günaydınnnn herkesee....
bende dün gece itibari ile başladım bir koca su bardağı içtim ilk olarak dün...
az öncede işe gelmeden kaynatıp içtim koca bir bardak daha...tadını kafasına takıp başlamayı sürekli erteleyen arkadaşlar hiçççççççç korkmayın bi kerede ılık olarak isterseniz burun tıkalı olarak için...
bu arada fazocumm kabuğunu soyup kaynayan suya atıp 5 dk daha kaynatacaksın..zaten renginden ve kokusundan anlıyosunn olduunu canımcımmm......

çok teşekkür ederim beni bilgilendirdiğin için bende başlıyacağım burdan gelişmeleri yazarım hepinize kolay gelsin arkadaşlar başlayanlarda pes etmesin devam kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

slm kızlar ben de yapıcam soğan suyunu fakat her yemekten önce mi içmek gerekiyor yoksa sadece sabahlarımı anlayamadım. uygulayanlar ne sıklıkta kullandıklarını anlatabilirlermi. birde çok sordum biliyorum ama mide rahatsızlığı yapıyormu , ben soğan yediğimde bütün gün midemde yanma hissediyorum da.

Ben sabah akşam aç karnına içiyorum,gerçi şimdi 15 günlük kürü tamamladım,birkaç gün bıraktım.Benim mide rahatsızlığım olmadığı için sorun olmuyor cnm.Midende bir problem varsa bilemeyeceğim :KK43:

günaydın,ya bu sooğan suyunu uzun süre içipte yorum yazan okumadım,hep başlayan veya başlamayı düşünenleriz sanırım...

Ben ilk 15 günü tamamlamış bulunuyorum neredeyse iki beden küçüldüm.Net 5 kg verdim biraz daha fazla olma ihtimali yüksek çünkü şu anda vücudum çok şiş,bugün regl oldum.

günaydınn kıslarr...
yaaa bugün geç kaldım işe ve soğan suyumu kaynatamadımmm :KK43:((
akşama tepeleme içicem birde yatarken içicem artıkkk gerçekten arzukcum senin dediğin gibi de yapılıosa en azından sabahları öle yapcam ben ytişemedim bak servise ondan içemedimmmm :KK43:(

Ben sabah uyandığımda daha elimi yüzümü yıkamadan soğanı ocağa koyuyorum.Giyindikten sonra altını kapatıyorum.Makyaj yapma süresincede biraz soğumaya bırakıyorum,cam kavanoza koyup işyerime geldiğimde içiyorum,yarım saat veya 45 dk sonrada kahvaltımı yapıyorum cnm bilgilerine...

soğal mısracımmm bilgiler için...
bende normalde öyle yapıyodum ama bgn bir kalktım mesai saatim çoktan başlamış apar topar evden çıktım soğanıma bakıp kaldım :KK43:((
masum masum mutfakda duruyo şuan neysemm akşama telafi edicem artık
senin 15 günde 2 beden incelmen de süper canımmm inşallah hepimiz böyle güsel sonuçlar alırız...
diyette yapıyomusun aynı zamanda???

bende akşam suya koymayı unutmuşum o yüzde içemedim.Ama haklısınız bende sonuç yazan kimseyi göremedim bütün yorumları okuduğum halde.Biz bari sonuçları yazalım arkadaşlar.Bir hafta denemeye değer.

mısraaacığım,senin yorumunu şimdi farkettim.Böylece olumlu sonuç alınacağını bize gösterdin.tebrik ederim.
Birşeyi merak ettim sadece soğan suyu ilemi bu kadar kilo verdin yanında diyet+spor da varmıydı.Bizlerle paylaşırsan çok sevinirim.Çünkü 15 günde 2 beden çok büyük başarı bence.Tekrar tebrik ederim.

Canlar,her yöntemde olduğu gibi soğan suyuda tek başına bir mucize değil!Diyet yapmassak ne içersek içelim alacağımız neticeler yüzümüzü gülümseten türden olmaz.
Sonuç;tabi ki diyet yapıyorum.Önceki sayfalardada söz etmiştim yediklerimden kısaca yazayım.
Benim genel sorunum tatlıyla bir de işim gereği uzun saatler pc başında olduğum için yediklerim direkt yağa dönüşmeye başlıyordu.Ben pilav-makarna-pasta-börek-çörek vs gibi şeyler yemedim.Diğer yiyeceklerin hepsinden yedim,aç kalmadım.
iLK olarak ekmeğimi değiştirdim -ki ben ekmeği sadece kahvaltıda yiyen biriyim.Uno nun light ekmeği var,fiyatı diğerlerinden biraz pahalı ama bana neredeyse 1 hafta yetiyor.Sabahları kahvaltıda peynirimi-sayılı zeytinimi-balımı-ekmeğimi-domatesimi yedim.Uzak durduğum şey yağ oldu.
Öğleye doğru acıktıysam ya bir meyve yedim,yada galeta,ben daha çok 15:30 sularında acıkıyorum.
Öğleyin çalıştığım kurumda çıkan yemeklerden bana uygun olanı varsa onu yedim.Örneğin dün kızartılmış sebzelerden yapılan kıymalı bir yemek vardı yemedim.Onun yerine ne olur ne olmaz diye kavanoza koyup getirdiğim ezogelin çorbamı çok büyük bir tabak dolusu 2 dilim ekmekle yedim.
Bir önceki gündü sanıyorum,bana uyan yemek yoktu bir kase yoğurdun içine baharatları doldurdum,ekmeğin üzerine sürdüm,kalanınıda öylece yedim.Bunun gibi küçük ayrıntılara dikkat ettim anlayacağınız.Gün içinde yeşil çayımı içtim,genelde işyerinde 2 fincan içiyorum,akşam eve gidincede 1 veya 2 değişiyor.Olabildiğince çok su tükettim,sürekli wc ye koşturdum.Havaların düzelmesini bekliyorum yürüyüşümüde yapacağım,pilates e de başlayacağım.Hedefim bir 5 kg daha vermek.Umarım yardımcı olabilmişimdir arkadaşlar.

ben sogan suyunu adet düzenlemesi için içtim 2 ay ama hiç zayıflatmadı beni bunada cok ihtiyacım vardı ama bende nedense etkili olmdı

Soğan suyunun tek başına zayıflattığı söylenemez. Diyete yardımcı olabilir. Nasıl yardımcı olur? A B C vitaminleri olduğundan, doğal antibiyotik olduğundan diyet nedeniyle az yediğimizde direnç sağlar. Kuvvetli bir idrar söktürücüdür. Onun için ilk giden kilolar her diyette olduğu gibi sudandır, mutlaka bol su içilmelidir. Umutsuzluğa kapılmadan sporla desteklenir devam edilirse yağ yakma da ardından gelir.

mısraaa harikasın.istediğin o beş kiloyu da umarım fazla zorlanmadan verirsin.
Senin de dediğin gibi adı tam diyet olmadan belli şeyleri azaltarak gerçekten kilo veriliyor.Diyet adı biraz itici geliyor ve ters etki yaratıyor diyetteyken hiç sevmediğim şeyleri bile canım çekiyor.ben de yaklaşık bir haftadır senin anlattığın gibi yediklerimde biraz seçici oluyorum.Daha önce bu şekilde bi hayli kilo vermiştim.pek çok diyet denemesinden sonra yine bu şekilde kilo vermeye karar verdim çünkü hiç biri sonuç vermiyordu ve tamamlayamıyordum ayrıca tamamlasam bile arkadan aynı hızla geri alıyordum.
Umarım artık istediğimiz kiloları kalıcı olarak verebiliriz.Yine umuyorumki soğan suyu da bunda etkili olur

Bugun 4. gun olduu.. kızlar gercekten ıstahı cko ıyı kestı benım..
dun butun gun dısardaydım kahvaltıdan sonra hıcbırseyde canım cekmedı acıkmadım da.. tok tuttugunu en cok dun anladım.. sevdım bunuu..devaamm :))

X