Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

lahana çorbası yaptım bir tencere içinde 2 soğan var hep ağzıma soğan tadı geliyor. Lahana çorbası soğan çorbası gbi oldu :)

Arkadaşlar, bende bir ay boyunca soğan suyu diyetini denedim on beş günün sonunda da ara verdim ama hiç etki etmedi. sonra haftada iki gün pirinç lapasını denedim oda fayda etmedi.(Günde bir saatte yürüdüm) Bundan on beş gün önce diyetisyene gittim. tahlillerim yapıldı ve benim bünyeme göre diyete başladım. günde en az bir saatte yürüyorum inanırmısınız üç kilo verdim üstelikte o kadar doyurucu ve vitamin protein dengesi o denli uyumlu ki hiç açta kalmıyorsunuz tavsiye ederim Mutlaka doktorlara güvenin derim üstelikte devlet hastanesinde tek kuruş bile ödemeden; diyete başlamadan 67.7 kg idim şimdi 64.4 kg oldum belimdede 1 cm incelme oldu duyurulur.

sabah kahvaltısı 8:00 5 adet zeytin 2 kibrit kutusu büyüklüğünde yarım yağlı peynir şekersiz çay yada ıhlamur içebildiğin kadar yiyebildiğin kadar söğüç 10 :00 1 porsiyon meyve (100gr) öğle yemegi 12:00 4 kaşık makarna yada pilav 100 gr kaşlanmış yada ızgara tavuk yada balık 2 dilim çavdar ekmeği yiyebildiğin kadar yagsız salata 1 su bardağı yoğurt 15:00 2 porsiyon meyve 1 su bardağı ayran 18:00 6 yemek kaşığı sebze yemeği sadece tanelerinden suyu yasak 1 kase evde yapılan çorbalardan paket olmayacak yiyebildiğin kadar salata 20:00 bir porsiyon meyve 1 bardak ayran yada süt (günde en az 2-3 lt suiçilmeli) her sabah aynı saatte en az bir saat yürüyüş yapılmalı tereyağı ve margarinler kesinlikle yasak ama belirtirim bu benim kiloma ve bünyeme göre önerilmiş bir listedir kesinlikle doktor tavsiyesini öneririm ben diyetisyene gidince önce dahiliye doktorunun muayenesi istediler tahlillerim neticesi diyet programı çıkartıldı. Kesinlikle hazır gıdalar yasak istediğiniz kadar yeşillik yiyebilir çay ve su içebilirsiniz

bende 5 gündür içiyorum soğan suyunu. ama sabahları çok erken işe gittiğim içim sabahları içim almıyor içemiyorum akşamdan akşama bir bardak içiyorum. onun dışında ekmek yemiyorum bide başka yaptığım ekstra bişey yok sizce kilo verebilir miyim. her yönü denedim 20 kilo kadar vermem gerekiyor. 1.57 boyundayım 65 kiloyum. artık utanıyorum kendimden bende fazlaca takıntı oldu lütfen bana bişeyler söyleyin motive edin beni senağlama
Arkadaş sana ne derece yardımcı olabilirim bilmiyorum ama... Elma -krom hapı düzenli kullandığın takdirde özellikle gös altı ve diz kapağı arasındaki kiloları sağlıklı bir şekilde atarsın ( bu hapın asıl hedefi o bölge) Ben daha önce yeni değil sabah akşam kullandım içinde 48 adet kapsül var günde 2 adet alırsan 24 günde biter fakat ben çok geçerli nedenlerimden dolayı düzensiz kullandım3 kg. verdim. Şuna emin ol düzenli kullanırsan mükemmel bir ürün ben böylesini görmedim. Ben daha yeni 2 pk. aldım kullanmaya başlayacağım. Kullanan (düzenli) arkadaşlarım var günlük bir adet almışlar 48 günde tam 10 ile 15 arasında kilo vermişler.Sende al dene emin ol kesinlikle pişman olmazsın. İştahı kapatıyor ve bol su içmeni sağlıyor. Bir dene istersen umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi kilo vermeler.

Kızlar şunuda belirtmekte fayda var. Yemekten 10 dk. önce 5-6 dal dereotu yerseniz işahınızın kapandığını görürsünüz. Birçok kez denenmiştir duyurulur.

bütün yorumları okudum ve deniyorum.işe yarıyacağınada inanıyorum.daha önce biber hapı kullandım.mideme dokundu.1 haftada 3 kilo verdiriyor,fakat hepsini çokkkkk çabuk geri alıyorsunuz.bütün ilaçların aynı olduğunu düşünüyorum.doğal olan en iyisi

valla bende 15 gün kullanmıştım 2 kilo verdim verdirdiğini düşünüyorum ya da psikolojik bişey bu onu içtiğim için yiyemiyordum

valla bende 15 gün kullanmıştım 2 kilo verdim verdirdiğini düşünüyorum ya da psikolojik bişey bu onu içtiğim için yiyemiyordum

evet,hiç bir şey yiyemıyorsun ama idanın içeriğiyle aynıymış.acayipde bağırsaklarda parazit yapıyormuş.dikkatli olmak lazım.siz soğan suyu kullanıyormusunuz

evet,hiç bir şey yiyemıyorsun ama idanın içeriğiyle aynıymış.acayipde bağırsaklarda parazit yapıyormuş.dikkatli olmak lazım.siz soğan suyu kullanıyormusunuz

arkadaşlar selam tüm yazılanları okuyamadım ara ara sayfalara baktım aa soğan suyuyla ilgil ibende bildiklerimi paylaşmak istiyorum. soğan suyu ibrahim saraçoğlunun sitesinde soğan kürü olarak geçen bir kür. soğan kürünü benim gibi polikistik over hastalarına yumurtlarıklarında çikolata yada başka bir kisti olan hastalara öneriyor. annem ve kardeşim yaptılar. adet düzensizliği olanlarda da etkili oluyormuş deneyenler ve onaylayanlar var çevremde. kardeşim kürü 14 gün yaptı ki sitede öyle diyor 14 gün. sonra regl oldu..
bende deneyeceğim epey direndim ama bu kistten belki böyle kurtulurum doktorlar da şok olur:) hm de kilo verdirir ikisi bir arada etki yapar :)
deneyelim hatydi...içine limon sıkmayı deneyeilirsiniz. ama bildiğim bişey var ki taze taze yapılmalı öyle tencereyle yapıp sürahide gün içinde içilmiyor...taze o anda yapılıp tüketilece. soğanlarda kahverengi kabuklu soğan olcak beyaz yada kırmızı soğan olmayacak ...:) :icecream: :kahve: :teytey:

evet adet sorunu bendede var.işallah hepsine birden çözüm olur.sonuçları paylaşırsanız sevinirim

ben fx 15 hapı içtim.biaralar duyduğum en güzel zayıflama hapıydı1 ay kullandım.kilo verdirmediği gibi hapı bıraktıktan hemen sonra tekrar ve hızlı bir şekilde kilo almaya başladım.hapı kullanmaya başladığımda 65 kloydum şimdi nerdeyse 70 oldum. ve gittikçe bunalıma gryorum.

sevgili hülya....bak tecrübeli birisi olarak ben akıllandım..internette tv de gazetede ne gördümse aldım - denedim ..spor aletlerinin çoğuna sahiptim .... ama olmadı ...2-3 kilo gitti o da su zaten gerisi gelmedi...diyetisyene gittim aynı zamanda bebk tedavisi için jinekologa....
öğrendim ki bende polikistik over olduu için kolay kilo alır zor kilo verirmişim bu tipik bir özellikmiş . insülün direncim varmış canım o yüzden deli gibi şeker çikolata istermiş....pco luyum bunu biliyordum ama tüm bu etkilerden bihaberdim.....
diyetisyenim de bir şey söyledi ..."metabolizma hızı ve direnci " ne yaparsam yapıyım diyetler o zımbırtı haplar kapsiller işe yaramamıştı..tek sebebi vücudumun direnmesiydi ve metabolizma hızımın düşmesiydi...
yani demek istediğim her şey her insanda etkili olmuyor ..direnç gösteren bir yapın var sa dünyanın öbür ucundan gelen meyvaları yiyecekleri yesen ,kremleri sürsen zayıflayamazsın !! o nedenle testler yaptırıp bunu öğrenmek gerek.

mesela ben şimdi elma diyeti yapmaya başladım . sabah kahvaltımı ediyorum. akşamda minicik sebze yiyorum....3 günde 1,5 kilo verdim......deneyebilirsin....

en güzeli spormuş........diyetisyenim dirence direnç göstermelisin dedi...ama şimdi eşimin spor merkezleri borşürleri getirmesini hadi şuraya kaydol demesine direniyorum:) yene galip olcak:)

kolay gelsin hepimizeeeeee

ben soğan suyuyla 2 kilo verdim.fakat ben çok yemek yemiyorum.normaldede hep dikkat ederim.soğan suyu hakikaten işe yarıyor.biber hapını bıraktığımdan beri geri aldığım kiloları veremıyordum.şimdi yavaş yavaş gidiyor.

valla bnde bu gunlerde rejime ve spora basliycaktim derya baykalin programinda ikbal gürpinardan duydum sogun suyunu bi arastiriyim dedim..okudukca heveslendim gittim mutfaga 2 orda boy sogan ve 3 bardak su koydum dudukluye 15 dk kaynattim su koydugumun bardakla 1 bardak suyu vardi soganlari süzüp suyunu bardaga doldurdum taze limon yoktu hazir limon suyu sktim ve ictim tadi hicte kötü degildi aksina cok güzeldi sogandan bile yedim :kedi: bakalim benimde göbegimde ve yanlarda sorunum var göbegim o kadar yaglanmiski ne kadar zayiflarsa bir türlü erimiyo insallah sogan suyuyla eriycek hayat_bu arkadasa cok tskler burdan kaydirigubbakcemile5herkeze basarilar...

selam arkadaşlar
dün akşam arkadaşlarımla buluştum. bir arkadaşım dediki kızım almış başını gidiyorsun bu halin ne böyle evlendiğinde ne güzeldin bir çocuk doğurup bu hale geldin yakında 150 falan olacaksın dedi ne kadar rencide oldum anlatamam size... gerçektende kız haklı 116 kiloyum ve kendimden iğreniyorum istediğim hiç bişiyi alamıyorum fotolarımda kocaman görünüyorum iğrencim. dün gece başlangıç oldu benim için. birisi soğan suyundan bahsetti eve gelir gelmez hemen araştırdım bu konuyu baştan sona kadar okudum. kararlı ve azimliyim bende pazartesi başlıyorum tam üç ay 20 gün içip 7 gün bırakacağım sonra tekrar ayrıca beynimle dün gece sabaha kadar anlaşma yaptım pazartesiden itibaren içinde un ve şeker olan herşeye veda ediyoruz. kilo verip 60-70 kilo aralığına geleceğime canı gönülden inanıyorum. kurban bayramında sonuçları sizinle paylaşırım hepinizi çok seviyorum rabbim diyet yapanlara kolaylık versin inşallah

Sevgili 197 ilaç falan çözüm değil arkadaşım.Çözüm gerçekten sağlıklı bilinçli beslenmek.Ben neredeyse 2 senedir diyet yağıyorum başladığı gibi 2 günde bitiyor diyetlerim.Azim sabır irade gerektiriyor.

X