Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

canım düne kadar ayrı ayrı yapıordum ama arka arkaya içiorum sonuçta içerde birleşiolar nasılsa:))
bu sabah hem soğan maydonoz ve hemde lahanayı kaynayan suya attım ve haşladım bol limonla içtim canım hatta biraz fazla kaynnattım kavanoza koydum..akşamkide hazır olcak..
bilmiorum doğrumu yapıorum eğer yaptığım yanlışsa düşüncelerinizi ve bildiklerinizi yazarmısınız kızlar banada..kilomda azalma yok bu gün 4.günüm ama karnım indi ve hafifledim baya..sanırım bu iş olcak kızlar egzesizleride aksatmıorum tabi..

bende ayrı ayrı kaynatıyorum senin gibi 10 dk ara ile içiyorum ikisininde kaynama süresi farklı acaba napsakki bende bilmiyorum soğan15dk lahana 7-8 dak kaynatıyroum beraber kaynatsak etkileri azalırmıki bendedekilom aynı fakat dediğin gibi hafiledim çıkıntılarım biraz azalmış gibi devam edicem ben mart 1 kadarbilmiyorumkismile

kıızlaar bende geldim.hemen lahana aldım soğan ile brb haşlayıp içicem aslında kafam karışık ayrı mı olsa diye ama.....neyse bir başlayayım bakarız artık.ayrıca ben yemekten yarım saat önce çörek otu çiğniyorum iyi geldi brb ne duysam yapıyorum inşallah hep brb zayıflarız.gelişmeleri yazarım

kızlar haşladım kabuğuyla brb olduğundan heralde rengi kırmızıya yakın oldu biraz da lahana ekledim ılımasını bekliyorum...

evet canım rengi öyle olmalı..ben de içiyordum bıraktım,ben de ters etki gösterip ödem yaptı :S
gazetede de okumuştum her ödem söktürücü çay ya da sebze herkeste aynı etkiyi göstermez,ters etkide yapabilir diye...demek ben onlardanım :KK43:

bügün bende bırakıyorum valla kilo verdirmedi 20 gün oldu artık korkmayada başladım rahim zarı erimesi birde mide çeperinin erimesine yol açıyormuş farmologtan dinledim yeter bukadar belki 1 ay ara verip tekrar denerim ben ikbal gürpınarın yazısındada okumuştum 20 gün yap 20gün ara verin mutlaka diyordu bilmeyen arkadaşlar varsa körü körüne ara vermeden kullanmasınlar

arkadaşlar bende 2 gün oldu soğan suyu ve çörek otuna başladım :) iştahım kesildi ve çok sık idrara çıkıyorum umarım bi faydası olur :)

bügün bende bırakıyorum valla kilo verdirmedi 20 gün oldu artık korkmayada başladım rahim zarı erimesi birde mide çeperinin erimesine yol açıyormuş farmologtan dinledim yeter bukadar belki 1 ay ara verip tekrar denerim ben ikbal gürpınarın yazısındada okumuştum 20 gün yap 20gün ara verin mutlaka diyordu bilmeyen arkadaşlar varsa körü körüne ara vermeden kullanmasınlar

hadi yaaa zayıflıycaz diye bide sağlığımızdan olmayalım:KK43:günde 2 bardakta zarar veriyormudur ki ikbal gürpınar 2,5 lt su ile yapın hepsini gün içinde tüketin diyodu

arkadaşlar aranızda yeniyim aynı dertteyim yarın bende başlıyıcam sogan suyuna inşallah kilo veririzsenağlama

ibrahim saraçoğluda 15 gün içip 15 günara verin diyor bence fazlası zararlı olabilir arkadaşlar bir ayda sadece 15 gün yapılmalı ....

arkadaşlar tabiki de bu diyetin yararını gören arkadaşlarımız var ama bence öncelikli olarak bir doktora görünmek gerek!

ya arkadaşlar rahim zarı dediği kızlık zarımı ayyy düşünemiyorm allah korusun özellikle bekarlar için bi soğan yüzünden düşnemiyorum yani kimseye bişey ispat edemezsin. Aslında kişiye özel bi konu bu ama malum burası türkiye burda pek normal karsılanmıyoCADIARZU

hadi yaaa zayıflıycaz diye bide sağlığımızdan olmayalım:KK43:günde 2 bardakta zarar veriyormudur ki ikbal gürpınar 2,5 lt su ile yapın hepsini gün içinde tüketin diyodu
canım her şeyin belirli bir süresi var sen 20günyap 20 gün ara ver bence
ya arkadaşlar rahim zarı dediği kızlık zarımı ayyy düşünemiyorm allah korusun özellikle bekarlar için bi soğan yüzünden düşnemiyorum yani kimseye bişey ispat edemezsin. Aslında kişiye özel bi konu bu ama malum burası türkiye burda pek normal karsılanmıyoCADIARZU

kızlık zarı değil canım rahimin iç tabakası oluyor da sen aşırıya kaçma

merhaba arkadaslar bende sogan suyu icenlerdenim hergun sabah ac karnina 1sogani 4de bolup kaynatip ictim 1ayda 7kilo verdim ve sora biraktim simdi 1haftadir yine basladim 1haftada 3kilo verdim ama sogan suyu icerken yani sirada ekmegi kestim ekmek haric herseyi karnim doyana kadar yedim...internetinize sogan suyunun faydalari yazarsaniz ne kadar faydali birseymis gorursunuz.nottt birde zayiflamayi kafaya koymak gerek ozaman faydasini gorursunuz bayanssulusmile

emziren anneler denedimi acaba ?
benim 3 haftalik bebegim var acaba sütüm kesilirmi yada gaz falan yaparmi arkadaslar
aranizda emziren ve sogan suyula zayiflayan varmi??

çok erken değil mi canım benim bebeğim 3 ayı yeni bitirdi ben bile cesaret edemiyorum...

evet bende cesaret edemiyorum ama burdaki arkadaslara sormak istedim
emziren anneler kacinci ayda basladiniz ...
benim bir arkadas 40i ciktiktan sonra basladi sogan suyuna göbegi gitti ve vücudu eski haline döndu sütude kesilmedi ... benneyaptımki

X