Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

sen zayıf değilmisin zaten canikomm.şu elmalı sudan içip zayıflamıştın hani.:))çikolataprenses hayırdırr

verebilmem ne güzel yinede :KK43:( bende o dediğin elma suyu falan işe yaramıyo yaa.soğanı denesemmi bilmiyorum valla.

ben de isterim bnde derman yokk dizlerimde offf kizlarr banada dun msn den eltim yazdi sogan suyu dene diye simsik kayniyorr ocakta bekliyorum bakalim biraz bilgi ögrenen dedim

slm kızlarrr sogan suyunu deneyenlerdenim 1 nisanda başaldım ve 3 kilo verdim dogumdan sonraki göbegim de gitti halen de devam ediyorum çünkü çok fazlam varr ben kahvaltıda ekmek yiyorum sadece öglen ve akşam yemiyorum zaten sogan suyunu içince çok iştahınız olmuyorrr

gün içinde içmenin bi sakıncası var mı,açken içmemiz önemli olan değil mi günde üç veya beş fark etmiyor :uhm:

gün içinde içmenin bi sakıncası var mı,açken içmemiz önemli olan değil mi günde üç veya beş fark etmiyor :uhm:

aç karnına içmek şart, ben ibrahim beyle telefonda konuştum, kesinlikle öğünlerden 30 dk. önce , taze hazırlanmış olarak içilmesi gerektiğini söyledi, 5 gün yaptım 1,5 kilo verdim,yarın tekrar başlıycam,bakalım ne olucak! bu sefer düzenli 15 gün yapıcam ALLAHın izniyle, hem zayıflıycaz hem de rahim ve yumurta detoksu yapmış olucaz....

soğan suyunun zayıflatıcı etkisine çok fazla inanıyorum ama..ben içemiyorum kesinlikle miğdem bulanıyor..

ben 32 yaşındayım adet düzensizliğim için bu küre başladım 10 gün yaptım bıraktığım hafta adet oldum farkına varmadan kilo da vermişim bunu önce komşularım söyledi sonra akrabalarım diyet yapmadığım halde nasıl kilo verdim diye düşünürken internetten soğan suyunun bu özelliğini okudum ben 5 kilo verdim bugün 2. kez küre başlıyorum bakalım bu sefer kaç kilo vereceğim gelişmeleri buradan paylaşacağım selamlar

arkadaşlar soğan suyunu bende içmeye başlıcam tarıfi nasıl nasıl yapıyorsunuz kilo veren arkadaşlar nasıl yaptınızda verdiniz kiloyu benimde 3 ay içinde kilo vermem lazım allah nasip ederse bebiş düşünüyorumda yeni düşük yaptığımdan doktor 3 ay dinlensin vücut dedi ben buesnada aldığım kiloyu vermek istiyorum tabi yazda geliyor vermek lazım bu yağları demi :)

Ben soğan kürü ile 5 kilo verdim. öğle ve akşam yemeğinden önce hazırlıyorsun 300 ml klorsuz suyu tencereye koyup kaynatıyorsun,iiçine orta boy soğanı 6 parça yapıp atıyorsun tencerenin ağzı kapalı 5 dakika kaynatıyorsun sonra ocaktan alıp ılımaya bırakıyorsun yemeklerden yarım saat önce içiyorsun bu tarifi ibrahim saraçoğlu vermişti.Ben birebir uyguladım. 15 gün uygula adet bitimini takip eden 1 hafta sonunda yeniden başla ben çok faydasını gördüm inşaallah sende görürsün ben 2. kezküre bugün başladım

ufff soğan suyu mu:bbo:
kistim için 15 gün içmek zorunda kaldım ama her içtiğimde midem fena oluyordu tığ gibi olacağımı bilsem yine de içemem

niye kimse yazmiyo yoksa sogan suyunu herkes biraktimi bende heveslenip basladim 3 gün oldu tadi icilmiyecek kadar kötü gelmedi limon sikinca daha iyi oldu

arkadaslar tamam bu soganı yapalım da kaynarken ev kokmuyor mu?
benım esım bu konularda cok hassas,evde oyle koku fılan cıkaramam
zaten aramız bozuk...

dudukluce degıl de baska tencerede yapsak?hanı kokusu farkeder mı duduklu ya da normal tencere olmasına gore?
bır de neden 3-4 tane soganla yapıyoruz
1 tane koyalım olsun gıtsın
ayol bır cuval sogan mı dogrucam 1 haftada:uhm:
3-4 sogan nerdeyse 1 kg yapıyor cok dı mı?
en fazla 2 olsun bence,
agzımız asla mı kokmuyor?
hanı bazı seyler ınsanın cok aferdesınız terını ıdrarını kokutur
bu oyle mı?

canım 1 tane orta boy soğanı göz kararı 1 1bucuk bardak suda kaynat düdüklüyede gerek yok.küçük bi tencerede kapağını kapatıp 15 20 dk kaynat.rengi böyle yesil sarı arası garip bişey oluyor.ılısın ılıkken kolay içiliyor.ac karnına yarım limon sıkıp bikac seferden miden kalkmadan koklamadan ( midenin kalkmaması için ) bikaç yudum da iç. öyle bi kokusu yok eşin rahat olsun. bi balkon cam falan ac hemen gider bi kere esin yokken dene istersen anlarsın zaten.artı tenine falan da sinmiyor canım.iç dişlerini fırcala gününe devan et....bol sans....:1rolleyes:

arkadaşlar düdüklüde mi yapıyorsunuz yoksa normal tencerede mi lütfen yardımcı olun çok kötü durumdayımmafoldumben

canım bi tencereye yap kapagınıda kapat...15 20 dk hiç acma buhar falan derken düdüklü gibi oluyor zaten.....allah yardımcın olsun....

bikaçgün ara verip yeniden dene dicem ben ama :eek:

canım terzi kendi sökügünü dikemez gibi olacak biraz ama...bence düzenli devam et birden olmuyor..acele etme...bende senin gibiyim..birden olsun istiyorum..her basladıgım seyi yarım bırakıyorum..faydası olacaksada göremiyoruz tabi böyle olunca...metabolizman yavastır..benimde öyle..sigarayı bıarktım.60 kiloya cıktım..inemiyorum bitürlü...yediklerime dikkat etmeme ragmen...zaman......devam et,,inan ve sabırlı ol derimm.......bol sans...:eek:

X