Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ve muhabbetinize paylaşımlarınıza bayıldım doğrusu tam benlik bir site dedim.ben 29eylülde sezaryen ile doğum yaptım 53 ile başladım 71 ile doğuma gittim çıkışta 65di şimdi 60 kiloyum ama boy 160 olunca öyle yerden bitme tıknaz bişe oldum ve aynalara küstüm yaaaaaa dikkat ediyorum ama göbek berbat korse de kullnıyorum şu soğan suyu da ne

kizlar bence en kolay ve eylenceli kilo verme yontemi gunde yarim,vs 1 saatkadar oynayin acin bi oyun havasi dokun kurtlarinizi verin kilolarinizi ben bu yontemle guzel sonuclar elde ettim 53 kiloyla hamile kaldim 75 kiloda dogum yaptim simdi ise citi piti bisey oldum su an kilom cok iyi ama ben hala devam ediyom.bence bi deneyin...

kizlar bence en kolay ve eylenceli kilo verme yontemi gunde yarim,vs 1 saatkadar oynayin acin bi oyun havasi dokun kurtlarinizi verin kilolarinizi ben bu yontemle guzel sonuclar elde ettim 53 kiloyla hamile kaldim 75 kiloda dogum yaptim simdi ise citi piti bisey oldum su an kilom cok iyi ama ben hala devam ediyom.bence bi deneyin...

canım tavsiyene teşekkürler ben zaten yapıyorum bebişim çok küçük onu bırakıp spor salonuna gidemiyorum malum evde spor yapmakta sıkıcı oluyoo bende dediğin gibi açıyorum müziği kızım karşısına geçip :ecrin_bebek:döktürüyorum:dance: canımm oda bayılıyooo oohh oohh teşekkürler

selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ve muhabbetinize paylaşımlarınıza bayıldım doğrusu tam benlik bir site dedim.ben 29eylülde sezaryen ile doğum yaptım 53 ile başladım 71 ile doğuma gittim çıkışta 65di şimdi 60 kiloyum ama boy 160 olunca öyle yerden bitme tıknaz bişe oldum ve aynalara küstüm yaaaaaa dikkat ediyorum ama göbek berbat korse de kullnıyorum şu soğan suyu da ne

canım aramıza hoşgeldin bende haziranda doğum yaptım malum kilolarla başım belada soğan suyunu içiyorum yediklerime dikkat ediyorum ehh birazda oynuyorum faydasını gördüm canım sende deneyebilirsin kolay gelsin canım

hayat bu canım saol arkadaşım müjdemide veriim 16 gündür içiyorum kızlar veee 2 kg verdim inş. devamı gelirrr kızlarr pes etmek yokkk kararlıyız kurtulucazzz bu fazlalıklardannn hadi hepimize kolay gelsin

ebrik ederim arkadaşım.Azmin elinden hiçbirşey kurtulmaz.Önemli olan aksatmadan kullanmak ve arada bir bir yada iki gün ara vermek.Ara vermenin nedeni vucutta devamlı kullanımdan dolayı koku oluşmaması için.İlk zamanlarda tartıldığınızda bazı kişilerde kiloda düşme olmuyo ama yağlar eridiği için giyemediğiniz kotlarınızın içine nasıl gidiğinizi göreceksiniz.
Soğan suyuna devam arkadaşım.......

Degerli hayat_bu arkadaşım arkadaşım. yaşadığınız bu tecrübeyi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.bize gerçekten moral verdiniz.artık yıllardır yorulmuştum bu kilolarla ugraşmaktan.şuan çok umutluyum.ve de çok mutluyum.inşallah yarın sabah başlıyorum.gelişmeleri yazarım.
yalnız bir sorum olacaktı. siz limon suyu ilave ettiniz mi soğan suyunun içine?çünkü bazı arkadaşlar limon suyu ilave edin yazmışlar.benim mideme limon zarar veriyor.yani limon koymadan da olabiliyor mu?
Aç karnına içip sonra kaç saat birşey yemeyeceğiz.cevapları dörtgözle bekliyorum.

hayatın ben soğan suyunun içine limon sıkmadan kullandım.Çünkü bende ülser ve gastrit var.Limonu sıkıp içmeyi düşünmedim bile ama limon kilo vermede yardımcı olduğu için limonda sıkılıp içilebilir.Ben ilk zamanlarda yani ilk bir ay hep aç karnına 1 bardak içerek bu işe başladım ama sonraları kahvaltıdan sonra içmeye başladım sadece akşam yemeklerinden önce 1 bardak içtim.Akşam için yemek pişirmeye başlamadan önce içiyor yemeğimi yapmaya koyuluyordum.Aradan 1 saat gibi zaman geçince yemeğimi yiyordum.Şu an istediğim kiloyu hala muhfaza ediyorum.Eğer birkaç gün üst üste pasta börek yediğim günlerde hemen birkaç gün soğan suyunu yapıyor kullanıyorum.İnanın aylardan bri aynı kilodayım ve yemeğimden hiç kesinti yapmıyorum yani aç kalmıyor rejim uygulamıyorum.

ebrik ederim arkadaşım.Azmin elinden hiçbirşey kurtulmaz.Önemli olan aksatmadan kullanmak ve arada bir bir yada iki gün ara vermek.Ara vermenin nedeni vucutta devamlı kullanımdan dolayı koku oluşmaması için.İlk zamanlarda tartıldığınızda bazı kişilerde kiloda düşme olmuyo ama yağlar eridiği için giyemediğiniz kotlarınızın içine nasıl gidiğinizi göreceksiniz.
Soğan suyuna devam arkadaşım.......

evet canım haklısın ben pztsi başlıyorum cuma günüde dahil içiyorum sonra 2 gün ara
eşimde bu gün dedi göbeğin erimiş dedi çok mutluyum çook saol canım sıkılınca bıkınca senin yazın aklıma geliyor canım çok saol devam edicemm inş. veriicem bu kiloları allah razı olsun canım görüşürüz

evet sanırım endekste hata var çünkü şimdi iniceğin kilonun endeksini 21 olarak göstermiş diğer mesajında 15 olarak gösteriyodu. biraz bozulmuş gibi cevap yazmışsın gibime geldi ama yanlış anlama beni ineceğin kilonun endeksini 15 olarak görünce şaşırdım kusuruma bakma. :sm_confused:allah kolaylık versin bende 4 ayda 10 kilo verdim beşi bir yerde çayı fln içtim ama güvendiğim bi aktardan almıştım. inşallah sende hedeflediğin kiloya ulaşırsın

yok arkadaşım bozulduğum falan yok kaydirigubbakcemile3 sadece ne yapmak gerektiğini bilmiyorum biraz panik biriyimde vücudumda bi dengesizlikm var dedim bir an ondan yani sağol yorumun içina.s

Bende bu akşam başlıyorum eve gider gitmez yemekten önce soğan suyu içicem ardından yemek yiycem sabah da aç karnına içicem

Ayy arkadaslar işe yariyomu yaaaa
bende deneyecem bu aksamdan itibaren dogumdan sonra göbegim kaldi offff
deneyip te memnun kalanlar yazsinlar :)

göbek eriyormu acaba arkadaslar...
20gundur yapıyorum....tık yok ya...

sibel80 psoriasis bujimenekse asskım kızlar bende işe yarıyıoo çok şükür inş. sizdedde yarar asskım göbek eriyor canım hadi bakalım kolay gelsin çabuk kilo vermeler

Kısmetse yarın size kilo vermeden ve verdikten sonra olan resmimden ekleyeceğim.Size iyi bir motive resmi olsun bu:)))

Kusura bakmayın pc de bir ikinci sayfayı açamıyorum sanırsam virus girdi.Yarın akşama resmimi koyarak sizleri azimli, kararlı ,mücadeleci olmanın insana herşeyi istediği şekilde yapabileceğini ...yaptığını göstereceğim.İncecik genç kız gibi bir vucuda artık sahibim ve gayet sağlıklıyım demiştim.Bunuda resim ile size göstereceğim.

Son düzenleme:
İlk resim 2007 yazının Mayıs ayından,ikinci resim yine 2007 den ve son resmim ise 2008 Ekim ayının 12 sinden:)))))))))))Resimlerimi iyi kesemedim kusura bakmayın.Göstermek istediğim boğazımızı biraz tutup soğan suyunuda bıkmadan usanmadan moral bozmadan kullanmaya devam edildiğinde ne görüntüden nasıl görüntüye gelebileceğimizi sizlere göstermek istedim.Yüz olarak zaten yaşımın epey altında gösterdiğimi hep söylerlerdi inanın şu an 15 yaş altta yaşımı tahmin edip söylüyorlar.Buda beni ençok da kızımı memnun ediyor.Kızımın yanında şu an ablası gibiyim bu benim annem derken tanıştırdığı arkadaşlarının yüzüne bakarak şaşkınlıkları çok hoşuna gidiyor..Eeeeeeeeee bu kadar kendimi met etmek yeter:))))Amacım sizlerinde yağlarını yakmak sizleride incecik yapmak.kadın dayanışması bu...Gündüz bunları okuyan arkadaşlar hemen mutfağa soğan suyu hazırlamaya,yarın başlangıç gününüz olsun Hadiiiiiiiiiiiiiiii koşun mutfağa bende yatağa:)))sabah iş başı.Sağlıkla kalın
url]

url]

url]

Son düzenleme:
İlk dün içtim arkadaşlar midem çok bulandı limon kattım burnmu kapadım tek dikişte içtim ama midem iğrenç oldu çok kötü bir tadı var:)fakat bagırsakalrım çok iyi çalıştı ve çok toktum.Bugün hatta 1 tane poğaça yedim hala acıkmadım normalde ooo neler yerdım neler:)

hayat bu, canım tebrik ederim ayakta alkışlıyorum darısı başıma:Saruboceq:bizi motive ediyorsun zahmet edip resimlerini eklemişsin çok teşekkürlera.s.a.s.

hayat bu canım arkadaşım saol resimlerini koymuşsun ama ben göremedim üzgünüm saol ama yinede bize verdiğin destek çok önemli bu yağlardan kurtuldukça sanada dua ediyorum saol canım benim

İlk dün içtim arkadaşlar midem çok bulandı limon kattım burnmu kapadım tek dikişte içtim ama midem iğrenç oldu çok kötü bir tadı var:)fakat bagırsakalrım çok iyi çalıştı ve çok toktum.Bugün hatta 1 tane poğaça yedim hala acıkmadım normalde ooo neler yerdım neler:)

canım iç tadı kötüde olsa iç inş. kilo verdikçe dahada keyifle içeceksin inan bana

X