Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

kızlar ben bu suyu tv de başka bir amaç için duydum.

ibrahim saraçoğlu aynı bu şekilde anlattı kadınların akıntısı ve kistler kaybolacak dedi.3.günden itibaren akıntınız yoğunlaşır ozaman anlarsınız kökünü kuruttuğunuzu dedi.

bide ısrarla sadece 15 gün içilecek fazla değil dedi.kesin sonuç alırsınız gibi konuştu.

art niyetinize teşekkürler...resimleri kaldırdım.Diğer arkadaşlarada özelden yazarım...

Son düzenleme:
bu gün bende başlıyorum. gelişme olunca yazacağım.
bu arada maşallah hayat bu çok bariz bir incelmen olmuş. darısı bize de olur inşallahsırnaşık şey

hayatbu darısı bizeeee aminnnnn
çok harika görünüyosunnn maşallah

ayrıca teşekkürler canım emeğin için bizim için yaptıklarına sevgilerimi gönderiyorum arkadaşım
hımm ben bu arada aşırı meyveli soda içiyorum acaba içmesemmi canım çok istiyooo bebişide emziriyorum yaa onun içinmi acaba anlamadım

soğan kılları azdırır diye biliyorum ben, öyle şikayeti olan varmı?

kızlar ben bu suyu tv de başka bir amaç için duydum.

ibrahim saraçoğlu aynı bu şekilde anlattı kadınların akıntısı ve kistler kaybolacak dedi.3.günden itibaren akıntınız yoğunlaşır ozaman anlarsınız kökünü kuruttuğunuzu dedi.

bide ısrarla sadece 15 gün içilecek fazla değil dedi.kesin sonuç alırsınız gibi konuştu.

selam canım benimde ksitlerimle başım belada canım çikolata kistim vardı geçen yıol amliyat oldum ve amiliyattan sonra tekrarladı suanda sol tarafımda iki cm kistim var dün 3 gündür soğan suyuna başladım canım akşam yatarken ve sabah aç karnına içiyorum
ibrahim saraçoğlu nasıl kullanılıcağını söyledmimi canım
bana bu konuda tardımcı olurmusun benim kullanma şeklim doğrumu acaba

selam canım benimde ksitlerimle başım belada canım çikolata kistim vardı geçen yıol amliyat oldum ve amiliyattan sonra tekrarladı suanda sol tarafımda iki cm kistim var dün 3 gündür soğan suyuna başladım canım akşam yatarken ve sabah aç karnına içiyorum
ibrahim saraçoğlu nasıl kullanılıcağını söyledmimi canım
bana bu konuda tardımcı olurmusun benim kullanma şeklim doğrumu acaba

canım bunu bende dinledim hatta defterime notta aldım. kesinlikle zararı yok diyordu dr. yalnız sakın 15 günden fazlada kullanmayın dedi. bunu çok bastıra bastıra söledi.

hayatbu resimlerdeki üç bayana da dikkatli bakılcak olursa birbirinden çok farklı kişiler olduğunu görülebilir baksanıza üçününde ten renkleri birbirinden ayrı beyaz,buğday ve esmer neyse yinede karar sizin ama bana hiç inandırıcı gelmediniz

iyide arkadaşım zayıfladıkça esmerleşmi?? galiba ben anlayamadım yani banada inandırıcı gelmedi hem zayıflayıp hem esmerleştiriomu yoksa bu soğansuyu:):):)

sizler sanırım önceki yazıları okumamışsınız.arkadaş zaten bu 3 fotonun tarihlerini yaklaşık vererek burda yayınladı.yani insanların bir cogu yazın zenci gibi kışın bembeyaz olmuyorlar mı?bence bu çyle bişey.inanıyorum şüphe de duymuyorum.

elbette yazın herkes güneşten yanar bunu biliyorum AMA resimler 3 ayrı kişiye ait diyorum bu benim görüşüm çok dikkatli incelerseniz zaten belli ilk resim kendi olabilir ikincisi ondan daha yaşlı bir bayan görünümü üçüncü resimse genç bir bayana ait diyorum bakmak ve görmek farklıdır arkadaşlar...

arkadaşlar eğer ben bu kadar güzel bir kilo verebildiysem eğer asla yüzümü saklama gereği duymam tam tersi gururla yüzümü gösterirdim!!!!!!!!!!

hayatbu resimlerdeki üç bayana da dikkatli bakılcak olursa birbirinden çok farklı kişiler olduğunu görülebilir baksanıza üçününde ten renkleri birbirinden ayrı beyaz,buğday ve esmer neyse yinede karar sizin ama bana hiç inandırıcı gelmediniz

İlahi hayatım okursan hangi aylarda resimlerin çekildiğini yazmıştım.Solaryum ve güneş sonrası esmerleştim tabiii.Şu an son resimden daha esmerim geçen aya kadar yine solaryuma giriyordum.Ayrıca ne demek istediğinizi daha doğrusu bu tür bir şeyi düşünmenizi hiç anlamış değilim.Eşim türkiyenin soğan tüccarı değil.Eşim doktor bu işlerle bir alakası yok.Kandirmak?ne için neden kandırmak???yoluna gidilsin bana biraz garip geldi.Ayrıca bir ilaç kullanımı o kilodan bu kiloya gelsem o zaman bir art niyet aramak bir derece derim.Altı üstü saksıya bile ekilebilen bir soğan suyu bu.Ve bu site kadınların deneyimleri tecrübelerini paylaştığı sir yer.Ben yaşadığım yaptığım bana herhangi bir yan etkisi olmadan doğanın bize sunulmuş olan bitkisinden kilo verdiğimi söyledim,anlattım.İnanın üzüldüm desem yeri.Eğer başkalarıda böyle birşey söylemiş olsa ilgili arkadaşlara söyler bu konuyu silmesini rica ederim.Ben bekar bir genç kız değilim öyle olaydım reimlerimi hiç kesmeden koyardım kişinin aynı kişi olduğu gözükürdü ve nedendir bilmem sizin gibi art niyet arayanlar böyle anlamsız nedenler söylemezdi.

gün gelir şişmanlarsam bakarsınız bende sizin gibi resimlerimi koyarım bu arada niyetim tartışma yaratmak değildi sadece düşüncelerimi söyledim niyetim sizi kırmak değildi.

gün gelir şişmanlarsam bakarsınız bende sizin gibi resimlerimi koyarım bu arada niyetim tartışma yaratmak değildi sadece düşüncelerimi söyledim niyetim sizi kırmak değildi.

Hiç önemli değil tanımadan emin olmadan kesin konuşmak hata.Yaşına veriyorum ,gerçi konuşma üslubu yaşlada alakalı değil.Kişilik tarz olayı.İnsanları kandırıcı olduğumu ima ederek konuşma ise çok ama çok yanlış yeterli gerekli bir sebebim olsa kandırma yoluna gideyim.Ben bu konuyu bu yazı ile kendimce kapıyorum.Byeeee

merhaba arkadaslar.Ablamın deneyerek kılo verdıgı bı yontem bu ve gercekden etkılı.
1 ortaboy soganı 4 e bolun bı tencereye goz kararı su ekleyıp 15 dk kaynatın.Bu kaynama zamanı soganın ozunun cıkması ıcın yeterlı. Ve koydugunuz su mıktarını ıyı ayarlayın cok da olmıyacak azda olmıyacak.kaynadıkdan sonra 1 subardagı dolacak kadar kalmalı suyu.
Suyun rengı bıraz boz olabılır.Sonra 1 subardagı sogan suyuna yarım lımon sıkıp ac karnına ıcın seker fılan yok ama a.s.Cay gıbı ıcılecek sıcaklıkda olmalı soguk olmıyacak.Ve hergun taze yapılarak ıcılmelı .Buyuk olcude ıstah kesıyor ve boylelıkle kılo verıyorsunuz.
Ablam 1 ay da hemen suzulmusdu 3 cocukdan sonrakı gobegı erıdı yanıı. Su ne acı nede kokulu oluyomus hanı belkı tıksınırsenız sogan kokar bu su dıye.Ben denemedım cunku suan zaten 45 kıloyum bıde onu denersem ıskelet olarak dolasırım artık:eek: yerimseniben

10 kilo kadar vermem gerekiyo,50 kiloya ulaşmak için,yarından itibaren deniyorum bu yöntemi....
arkadaşım çok sağol paylaşımın için....
sevgiler...a.s.

X