Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

Aa geçmiş olsun canım nasılsın iyi misin? kötü oluyorsan hiç yapma bence.Ben de dün başladım bakalım şuanlık aynıyım:)

iyiyim sımdı benım mıde bıraz hassas ondan dolayı oldu sanırım ama yapıcam yanı kacısı yok :) senın gıdısat nolucak bakalım kılo verırsın ınanıyorum,oyle olursa ben baslarım.

iyiyim sımdı benım mıde bıraz hassas ondan dolayı oldu sanırım ama yapıcam yanı kacısı yok :) senın gıdısat nolucak bakalım kılo verırsın ınanıyorum,oyle olursa ben baslarım.

İnşallah canım ya, çok sıkıldım artık bu durumumdan.. inşallah ikimiz de verebiliriz birlikte :)

ben bu kürü yapmaya bu sabah başladım.benim öncelikli amacım çikolata kistim var ondan kurtulmak istiyorum.zayıflarsamda daha bir sevineceğim.kilom 67.15 gün deneyip tartılacam.tadı bana hiç fena gelmedi.başta iğrenerek yaklaşmazsanız herşey içiliyor.beni afedersiniz büyük tuvalete çıkarmadı ama iştahımı kesip baya bir su içmeme neden oldu.suyu zaten severimde bugün fazla içtim.dolayısıyla tuvaletten çıkamadım.içine limon fln da sıkmadım.hadi hayırlısı gelişmeleri yazacağım.

selam kızlar dukanla 9 kilo vermiş ama yarıda bırakıp aynen geri almiş ve her diyete heveslenip bi kaç kilo verip hep yarıda bırakan biri olarak bugun başladım soğan suyuna. yuttuğum anda öğürtü ile wc koştum boğazımdaki tat berbattı ama yarım saat sonra geçti vazgeçmekten vazgeçtim :KK1:
dayandığım kadar devam etmeyi düşünüyorum (lahana ya 3 gün dayanabilmiştim)
benimde iştahım kesildi zaten psikolojik olarak diyete hazır olmak beyine sinyalleri göndermek gerek.
yakın bi tanıdığımı bayramda gördüm bu diyetle 1 ayda 8 kilo verdiğini anlattı heveslendim yine bakalım sonuca :)

ne yaparsak yapalım beslenme düzene girmeden hiç bir formülden sonuç bekleyemeyiz sıkı bir diyet olmasada dikkatli beslenmeliyiz. ben malesef tatlı abur cubur cok seven biriyim yemek yemeği seviyorum :))) zaten pilav makarna şeker gibi hepimizin bildiği klasik besinlerden uzak kaldığımızda sonuç alırız bide bu tarz zararı olmayacak destek besinlerle sonuç beklentimizin üzerinde olacaktır.
devam eden arkadaşlara başarılar ...

Merak ettim bende denicem mutlaka ama yarin misafir geliyor :KK43:(( yani 3 gün evde börek çörek yenicek yine :KK43:(( deneyip basarili olursam mutlaka yazarim yazmazsamda kesin tadi kotu gelmistir birakmisimdir :)))

İki gün sonunda 800 gr gitti elbette giden su olabilir uzun vadede sonuçları tekrar yazarim.Yokmu bende bbaşka deneyen

ya merabalar ben isveç diyetini bitirdim üç dört gündür soğan suyunu içiyorum fakat arkadaşlar bilen varsa hangi diyetle devam etmeliyim çok yeniyim de. yardımcı olur musunuzz yaz geliyo :)

Melisamelis canim karbonhidrat diyetine bi bak derim yada egeada yöntemiyle zayıflamaya bi göz at yaninda bide soğan suyuna devam et daha ne olsun :)

irvacım evet ama o diyetleri pek beğenmedim ya ben günde 6 bin adım atmaya çalışıyorum ve normal ama az yiyorumda aslında kür falan var mı bildiğiniz çünkü artık isveçten sora kendimi beslenme yönünden kısmak istemiyorumda

Bu kuru uygulamak isteyen arkadaşlar kesinlikle yediklerine dikkat etmeli tek basina ise yaramiyor. Ancak dikkat ederseniz 2 kati hizlandiriyor. İlk 3 gün dikkat ettim 1.5 kilo verdim sonraki günler herşeyden bolbol yedim yani pizza pasta börek çörek falan kastediyorum hic veremedim :))) ev yemeklerinin etkileyeceğini düşünmüyorum ama hamurisi ve tatlidan uzak durun :)

Bu kuru uygulamak isteyen arkadaşlar kesinlikle yediklerine dikkat etmeli tek basina ise yaramiyor. Ancak dikkat ederseniz 2 kati hizlandiriyor. İlk 3 gün dikkat ettim 1.5 kilo verdim sonraki günler herşeyden bolbol yedim yani pizza pasta börek çörek falan kastediyorum hic veremedim :))) ev yemeklerinin etkileyeceğini düşünmüyorum ama hamurisi ve tatlidan uzak durun :)
katılıyorum bende çok dikkat ediyorum inan günde az yiyorum ve sporda yapıyorum mutlaka . 66 yım hala ve veremiyorum 60 hedefim,sirke suyu da mideme zarar verir diye korkuyorum açıkçası ondan yapmıyorum irvacım. tşk ederim

katılıyorum bende çok dikkat ediyorum inan günde az yiyorum ve sporda yapıyorum mutlaka . 66 yım hala ve veremiyorum 60 hedefim,sirke suyu da mideme zarar verir diye korkuyorum açıkçası ondan yapmıyorum irvacım. tşk ederim
Canim bende 65 le basladim 63 e kendi cabamla düştüm sonra sirkeli suya basladim 61.6 e düştüm sonra soğan suyuna geçtim 60 .7idim sabah ama tam basliyorum bbirkaç gündikkat ediyorum sonra bisey oluyor misafir gegeliyor falan evden pasta börek eksik olmuyor 1 hafta boyunca e bende önümde olunca yiyorum bu sefer kilo vetemiyirum sinir oluyorum kendime ya

Yok ya benim kilo verebilmek için kocami bosamam lazim yoksa omur boyu diyetlerle ugrasicam :) adam tam oburix ya sürekli pasta pizza falan aliyor oglumda 2 yasinda ama ayni onun gibi. Benim kocayi bosayip yeme duzenimi degistirmem lazim başka yolu yok :))

bende sogan suyuna baslicam umarim faydali olur dogum yaptim bebegim 4.5 aylik emziriyorum ama emzirmekle gitmedi insallah sutumu etkilemez. kilolardan cok sıkıldım!

X