Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

Soğan suyunu ben denedim. İçtim sonra lavaboya zor koştum. Tadı bana çok iğrenç gelmişti. Sıcak içmiştim fakat arkadaşım kokusuna dayanabildi ona pek kötü gelmedi. Hergün sabahtan iki üç bardaklık yapıp soğutup dolaba koyup içiyordu. Acayip kilo verdi gözümün önünde. Ramazandan sonra tekrar denemeyi düşünüyorum. Soğuk ve bol limon sıkılmış olarak. Belki ozaman iyi gelir.

ben soğan suyu ile zayıfladım.Bunu yapmış iyi bir örneğim karşınızda aslında.75 kilodan 58 kiloya düştüm geçen yıl lahana suyu ile vermiştim.Uzun süre suyu bıraktıktan sonrada kilo almadım fakat kullandiığım ilaçlar bana kilo aldırdı bu yılda yaptım .Normalde 2 ay gibi sürede bu kiloma gemiştim.Şu an herşey yiyorum tabii hamur yiyeceklerinde aşırıya kaçmıyorum.Bir iki kilo alırsam hemen yine birkaç hafta soğan suyuna başlarım.Ben kilomu sabitleme yöntemini soğan yada lahana suyunda buldum tavsiye ederim.
1 baş soğan 4 bardak su 15 dk kaynayacak hemenhemen 2 bardak su kalıyor sabah akşam bir bardak içeceksiniz .Ben yemeklerden önce içiyorum.Ve bu suyu akşam üzeri hazırlıyorum hemen soğutup bir bardağını içiyorum diğerinide sabah için saklıyorum böylece sabah suyum hazırda oluyor.Çünkü sabah sabah evi kokutmak iyi olmuyor.Kaynarken gerçekten hoş kokmuyor.Ama içimi söylenen kadar kötü değil ve ağızdada koku yapmıyor.Tenimdede kötü koku oluşmadı.Ama ben bunu 2 ay gibi süre kullandım dediğim dönemde aralıksız tüketmedim.Bir hafta içti isem iki yada üç gün ara verip yine devam ettim

ben soğan suyu ile zayıfladım.Bunu yapmış iyi bir örneğim karşınızda aslında.75 kilodan 58 kiloya düştüm geçen yıl lahana suyu ile vermiştim.Uzun süre suyu bıraktıktan sonrada kilo almadım fakat kullandiığım ilaçlar bana kilo aldırdı bu yılda yaptım .Normalde 2 ay gibi sürede bu kiloma gemiştim.Şu an herşey yiyorum tabii hamur yiyeceklerinde aşırıya kaçmıyorum.Bir iki kilo alırsam hemen yine birkaç hafta soğan suyuna başlarım.Ben kilomu sabitleme yöntemini soğan yada lahana suyunda buldum tavsiye ederim.
1 baş soğan 4 bardak su 15 dk kaynayacak hemenhemen 2 bardak su kalıyor sabah akşam bir bardak içeceksiniz .Ben yemeklerden önce içiyorum.Ve bu suyu akşam üzeri hazırlıyorum hemen soğutup bir bardağını içiyorum diğerinide sabah için saklıyorum böylece sabah suyum hazırda oluyor.Çünkü sabah sabah evi kokutmak iyi olmuyor.Kaynarken gerçekten hoş kokmuyor.Ama içimi söylenen kadar kötü değil ve ağızdada koku yapmıyor.Tenimdede kötü koku oluşmadı.Ama ben bunu 2 ay gibi süre kullandım dediğim dönemde aralıksız tüketmedim.Bir hafta içti isem iki yada üç gün ara verip yine devam ettim
canimcim sabah ac karnina icmek mide bulandirmiomu yaww?a.s.

ilk zamanlarda sabah ve akşam aç karnına içmeye çalıştım zamanla içilmesine alışıyorsunuz nefes almadan bir kerede içiyorum.Daha sonralarıda yemeklerden sonra içtiğimde oldu

zaten soğan suyu yağları yakıyor bende koca göbek şimdi hemen hemen sıfır göbek oldu

ben tam olarak 3 ay bu suya devam ettim ama bu üç ay boyunca aralıksız olarak değil mesela bir hafta içtim iki gün ara verdim yine içtim bir gün ara verdim yani kafama göre bir hafta sonunda aralıklı uyguladım.Devamlı içildiğinde vucutta koku oluşur düşüncesi ile bu aralarla tam olarak 3 ay.inanın soğan suyu herşeyden iyi.yağları yaktığı için göbek mide yağları kalmıyor.ilk başlarda tartıldığınızda zaten kilo vermediğinizi göreceksiniz ama giyemediğiniz giysilerin içine rahatlıkla girdiğinizi gördüğünüzde yağların nasıl eridiğini fark etmiş olacaksınız

sogan suyunu adetliyken icmekte bi zarar var mi ?
bende ramazanda sahurda yapip iciyordum kistlere iyi geldigi icin fakat sonra cok akinti oldu belkide yumurtlama dönemimdi ama affedersiniz akinti sogan gibi kokuyordu ondan sonra biraktim..fakar bircok seye faydasi oldugunu biliyorum o yüzden yeniden baslamak istiyorum adetliyken bir zarari var mi cok mu merak ediyorum?cevaplarsaniz sevinirim..

Allah Allah yaa bi deneyelim diyorum ama terde filan sogan kokusu yapar mi ki? :uhm: o beni endiselendirdi... bikac kisi kokmadi terim filan demis ama...
1 sogani aliyoruz, kaynatiyoruz, hafif sogudugunda ac karinla iciyoruz sabahlari... ayyyhh bi denesem yaa, sporun yaninda belki bu da iyi gelir göbüsüme :Saruboceq:
beyaz ekmegi biraktim, zayiflama cayi iciyorum... spor da yapiyorum... e yagli yemek filan da yemiyorum pek bu ara salatayla filan idare ediyorum... bi de sogana baslayalim bakalim...
kizlar baslarim insallah yarin, size de haber veririm...insallah faydasi olur...:Saruboceq:
a.s.

deneyen ve sonuc alan yazsın kıssslarrrrr bakalım nolcak...
bide sogan suyunu eskiden cocuk düşürmek için kullanıyolarmıs diye duymustum yanlıs olmasın ama bilgisi olan yazsın...

bende başladım ama merak ediorum benim akşamları karnım çok şiş oluo bide tatını beğendim ama sanki ben önceden terlemezdim ama sanki şimdi sürekli kokuyorum:KK43:merak ediyorum sizlerde de oluyormu?

ben denedim 1yudum içtim 1hafta kokusundan yemek yiyemedim,kokusu burnumdan gitmedi,tadı çok kötüüü

Bende başladım içmeye bugün 3.günüm. Bir soğana bir bardak su koyup kaynatıyorum. Ilıkken içine yarım limon sıkıp içiyorum.Sabahları aç karnına. Bakalım görecez artık.Yağlar eriycekmi? Eritip eritmediğini bilmiyorum ama doğal antibiyotik en azından vücudumuz toksinlerden arınacak

çok merak ediyorum lütfen bişeler söleyin tadını kötü diyenlere katılmıyorum ama şikayetlerim sizdede varmı sanki sürekli kokuyorum:KK43: henüz ne kilo verdim nede incelme gördüm 1 haftadır devam ediyorum olumlu sonuçlar alıyorsanız yazın ve benide teşvik edin.lütfennn...

Denemediğim yol kalmadı..Lahana suyu,sirkeli su çorbalar vs vs son ümit bir de bu soğan suyunu deneyeceğim..Yaptığım hiç bişi benim kilo vermemi sağlamadı..Artık ümidim de yok ama son kez denicem soğan suyunu

Denemediğim yol kalmadı..Lahana suyu,sirkeli su çorbalar vs vs son ümit bir de bu soğan suyunu deneyeceğim..Yaptığım hiç bişi benim kilo vermemi sağlamadı..Artık ümidim de yok:çok üzgünüm: ama son kez denicem soğan suyunu:nazar:

X