Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

Gulperi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2007
472
18
merhaba arkadaslar.Ablamın deneyerek kılo verdıgı bı yontem bu ve gercekden etkılı.
1 ortaboy soganı 4 e bolun bı tencereye goz kararı su ekleyıp 15 dk kaynatın.Bu kaynama zamanı soganın ozunun cıkması ıcın yeterlı. Ve koydugunuz su mıktarını ıyı ayarlayın cok da olmıyacak azda olmıyacak.kaynadıkdan sonra 1 subardagı dolacak kadar kalmalı suyu.
Suyun rengı bıraz boz olabılır.Sonra 1 subardagı sogan suyuna yarım lımon sıkıp ac karnına ıcın seker fılan yok ama a.s.Cay gıbı ıcılecek sıcaklıkda olmalı soguk olmıyacak.Ve hergun taze yapılarak ıcılmelı .Buyuk olcude ıstah kesıyor ve boylelıkle kılo verıyorsunuz.
Ablam 1 ay da hemen suzulmusdu 3 cocukdan sonrakı gobegı erıdı yanıı. Su ne acı nede kokulu oluyomus hanı belkı tıksınırsenız sogan kokar bu su dıye.Ben denemedım cunku suan zaten 45 kıloyum bıde onu denersem ıskelet olarak dolasırım artık:eek: yerimseniben

katılıyorum benim annemde soğan suyuyla zayıfladı biraz kokuyor ama zayıflamak isteyenler bunu yapmalı en azından doğal yol yan etkisi yok yerimseniben

soğan suyunu başka deneyen yokmu? bende bunu daha önce sevda demirelden duymuştum kendiside bunu kullanıyomuş

sevgice keşke bu başlığı diyet bölümünde açsaydın. çünkü yararlı bir bilgi vermişsin.ve diyet bölümünde bu konuyla ilgilenecek çok arkadaşlar var. ben burda rastgele buldum bu başlığı... benimki sadece bir fikir....a.s.

hımm hıc dıyet bolumune acmak gelmemısdı aklıma haklısın sanırım konuyu orda da acayım.

Ve sogan suyu acken ıcılecek kı ıstahı kesme bı yararı varmıs arkadaslar.yerimseniben

arkadaslar sogan metabolizmayı hızlandırıyormus. iştahı kapatıyormus ve uzun süre tokluk hissi veriyormus. benim kuzende 2 gündür sogan tüketiyor :)

bende ablamdan duymustum bir klo soğanı düdüklüye koyup su eklıyor ve kaynatıp suyunu bır surahıye koyup aç karnına her öğün yemeklerden önce içiyodu fakat nekedar olduğunu miktarını bılmıyorum işte onuda bılen varsa anlatsun ne olur ya...

güzel bi yöntem olabilir ama soğanı hiç sevmiyorum

arkadaşlar soğan suyu aç karnına mideyi raatsız etmezmi ya.. hiç rahatsız olmadımı mideniz?

arkadaslar bir zaman bende ictm sogan suyu ama ilk ictigim gun sarsildim bunu nedeni ise sogan dogal antibiyotiktir.ayrica soganin suynda sogankokusuda olmuyor rahatlikla icilebilir bir dogan bir bardak suda haslanacak cine yarim limon sikilacak ve ac karnina her sabah

arkadaslar bir zaman bende ictm sogan suyu ama ilk ictigim gun sarsildim bunu nedeni ise sogan dogal antibiyotiktir.ayrica soganin suynda sogankokusuda olmuyor rahatlikla icilebilir bir dogan bir bardak suda haslanacak cine yarim limon sikilacak ve ac karnina her sabah

bende bir zamanlar içtim ama rendeleyip suyunu içtim berbat bişey oluyor hala midem bulanıyor düşündükçe ama kaynatmayı hiç denemedim bide bunu deneyeceğim

Allah Allah çok ilginç! Ben kuru soğanı çiğ olarak hiç yiyemem. Mideme dokunur. Gastirit var bende.fisfisfis

Acaba haşlanmış soğan suyunu denesem bir şey olur mu?CADIARZU

X