Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

turp suyunu saça deniosda soğan suyunu kilo için nie denemeyelim :teytey:
denicem ya ama evde fazla durmuom zor olcakta napim artık bi şekilde yapmam gerek sevgilim seni her haline beğeniom zayıflama sen böle güzelsin dedikçe kilo alıom 50den 55e çıktım gidiom ya soğan suyu kurtarırmı beni acep CADIARZU
şu iştahımı kesse yeter ya sürekli yiyorum üzülmek yada sevinmek bile çözüm değil bana sürekli yiyorum iştah gitmio yaa cokacimcoook :çok üzgünüm:

Arkadaşlar zayıflama konusunda hepimiz birkaç yerde değişik olarak yaptıklarımızı anlatıyoruz yok soğan suyu yok sandaloz sakızı ve sirke.Evet bunlar kilo verdiriyor.Bunları uygulayan bizler kilo verdiğimiz için sizlerle paylaşıyoruz.Ama bir bir doktor değiliz sadece ve sadece yaptıklarımız ve sonuç aldıklarımzı yazıyoruz.Bize dokunmayan size dokunabilir.herkesin bünyesi farklıdır bildiğimiz gibi.Bazı arkadaşlarımız soğan suyu eskiden çocuk düşürmek için kullanılıyormuş diye yazmış.Doğrudur.Buna birşey demiyorum ben ama kesinlikle hamile olanyada bebek isteyen bayanların ne soğan suyunu nede sirke sandaloz sakızı gibi şeyleri kullanmasını ben asla tavsiye etmiyorum.Bize zararı olmayanı size olabilir.bebek istemek gibi durumlarda varsa lütfen kilo vermek için birşey kullanıp zayıflamaya çalışmayalım.Bizler burada tecrübe ettiklerimizi yazıyoruz bir hekim değiliz.
Ben soğan suyu ile kilo verdim.Normalde tansiyonum çok düşüktür.Ama bana bu suyun hiçbir yan etkisi olmadı.Ağız kokusu yapmadı belki uzun süre kullandımı tende koku yapabilir biz zaten koksakta kendimize kokmayız.Fakat ben içtiğim süreçte eşime kızıma hep soruyordum hatır kokmuyorsun diyorlardı.Hemde soğan suyu bazı arkadaşların dediği gibi içilemeyecek gibi değil,mide meselesi tabiki buda.Zaten tiksinerek içtiğimizde ne olursa olsun iğrenç gelir.Ben normal su içer gibi nefes almadan bir dikişte içiyordum hemen arkasından da ağzıma birşeyler atıyordum.yani bana iğrenç gelmedi zamanla tadına bile alıştım diyebilirim.Regl zamanlarımda ara verdim.Daha öncede dediğim gibi 1 hafta içtim iki gün ara verdim yine bir hafta sonunda kimi 1 gün kimi 2 yada 3 gün ara vererek kullandım.Regl günlerimde ise kullanmadım.Ama ilk uyguladığım ay iyi hatırlıyorum soğan suyunu içmiştim bende hiçbir değişiklik oladı.Yanine kanama azaldı nede çoğaldı.

hayat bu arkadaşım soğan suyunu içmeye başladıktan kaç gün sonra kilo vermeye başladınız ben de başladım içmeye 1 hafta oldu şu anda bişey yok ama devam edicem

Bendede tartılmaya çıktığmda kilomda düşme hemen olmadı.Daha öncede dedim kilom eksilmedi ama giyemediğim kıyafetleri gitmeye başladım.Göbeğim ufaldı aynı zamanda bende mide şişkinliğide vardı midem dahi çıkıktı ondada azalma oldu.Sanırsam 1 ay gibi zamanda yavaş yavaş kilo verdim .elektronik tartıda tartıldığımda kilolarım gram olarak azalmaya başladı kendime sö verdim suya başladığımın 2. ayının sonuda tartılacağım diye.8 kilo vermişim.Bu beni gaza getirdi yine suya devam ettim ama bu arada tatlı hamur sadece tadımlık yedim fakat hiç aç kalmadım yani yemeklerimi ekmek olmadan bol salata ile yaptım.3 ayın sonunda tam 75 kilodan 62 kiloya gelmişim.Bundan sonra soğan suyuna 15 gün kadar hiç içmemecesine ara verdim.bugun sonunda yine suya başladım bu sefer gün aşırı içmeye başladım.Ağustos başında tatile çıkcağım zaman tartıldım kilom 58 olmuş.O günden beride 57-58 arası gezip duruyorum..Ama her akşam bir bardak ılık su,1 tatlı kaşığı elma sirkesi ve 1 çay kaşığı balı karıştırıp 20.00 gibi içiyorum.saati söyledim çünkü yemklerden belli süre sonra çay keyfimi yapmam gerektiği için çayımı ateşe koymaya gittiğide bu sirkei suymuda içmiş oluyorum:)))
Akadaşlar kilo vermediğinizi görünce moraliniz bzulmasın bilindiği gibi bünye olayı inanın 1 ayın sonunda kilo vermeye başladığınızı giysilerinizin hayli bollaştığını fark edeceksiniz.Önemli olan moral ben kilo veriyorum diyeceksiniz

Önemli olan moral demiştim,çünkü herşey beynimizin emri ile oluyor.Geçenlerde Derya Baykalın programına Atilla Arcan(komedyen)konuk olmuştu.Orada Erca beye epey kilo vermiş olduğunu şeker hastası olduğu halde bunu nasıl başardığını Derya hanım sordu.Ercan beyde diyabetli olduğu içn rejim yapmadığını sadece ben kilolu değilim 70 kiloyum(valla kilosu aklımda kalmadı sanırsam 7 idi)))diyerek kendime hep bunu söyledim.Önemli olan şartlanmak diye birçok şey anlattı.Ve altını çizerekte ben 70 kilo olacağım demeyeceksiniz BEN 70 KİLOYUM diyerek kendinizi o kiloda göreceksiniz diye belirtti.Ve kendiside bu yöntemle istediği kiloya gelmiş.Hatta ve hatta bir gün yemeği çok fazla yedim kendi kendime ----ben ishalim-------diyerek gerçekten de ishal olmuş:)))yani anlatılmak istenen insan beyni neye şartlanıyorsa o oluyor.
Bu yzden ben kilo veremiyrum demeyin.Ben bu yöntemi bimiyordum.Bilmediğim halde ben 60 kilo olacam.slında 60 kiloyum demeliymişim.Olacam olacam diyerek istediğim kiloya geldim.Şu an incecik her istediğini giyebilen yakıştıran bir anneyi.Tabii bu durumada en çok kızım memnun.Çünkü kilolu anne hiç istemiyordu.

çok merak ediyorum lütfen bişeler söleyin tadını kötü diyenlere katılmıyorum ama şikayetlerim sizdede varmı sanki sürekli kokuyorum:KK43: henüz ne kilo verdim nede incelme gördüm 1 haftadır devam ediyorum olumlu sonuçlar alıyorsanız yazın ve benide teşvik edin.lütfennn...

bende bir haftadır kullanıyorum bendede tık yok

günaydın arkadaşlar,

bende 4 gündür içiyorum sabah kahvaltıdan önce ,akşam yemeğinden önce.
kokusunda bişey yok bence isterseniz içine az bişey maydonoz katın 2-3 dal kadar,tadı iyi oluyor.
üstelik adet dönemindeyim hiçbirşey olmadı ne azaldı nede çok geldi.
emekli bir hemşire teyzem var soğan suyun çok sağlıklı olduğunu söyledi.

merhaba ben 4 ay önce doğum yaptım ve kilolarımla başım dertte.dün başladım soğan suyuna inş. faydasını görürüm bebeğimi emziriyorum araştırmalarıma göre bişey olmayacağını keşfettim allah yardımcımız olsunŞeniz

Arkadaşlar kokmama konusunda eminsiniz dimi ben pet şişeye koyup iş yerinde öğle yemeğinden önce içsem kokarmı çok merak ediyorum.

hehe akıllı kafam... bende yapayım dedim hevesle herşeyi yaptım ama soğanın suyu çekeceğini tahmin etmedim kaydirigubbakcemile3 15 dk sonra bide ne göreyim su puf olmuş :uhm: neyse yarım bardak çıktı bu seferlik bununla idere ediyim :içelim:
içiyoruuum :Saruboceq: iiiiçtiiiiiimmm :hooray: yaşıyorum ölmedim yuppii mmm güzelmiş tadı fena sayılmaz :smiley-cool:

bende denıcem bunu...
arkadaslar kac kılo verdınız hanı göremıyorum paylasırmısınız?
calista arkadasım çok mu su konacak ozaman buna yaaa....ne kadar koymustun da cekmiş...

bende denıcem bunu...
arkadaslar kac kılo verdınız hanı göremıyorum paylasırmısınız?
calista arkadasım çok mu su konacak ozaman buna yaaa....ne kadar koymustun da cekmiş...

1 su bardağına eşit gelsin diye 1 su bardağı su koydum canım ama yarım su bardağı kadar çıktı sen ona göre ayarlarsın kendini kaydirigubbakcemile5

1 su bardağına eşit gelsin diye 1 su bardağı su koydum canım ama yarım su bardağı kadar çıktı sen ona göre ayarlarsın kendini kaydirigubbakcemile5

tamam canım tesekkür ederim...
2su bardagıyla denıyeyım bakalım...
a.s.

Bizim burda Bi Yabanci Adam Sogantarlasini hayrina herkese acti isteyen istedigi kadar alabilir.Annemlerde aldi bi 20 Kilo Sogan vardir bizde suan.:)Galiba bende baslayacam bakalim.

Arkadaşlar 1 baş büyük soğana 3 su bardağı su koyup 10 -15 dk kaynatıyorsunuz ben kaynamaya başlayınca ateşi kısıyorum soğanla iyice yumuşuyor.Zaten bu sürede su 3 bardak yada daha az kalıyor.Kuru soğanın beyaz olanları var.Hani arpacıktan ekilip soğan olan değil soğan tohumundan ekilip kocaman bembeyaz soğan olanlar vardır ya o soğanı kullanırsanız diğerine göre kaynarkenbile daha az kokuyor tadı daha tatlımsı oluyor.Bilmem soğanı tarif edebildim mi:)))Zaten marketlerde genelde o tür beyaz kuru soğanlar filelerde satılıyor.
Bu akşam uzakta olan akrabama ziyarete gitim.Yaz ayındakine göre kilo vermiş gördüm.Nasıl kilo verdin deyince oda bana bu soğan suyu ile zayıfladığını söyledi.Ama tek soğan değil bir baş soğan birkaç yaprak lahana yprağını kaynattım her sabah ve her gece yataken içtim dedi.Hımm benim formülümü çalmışın diye takıldım ona.İnanın haziran ayında resmen top gibi yuvarlacıktı.Oda soğan ve lahana bendeniz tombişin havasını indirdi diye espri yaptı.Şeker hastası ve yaşı olduğu halde bu kadar kilo verebilmiş.Oda toplam 4 ay süre ile bu ikili karışımı kullanarak 9 kilo vermiş.Aynı zamanda kollestrolüm ve şekerimde düştü doktor bile beni tebrik etti dedi.İnanın ben görüntüsünden 9 değil 20 kilo vermiştir diye düşündüm.Müthiş derecede incelmiş.Kilo çok vermediği halde yağları gitmiş.
Sakın hemen sıkılıp kilo vermedim diye suyu bırakmayın.Bünyeye göre hemen 1 ay gibi zamanda belki kiloda düşeleriniz lmayacak ama azimle devam edin en az 3 ay sonra kendinizle gurur duyacaksınız.İnanın ben her aynaya bakışımda kendimle gurur duyuyor kendimi daha çok seviyorum.Eskiden aynalara biraz küstüm:))) Lütfen sabır sabır eminim hepiniz kilolara veda edeceksiniz.

X