Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

kızlar emzıren anneler sogan suyu kullana bılıyolarmı cevap beklıyorum

emziren annelere soğan yedirirler sütü bol olsun diye bende anneyim evet sütü artırıyor fakat kaynayınca değişirmi bilmiyorum bence sorun olmaz ama kesin bir bilene danış bence

ben 1 haftada 2 kilo verdim elma sirkesi ile bal kurunu yaparak.. ama dedigim gibi bende istah kesmedi.. sabah kahvaltimi düzenli yaptim.. öglen yemegimide yedim ama aksam 6dan sonra yesil elma haric kesinlikle bisey yemiyorum..birde elimden geldigi kadar aksamlari spor yapmaya calisiyorum 30-45 dakika..
biraz tereddüt icinde kaldim o karisimin mi faydasi oldu yoksa kendi yediklerime dikkat ederek mi zayifladim diye.. bugünde sogan suyuna basladim simdilik bende bi degisiklik yok.. yine aciktim yine yesil elmamla acligimi giderdim..

ya sen zaten bir numaralı formulu kullanıyosun
akşamları yemek yok
birde sporr
bence sen bununla kilo verdin
hatta daha fazlada verebilirdin kanımca

çok şaşırdım daisybaby bende kulllanmıştım oğlumu emziriken bende öyle bir problem olmamıştı bebeğin nekadarlık canım olmaz sa emzirme bitince devam et şimdilik diyete devam et çünkü, kilolar yerleşiyor ben doğumdan sonra18 kilo vermiştim

mereba flowerpurple dogum sonrası kılolarından nasıl kurtuldugunu yazarsan cok memnun olurum sogan suyu ıcerken bebegın kac aylıktı cevaplarsan sevınırımkaydirigubbakcemile5

tesekkur ederım cevap yazdıgın ıcın denemedıgım hıc bı yol kalmadı bıde bu yolu denemek ıstıyorum ama kızıma zararlı olmasından korkuyorum napacam bılmıyorum

arkadaşlar az evvel içtim. Ama Allahım felaket kötü. ben polikistik over için içeceğim (içmeye gayret edeceğim)

merhaba arkadaslar.Ablamın deneyerek kılo verdıgı bı yontem bu ve gercekden etkılı.
1 ortaboy soganı 4 e bolun bı tencereye goz kararı su ekleyıp 15 dk kaynatın.Bu kaynama zamanı soganın ozunun cıkması ıcın yeterlı. Ve koydugunuz su mıktarını ıyı ayarlayın cok da olmıyacak azda olmıyacak.kaynadıkdan sonra 1 subardagı dolacak kadar kalmalı suyu.
Suyun rengı bıraz boz olabılır.Sonra 1 subardagı sogan suyuna yarım lımon sıkıp ac karnına ıcın seker fılan yok ama a.s.Cay gıbı ıcılecek sıcaklıkda olmalı soguk olmıyacak.Ve hergun taze yapılarak ıcılmelı .Buyuk olcude ıstah kesıyor ve boylelıkle kılo verıyorsunuz.
Ablam 1 ay da hemen suzulmusdu 3 cocukdan sonrakı gobegı erıdı yanıı. Su ne acı nede kokulu oluyomus hanı belkı tıksınırsenız sogan kokar bu su dıye.Ben denemedım cunku suan zaten 45 kıloyum bıde onu denersem ıskelet olarak dolasırım artık:eek: yerimseniben

meraba canım ablan sogan suyunu kullanırken bebeklerınıde emzırıyomuydu?

canım bende emziriyodum içtim 5gün kadar 1,5kilo verdim ama çocuğumda ishal yaptı birde onunda zayıflamaya başladığını gördüm. bıraktım. emzirmeyi kesince devam edicem. bence sende bekle biraz. yasakkelime

emzıren annelerden cevap beklıyorum nasıl kullandılar sogan suyunu

cnm ya bende emziren anneyim bende kullandım ek gıdaya baslamdınsan zayıflatabilir benim kızım 7,5 aylık ek gıda yedirdigim için etkisin görmedim aslın kızım kabız oldugunda rahat yapmasını saglıyordu herkes farklı zararı olmaz sanırım

arkadaşlar bende 1 soğanı geceden bir bardak suya koyacaksın ama kabuklarıyla ve kesmeden elinle kırarak ve onun sabah içeceksin diye biliyorum acaba hangisi doğru

arkadaşlar bende 1 soğanı geceden bir bardak suya koyacaksın ama kabuklarıyla ve kesmeden elinle kırarak ve onun sabah içeceksin diye biliyorum acaba hangisi doğru

cnm öylede var o farklı ama ben kullanmadım bende kabauklarıyla kökleriyle birlikte haslıyorum öyle içiyorum tatlım

bir gece sirkeli suda bekletip elle parçalayıp içmek ciltteki sivilceler için kızlar ahmet marankinin formülü o

cevaplarınız ıcın sagolun kızlar ben de bugun ıkbal gurpınarın sogan kurunu denemeye basladım faydası olacakmı sızede yazarım ama yanında safran zayıflama cayıda kullanıyorum 3 haftada 3 kılo verdırdı hıc dıyette yapmıyorum ıkısı zararlı olurmukı kızımı emzırıken safran cayının zararı olmadı ama bakalım sogan kuru napacak

ha bıde yedıgım cıkolatalı ekmekler tatlılarda cabası dıkkat etsem daha cok verdırecek safran cayı

cnm ya bende emziren anneyim bende kullandım ek gıdaya baslamdınsan zayıflatabilir benim kızım 7,5 aylık ek gıda yedirdigim için etkisin görmedim aslın kızım kabız oldugunda rahat yapmasını saglıyordu herkes farklı zararı olmaz sanırım

tesekkurler canım benım kızımda 9 aylık esım doktor bısey olmaz dıyo ama ben tam guvenemıyorum cunku kızım bebeklıgınden berı duzenlı ememmıyo ya bıde ben 9 aydan berı adet olmuyorum 1 dogumdan sonrada 1bucuk sene olmamıstım bu kurude en cok onun ıcın kullanmak ıstıyorum hihoyyyt

canım bende emziriyodum içtim 5gün kadar 1,5kilo verdim ama çocuğumda ishal yaptı birde onunda zayıflamaya başladığını gördüm. bıraktım. emzirmeyi kesince devam edicem. bence sende bekle biraz. yasakkelime

cıkolataprenses bebısın kac aylıktı sen sogan suyunu kullandıgında cevaplarsan sevınırım

tesekkurler canım benım kızımda 9 aylık esım doktor bısey olmaz dıyo ama ben tam guvenemıyorum cunku kızım bebeklıgınden berı duzenlı ememmıyo ya bıde ben 9 aydan berı adet olmuyorum 1 dogumdan sonrada 1bucuk sene olmamıstım bu kurude en cok onun ıcın kullanmak ıstıyorum hihoyyyt

anladım cnm rica edrm bebeginide allah bagıslasın bende 40.bitince hemen oldum insallh olursun cnm

canım sen sogan suyunu nasıl kullandın bana soylermısın ben ıkbal gurpınarın tarıfını uyguluyorum ama onun suyu cok cıkıyo gozum pek yemıyo okadar suyu ıcmeyı kac bardak ıcıyodun cevaplarsan sevınırımsüprizzzzz

merhaba yas 67 ikbal gürpınarın kürü nasıl safran çayını dökmemi yoksa sallamamı kullanıyosun bilgi verirsen sevini,rim tşkkr

X