Hamilemiyim

canm kimseye söyleme hatta hamile kalsan bile keseyi görmeden bile söyleme annene bile:KK1::KK1: valla bazıları hamile oldukları halde çok geç öğrenmişler devamlı test yapmalarına rağmen işte kişiden kişiye değişiyo sen yinede hamile değilmşsn gibi alıştr kendini yoksa çok üzülürsün bide kafaya çok takan birisin bende öyleydim 2-3 hafta önce :KK5::KK5: bide baktımki herkez ilk ayında böyle heyecanlı sonra kendimi rahat bırakmaya çalıştım olursa olur olmazsada daha ilk ayımız napalım artık :KK6::KK6:

Haklisin yillarca bekliyo insanlarr allah nasib etsn herkese aynen hamile degilmisim gbu dawrniorum ama icimdnde bi yandan ya varsa diyooo :KK43:( ayyy off anliosunnn istee :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

böyle 2-3 günde bi leke gibiydi kahverengi ama peçeteyle silince geliyodu pet bile takmamıştım yani.ama bi hafta sonra adet oldum ama 2 gün sürdü bence dündendir temizim bende anlamadım bişe doktor arkadaşım var normaldir diyor ilaçtan sonraki ilk ay böyle olan çok var diyo:KK17:

Aynen iste bak bnmde oyle hala daha peceteye silince geliyo .. pede gelmiyo .. ama khverengi bisey bole kan olmadgi kesin yani... bn de adet olurum belki bakalim cnku bu adet ddeil ... :KK43:(

canım valla ilacı yeni bıraktn ilk ay diye anormal olmuşta olabilir ama üstüne görmede olabilir.ama bak ablam ve kaç arkadaşım kaç yıl ilaç kullandılar bıraktıkları gibi hamile kaldılar sen hiç moralini bozma ve kafanada takma. ama doktor sana günün geçtikten sonra gel demiş senn günün geçmemişmiydi.benmde bu adetim çok saçma sapandı adetmiyim deilmiyim anlamadım bende yinede bi test yapayım dedim üstüne görme olabilr diye bu sabah okula gitmeden yaptım test malesef benmde negatif çıktı:KK19::KK19:

Evet gunum gecmemistii :)) dedm ya ondokuz nisanda adet oldm diye ondokuz maysta olmam lazm iste bole oluncada dayanamadim istee :)))))

Kizlaaarrrr bn ondokuz nsanda adet oldum.. bugunlerde tam yumurtlama donemim on dort gun sayiyoruz ya. Ekimde evlendm nisan ayina kadar yasmin hap kullandim sonra nisanda biraktim.... korunmadigimz hhalde hamile kalmadim :KK43:(( esimde baski yapiyo haplar seni bozdu sen hamile kalamazsin bundan boyle falan filan diye... :KK43:((( iki uc gundur asiri bi yorgunluk var basim agridan catliyo. Surekli yatmak uyumak istiyorum .. acaba olabilir mi bisiler ?? :KK43:( ama yani sadece bukadar .. normalde zaten sulugoz bi insanm baska bisi yok. Ama ayin on dokuzuna kadar bekleyemem yani bu seferde stres oluyorum stresten adetm gecikiyoo hamile saniorum kndimi :KK43:((

slm tatlım bn yasmınle bı sene korundum .. evet keske hıc ıcmesek ınan bende pco olmasa esım korunurdu ben o doıgum kontrol meretıne bslamazdım ıster ıstemez yan etkılerı elbette var ama bnde kıstte oldugu ıcın kullanmam zorunluydu anlayacagın bnde gecen nısandan berı yanı tam 1 senedır cocuk ıstıyorum fakat olmuyo sen daha yenısın 6 ayda anca atıyormus vucut bu etkılerı uzulmee olur ınsallah soyle bı 6 ay gecsın doktora gıdersınnn naasıp bu canım esının bı yerde hakkı var ama esler bılıncsız soyluyor bunu tabı sırf moral bozuyorlar sen takma canım tevekkel allah :KK16::KK16:

Evet gunum gecmemistii :)) dedm ya ondokuz nisanda adet oldm diye ondokuz maysta olmam lazm iste bole oluncada dayanamadim istee :)))))

ayy ewet ya demiştn unutmuşum :)) çalışıyormusun bu arada?

slm tatlım bn yasmınle bı sene korundum .. evet keske hıc ıcmesek ınan bende pco olmasa esım korunurdu ben o doıgum kontrol meretıne bslamazdım ıster ıstemez yan etkılerı elbette var ama bnde kıstte oldugu ıcın kullanmam zorunluydu anlayacagın bnde gecen nısandan berı yanı tam 1 senedır cocuk ıstıyorum fakat olmuyo sen daha yenısın 6 ayda anca atıyormus vucut bu etkılerı uzulmee olur ınsallah soyle bı 6 ay gecsın doktora gıdersınnn naasıp bu canım esının bı yerde hakkı var ama esler bılıncsız soyluyor bunu tabı sırf moral bozuyorlar sen takma canım tevekkel allah :KK16::KK16:

Eevet bnde nerdn bulastim bu hapa diorum butun duznm mahvoldu. Sinir stres gogus acisi herseyi yaptu bnde :KK43: haklsin allah hepimizie nasip etsin hayirli bi evlat sanada gecms olsn ins hepimzin olurr da haberlesiirizzz :)))))

Eevet bnde nerdn bulastim bu hapa diorum butun duznm mahvoldu. Sinir stres gogus acisi herseyi yaptu bnde :KK43: haklsin allah hepimizie nasip etsin hayirli bi evlat sanada gecms olsn ins hepimzin olurr da haberlesiirizzz :)))))

amin cnm :):KK16::KK16::KK16::KK16:

yoktur bence:) 2 günlük adet oldum bitti ve çalışmlara başladık :nazar::nazar: sende varmı canm adet oldunmu?

adet gunum onumuzdekı pazartesi günü... ama lekelenmeler de son buldu bendeki smdı adet olmayı beklıyorum .. bende de yok bence olsa hıssederdım belkı bılmıyorum zaten gelen lekelenmeler bır hafta surdu yerlesme kanaması olsa bu kadar uzun olmazdı.. Anlıcaan calısmalara dewam bendede :KK19::))

adet gunum onumuzdekı pazartesi günü... ama lekelenmeler de son buldu bendeki smdı adet olmayı beklıyorum .. bende de yok bence olsa hıssederdım belkı bılmıyorum zaten gelen lekelenmeler bır hafta surdu yerlesme kanaması olsa bu kadar uzun olmazdı.. Anlıcaan calısmalara dewam bendede :KK19::))

iyi bari erkenden gelmemiş adetin:KK34: valla canım herkez hisstmeyebliyo bu sitedekilerden hamile olanlar da söylüyo hiç bişe hisstmeyenlerde varmış herkezin farklı o yüzden :18:

iyi bari erkenden gelmemiş adetin:KK34: valla canım herkez hisstmeyebliyo bu sitedekilerden hamile olanlar da söylüyo hiç bişe hisstmeyenlerde varmış herkezin farklı o yüzden :18:

psikolojiimi hazırlıyorum ıste kendımce olumsuz sonuca :)))

psikolojiimi hazırlıyorum ıste kendımce olumsuz sonuca :)))

iyi yapıosun benimde ilk ayım diye bi heyecan yapmıştm 2-3 hafta önce filan herşeyi hamilelik zannediodum hatta test yapmıyım ya hamileyimdr diyorum:KK9::KK9: ilk test negatif 2. negatif..yok dedim bu testler yanlş kan vereyim bi baktım oda negatif:KK1: sonra artık oluruna bıraktım ya ilk ayım dedim ne böyle kasıyorum kendimi dedim:KK23:

X