Muhteşem kalçalara kavuşmanın yolunu buldumm

Merhaba

Ben 25. gündeyim 190 tane yaptım.vücut ağırlıgımı kullanarak yapıyorum.şu ana kadar gözle görülür bir toparlanma var popomda hafif bir kalkış hissediyorum ama sonuçta 1 aylık bir program.1 ayda mucize beklemeyelim :KK34::KK34: tabii ne kadar büyük bir kalçayla ya da yağ oranıyla başlamakla da alakalı oldugunu düşünüyorum.

Son düzenleme:
Evet düzenli yapmak önemli; ama dizlere dikkat. Çok zorlamayın! Önce ısının öyle başlayın hareketlere. Benim dizlerde sorun olduğundan önce bisiklet hareketi gibi şeylerle ısınıp öyle başlıyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet düzenli yapmak önemli; ama dizlere dikkat. Çok zorlamayın! Önce ısının öyle başlayın hareketlere. Benim dizlerde sorun olduğundan önce bisiklet hareketi gibi şeylerle ısınıp öyle başlıyorum.

Ya benim.sorunum.isinmak ben bacak ve kalça için nasil isinma yapabilirim neler yapiyorsunuz? her squat sonrasi.çok aci cekiyorum hamliyorum yuruyemiyorum bile...

Birde bu 50yi falan tek seferde yapabiliyor musunuz ?

###Yaptıkların sana daha iyi bir yaşam sundu mu?###

Önce bi şarkı açıyorum. Şarkı bitene dek yürür gibi yapıyorum. Sonra da Havada bisiklet hareketi yapıyorum. Keyfim tamsa, yere yatıp bacaklarımı sırayla indirip kaldırıyorum.

Ya benim.sorunum.isinmak ben bacak ve kalça için nasil isinma yapabilirim neler yapiyorsunuz? her squat sonrasi.çok aci cekiyorum hamliyorum yuruyemiyorum bile...

Birde bu 50yi falan tek seferde yapabiliyor musunuz ?

###Yaptıkların sana daha iyi bir yaşam sundu mu?###

Aynen bende oyle. Yaptiktan snra yuruyusum degisiyr kuzenm dalga geciyr hatta:KK70: ve acayip agri oluyr diye birakmistm.

X