Göz Makyajı Arkadaslar izmitte iyi kaş alan yer

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

MuhendisHanim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2012
102
4
Kaşlarım yamuk gittiğim kuaförlere anlatıyorum derdimi almayın surayı diyorum kafalarına göre iş yapıyolar. İnsan bakar bi nasıl şekil verebilirim diye.
Düzgün bi yer var mı bildiğiniz? Gerçekten bunalıma gircem

Kaşlarım yamuk gittiğim kuaförlere anlatıyorum derdimi almayın surayı diyorum kafalarına göre iş yapıyolar. İnsan bakar bi nasıl şekil verebilirim diye.

Canim ben kaslarimi 3 yildir aldirmiyorum, kustu cunki. Izmitte 1 yil yasadik, kuaforleri sadece kesim, boya icin onerebilirm ama
Benim komsumum kaslari cok guzeldir onun aldirdigi yeri soyleyebilirim sadece. Yahyakaptanda ramada otelin karsisinda iki kuafor var ikisidenede gidiyor. Ama yinede tedbiri elden birakma arada bak ve mudahele et. Ben cok dertliyim bu konuda.

Boyle konuya direk yazinca uye olup payliyor :) ozel mesajla gondereyim
Sanat sokagindaki k. orhanda bir bayan varmis hic giden oldumu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bana mesaj gelmedi tabi beni kastettiyseniz :)

Yolladim carsida gittigim dort yer var zaten digerleri cevremde carrefourdakine gitmek istiyorum ama orasida ters kaldi gitsemde surekli gidemem carsida gittigin yerler oldumu

Yolladim carsida gittigim dort yer var zaten digerleri cevremde carrefourdakine gitmek istiyorum ama orasida ters kaldi gitsemde surekli gidemem carsida gittigin yerler oldumu

Ben carrefourdakine gidicem gelecek ay gozlemimi yazarim size, benim carsida gittigim yerler olmadi yenikentte gitmistim bir kac yere onlar da cok kotuydu, bir yildir igneli epilasyona gidiyodum da istanbulda ayni kadin kaslarimi da aliyodu ondan memnundum ama simdi her ay gidemem istanbula o yuzden izmitte ariyorum bende

Ben carrefourdakine gidicem gelecek ay gozlemimi yazarim size, benim carsida gittigim yerler olmadi yenikentte gitmistim bir kac yere onlar da cok kotuydu, bir yildir igneli epilasyona gidiyodum da istanbulda ayni kadin kaslarimi da aliyodu ondan memnundum ama simdi her ay gidemem istanbula o yuzden izmitte ariyorum bende

iğneli epilasyona gölcükte gitmiyomuydun nedense öyle hatırladım belki ben senden önce gitmiş olurum önce giden yazsa güzel olur çünkü 20 tl az değil en azından birimiz suya atmamış oluruz

iğneli epilasyona gölcükte gitmiyomuydun nedense öyle hatırladım belki ben senden önce gitmiş olurum önce giden yazsa güzel olur çünkü 20 tl az değil en azından birimiz suya atmamış oluruz

Dediginiz gibi once giden yazarsa guzel olur, evet 20 tl pahali ben aldirdigim yerde de 20 tl verince zoruma gidiyodu ama simdi yeterki guzel alsin raziyim diyorum, bir de golcukte gitmiyodum ben ama golcukte giden birisiyle konusmustum memnunsa bende orda devam edecektim belki ondan oyle hatirladiniz

Snapchat-20140908102917-1-1.jpg
ben mehmet metine gittim aynur hanim aldi benimkini, istedigim gibi duz oldu ama biraz kalin oldu sanki gibime geldi, bu da resmim

Fethiye caddesinde başında, Levis mağazasının olduğu pasajda 3. kat Özlem hanım bir de 42 Evlerde Pırıltı Kuaför (42 evlerde oturuyorum, ne zaman gitsem kaş kuyruğu var, sonra tesadüfen başkasından öğrendim ki epey meşhurmuş.)

akademi kuafor.. merkezdeki akademi hastanesının arkasında. sevda hanım var cok cok memnunum tam anlattıgım gibi alıyor.. ama hamileydi en son izne ayrıldı mı bilgim yok.. ama dediğim gibi 1 ,5 yıldır gidiyorum cook memnunum :KK66:

X