İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran ikizler burcu balık yükseleni

Boncukkiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2014
559
75
ikizler burcuyum.yükselenim balık.bu yükselenin özelliği çift kısmetli olmasıymış.çevresinde erkekler pervane olurmuş.19 yaşına geldim.1 kişi bile beğenmedi beni.neden olabilir?fikri olan var mı?

Valla 27 yasinda bir balik olarak soylemek isterim ki, cift kismet isi hikaye. Sevgilim bile yok. 0 da cift sayi, acaba o sayilir mi?

ikizler burcuyum.yükselenim balık.bu yükselenin özelliği çift kısmetli olmasıymış.çevresinde erkekler pervane olurmuş.19 yaşına geldim.1 kişi bile beğenmedi beni.neden olabilir?fikri olan var mı?

Haha. :KK66: Benim baligim yukselenim ikizler. Ve ben de 19 yasindayim. Okuyor musun? Ben angaraliyim. :KK66:

2.kez ygs ye girdim.lys ye hazırlanıyorum.ben trabzonluyum.
sen okuyor musun?

Psikoloji okuyorum. Tabi suan daha hazirliktayim.
Bdv bolumune konu yazmissin ordan gordum bunu.
Yazdigin konuya cevap atmadim ama simdi yazayim. Bence bu sevgili olayi erken. Zaten daha universiteye gidiceksin. Bir suru degisik tip var. Bence sevgilim olsun diye degil asik olayim diye bekle. Ben oyle yapiyorum ve hep dogru BIR kisi icin dua ediyorum. Hep tek sevgilimin evlenecegim kisi olmasini istedim. Umarim oyle olur.
Cok takma. Yasimiz ufak :KK66:

Psikoloji okuyorum. Tabi suan daha hazirliktayim.
Bdv bolumune konu yazmissin ordan gordum bunu.
Yazdigin konuya cevap atmadim ama simdi yazayim. Bence bu sevgili olayi erken. Zaten daha universiteye gidiceksin. Bir suru degisik tip var. Bence sevgilim olsun diye degil asik olayim diye bekle. Ben oyle yapiyorum ve hep dogru BIR kisi icin dua ediyorum. Hep tek sevgilimin evlenecegim kisi olmasini istedim. Umarim oyle olur.
Cok takma. Yasimiz ufak :KK66:

bu konuda hiç bir şey değişmez diye korkuyorum.içimde umutsuzluk var yalnız kalırım diye.yoksa ben de öyle olsun istiyorum.
doğru bir insanla evlenmek.ve tek olsun.

bu konuda hiç bir şey değişmez diye korkuyorum.içimde umutsuzluk var yalnız kalırım diye.yoksa ben de öyle olsun istiyorum.
doğru bir insanla evlenmek.ve tek olsun.

Ben de seninle ayni korkulara sahibim. Ama her seyi akisina birakmaktan baska caren var mi?
Soyle etrafima bakiyorum hic kimse kalbimi kut kut attiramiyor. Ki okulumda cokkk yakislkli erkekler var.
Suan tek amacin lys olmali. Allah kolaylik versin.
Hangi bolumu istiyorsun.?

X