2015 Şubat Anneleri

yok oğlak burcuyum ana yükselenim yengec :)

ayy benimkisi inşallah o kadar uzun sürmez yaa :KK43:

benimde elim orda sürekli dün eşime gösterdim baak bu bebişimiz die yok ya orda bişi dedi duygusuzz :KK37:

Bnde esime gosterdim bak bak dokun dedim oda gelir gelmez elini oraya koyuyo.su durum bile cok cok guzel bisey:) bu ardda bnde oglak burcuyum:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar çok şükür hersey yolunda ve bir oğlum daha oluyor :KK52::nazar:

Bu arada selamlar allahım sabah bir yelden kalktım abdest aldım yasın okudum, allahım doktor desinki herşey yolunda ve bir erkek desin dedim :KK66:)) cinsiyet işin şakası aslında :KK1: içimden geçen öyleydi çok şükür bide kan temiz çıkarsa Bayram Bayram gibi geçsin.

Darısı size inşallah :nazar: içim içime sığmıyor :))

Aminn canım inşallah darısı bize sana da bebişine de maşallah :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar yaa akşam eşim hadi iftarı dışarı çıkarıyım seni dedi bende iyiydım çıktık hatta masada ne varsa yedım tatlıya kadar hepsinden yedim şiştim..kendi kendime nazar değdirdim iyi yedin karnın şişti dedim çunki 3 aydır ilk defa bu kadar yedim eşim çok şaşırdı tabi gece acısı çıktı 1saat arayla iki kere kustum içimde ne varsa çıktı boğazlarım yanıyor alev alev hala geçmedi mide bulantısı...yarın kontrol var doktorumdan farklı bir ilaç istiycem serum istiycem çünkü arada baygınlıkta yaşıyorum bayram böyle geçmez kalkamıyorum hiç saolsun annem bakıyo bakalım yarın bebeğim ne kadar büyümüş görecem 😊😊😊😊

Bnde esime gosterdim bak bak dokun dedim oda gelir gelmez elini oraya koyuyo.su durum bile cok cok guzel bisey:) bu ardda bnde oglak burcuyum:)

ya uyurken falan elini koyuyor cok güzel bi duyguda odunluk yaptı dün canım sıkıldı :) oğlak burcu anneleri cok otoriter olur diyolllaa ama bakalımm :)
ozaman bebişinin insafına kaldın hayatım :) poposunu dönerse işin yaş :)
benim bebişim usludur annesini üzmezz (inşallah):KK1:

ya uyurken falan elini koyuyor cok güzel bi duyguda odunluk yaptı dün canım sıkıldı :) oğlak burcu anneleri cok otoriter olur diyolllaa ama bakalımm :)

benim bebişim usludur annesini üzmezz (inşallah):KK1:

Sıkılmasin canin oda inanamadigi icin oyle demistir:) valla cnm bn burcumun ozelliklerini cok tasiyorum.suanda bile etrafimdaki cocuklara otoriterlik kurmaya calisiyorum. Elimde degil bakalim kendi yavrumada oylemi olucam.herkez degisirsin diyolar ama bakalim hayrlisi

bende 13. haftamda gitcem yaa inşallah banada söylerrr :KK70: bişiler alasım var cinsiyeti bilmeyince alamıorum :) bu arada hayırlı olsun Allah gönlüne göre vermiş sağlıgıyla kucagına alırsın inşallaahh :)

Amin canım hepimiz inşallah :) valla cinsiyetini yüzelsel baksa inanmayacaktın ama detaylı ultrasyon olunca inandım zaten kendisi dedi, Buda erkek dedi ben anlamadım eşim dediki herhalde erkekmiş dedi, sorsana dedim yüzümüze döndü erkek dedi:)

Hatta üzüldüm zannettiler hevan korku içinde olunca, dedim hiç önemi yok sağlıklı olsunda gerisi boş :KK49:

hadi hayırlı olsun :) kendine sıkıntı yaptın durdun bak bebişin gayet sağlıklı ve paşa D: allahım kucağına almayıda nasip etsin canım şu cuma saati randevusu olan herkese hayırlı haberlerle gelmeyi nasip etsin.

Ya sorma canım Allah biliyor ne dualar ettim, bide öncesinde kötü bi tecrübe yaşayınıca ödüm patladı.. Eski insanlar ne kadar cahil ya :) hacım inanmadı hacı da benim valide detaylı usg gösterdim şok oldu kadın, dondü kaldı :KK1: kaburgaları eli yüzü burnuşu oy oy oy :nazar:

Kızlar ben kontrole gitcem o zaman 13+4 olcak inşallah benimkide gösterir cinsiyetini yoksa çarşıdan meraktan :)

Bende randevu aldım ağustos 11. En son haziranda gitmiştim. Çok merak ediyorum. İnşaAllah bişey çıkmaz. Çünkü baş ağrsı kusma yüzündn ilk zamanlarda serum taktılar. Sürekli baş ağrısı olduğundan minoseti baya kullandım. Çok endişeleniyorum ama Allahın izniyle bi sorun çıkmaz inşaAllah.

Sıkılmasin canin oda inanamadigi icin oyle demistir:) valla cnm bn burcumun ozelliklerini cok tasiyorum.suanda bile etrafimdaki cocuklara otoriterlik kurmaya calisiyorum. Elimde degil bakalim kendi yavrumada oylemi olucam.herkez degisirsin diyolar ama bakalim hayrlisi

aynen yaa korkuyorum anneliğimdeenn :)
Amin canım hepimiz inşallah :) valla cinsiyetini yüzelsel baksa inanmayacaktın ama detaylı ultrasyon olunca inandım zaten kendisi dedi, Buda erkek dedi ben anlamadım eşim dediki herhalde erkekmiş dedi, sorsana dedim yüzümüze döndü erkek dedi:)

Hatta üzüldüm zannettiler hevan korku içinde olunca, dedim hiç önemi yok sağlıklı olsunda gerisi boş :KK49:

detaylıya benide sokarlarmı acaba yaa :S bende öğrenmek bebişime cicişler örmek almak istiorum kıs bebeği olcak bissürü hırkası kazagı yelegı olması lazım üşür o kıyamam kii :KK43:

Canım benim gözün aydın demek bir paşa daha katılıyor ailenize. Senin oğlana arkadaş olucak oh oh ne güzel 😊

merhaba
ya yuzum gözum sıvılce içinde ..her hafta bi tane patlıyor... ne bu ya... yuzumde hiç guzel gelmıyor artık neden böyle oldum..varmı böyle hissedeen...

Masallah masallah pek guzel/ yakisikli olcak annesi. Bu arada cinsiyetiyle ilgili bisey soyledi mi doktor? Ne kadarlik oldu? Ayrica telefondan fotolari nasil yukledin canim ?

teşekkür ederim teyzesi. doktor ilk tahminim erkek dedi ama daha çok küçük, bakalım :) 10 gün sonra tekrar gidecem. ben ikili test yaptırmıyorum da doktor ense kalınlığı ve burun kemiğine bakalım dedi. yüzünü kapattığı için göremedi burnunu :) benim telefon ı phone, programı yükledim sonunda anca öyle ekledim

Kimseye hamile oldgumu soylemek istemiyorum erken diye ama gobegimiz bizi ele veriyo:)))

[Q UOTE=oykum8290;36300635]Kimseye hamile oldgumu soylemek istemiyorum erken diye ama gobegimiz bizi ele veriyo:)))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]
Söle artık 4. Aya girdik çoğumuz 😃 çocuk daha ne kadar büyücek :)

X