2015 Şubat Anneleri

kızlar birbirimize ne kadar bağlıyız dimi yaaaa
topikcenek kusup topikcenek öğürüyoruz:KK53:
midem bulanmıyo diyenler bile yavaş yavaş çıkarmaya başladı
bende bugün içimde bişey kalmadığı için mide suyumu çıkarmaya başladım
öğürtü geğirti içimde bişey olmadığı için wc ye gitsemde bişey çıkmıyor

yüce rabbim hepimize en kısa zamanda şifa versin bizde atlatalım en kısa zamanda bu günleri ve gebeliğimizin keyfini çıkaralım:KK16:

Gerçektende öyle tarihler yakın olduğu için herkes peş peşe belirtileri yaşıyor :) atlatacağız ama maksimum 1 ay sonra inşallah :)

Son düzenleme:
Ben tutuyorum kusmayi hic sevmem. Ama tuttukca kotu oluyor sanki. Ogg
Bugun 8+3 um. En azindan 4 hafta hatta 6 hafta var bulantinin gecmesine. Yani oglanda oyle olmstu

bende elimden geldiğince tutmaya çalışıyorum hatta öğürmek gelince direk kapıdan dışarı çıkıyorum yada deterjan kutusunu açıp onu kokluyorum ama bazen onlar bile kar etmiyor mesela salıdan beri ilk kez bugün çıkardım maşallah :nazar:
bu akşam biraz yemeği de arttırdım. hala ekmek yiyemiyorum pidenin kabuğundan yedim biraz. sanırım yavaş yavaş genişleyecek midem.

Gerçektende öyle tarihler yakın olduğu için herkes peş peşe belirtileri yaşıyor :) atlatacağız ama maksimum 1 ay sonra inşallah :)

inşallah 12. haftada kimsede bir sorun kalmaz :KK16:

bende elimden geldiğince tutmaya çalışıyorum hatta öğürmek gelince direk kapıdan dışarı çıkıyorum yada deterjan kutusunu açıp onu kokluyorum ama bazen onlar bile kar etmiyor mesela salıdan beri ilk kez bugün çıkardım maşallah :nazar:
bu akşam biraz yemeği de arttırdım. hala ekmek yiyemiyorum pidenin kabuğundan yedim biraz. sanırım yavaş yavaş genişleyecek midem.

inşallah 12. haftada kimsede bir sorun kalmaz :KK16:

Beni de cif kokusu rahatlatiyor. Ya da temizlik hissi. Biri gelse evi dip kose temizlese ohh
Peynir ekmk cok yiyorum ama azaltmaya calisiyorum cok kilo aldiriyor cunku.

Hanımlar midemde boğazımda sürekli bir kazınma yanma oluyor. Henüz çok erken olduğunu düşünüyorum ama sizdede oluyormu?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bişeye çok üzüldüm azcık lekelenme oldu. Ağrımda var. Ne olur ? Çok korkuyorummm .. Allah kahretsin ya

Pişmanım da denilebilir çok mutsuzum😞

Öyle deme yaprak gül Allah korusun bi kaza bişey olur bu sefer Rabbim istesende vermez gücüne gider Rabbimin bulantin mi çok ondan mı böyle düşünüyorsun bak ne güzel 1 yıl 3 ay sonra Rabbim sana iki tane birden nasip etmiş ya senelerce nasip etmeseydi yada senelerce çocuğu olmayanlar var onları düşün Sevin mutlu ol karamsarlık yapma nedenler anneden etkilenir unutma:KK34:

Kuzum sen bi kendine gelemedin ya üzülüyorum haline çok halsiz kalıyorsun. Umarım tez zamanda biter şu sıkıntılarında sağlıkla bebişini karnında büyütmenin tadını çıkarırsın.

Tez elden sifa diliyorum canım

Bende de ogurtu var surekli. Cok bisey yemedim kusamiyorum da surekli ogurme hissini tutmaya calisiyorum. Bi yandan da cok sicak kendi kokumdan midem kalkiyor

Teşekkürler kozlar. Çok şükür buna da ama gerçekten içim tükendi. Dun ilk defa dogurana kadar midemden olucem galiba diye düşündüm o kadar kotu ki o modem yandi suyun tadi değişti bu sefer serumda istemedim. Oyu oy Rabbim büyük çarşamba annem gelecek sabir az kaldi.
kızlar birbirimize ne kadar bağlıyız dimi yaaaa
topikcenek kusup topikcenek öğürüyoruz:KK53:
midem bulanmıyo diyenler bile yavaş yavaş çıkarmaya başladı
bende bugün içimde bişey kalmadığı için mide suyumu çıkarmaya başladım
öğürtü geğirti içimde bişey olmadığı için wc ye gitsemde bişey çıkmıyor

yüce rabbim hepimize en kısa zamanda şifa versin bizde atlatalım en kısa zamanda bu günleri ve gebeliğimizin keyfini çıkaralım:KK16:

Cnm en kötüsü o mide suyunu cikartmak ah nazil yakiyo nasil

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bişeye çok üzüldüm azcık lekelenme oldu. Ağrımda var. Ne olur ? Çok korkuyorummm .. Allah kahretsin ya

Canim içini ferah tut inşallah birşey olmaz. Hicbir şey de takma Kafana.

Ama boğaz ultrasonumda da 21mm lenf nodu çıktı ? Büyük yani

Amin hep beraber inşallah
Doğumdan sonra da yazışmak dileğiyle :emir_bebek:

Ne kadardı senin
Benim 21 mm yazıyo, haftaya endokrine göstereceğim inşallah
Evet ablamlarda da var maalesef

bnmkinin boyutunu bilmiyorum maalesef cnm ilk öğrendiğimde beynimden vurulmuşa döndüm o yüzden hiçbişey sormamadım ama büyüktü çünkü çok fazla hgissediyodum boğazımda şimdide var ama ilk zamanlardaki gibi değil şükür küçüldü tsh düşünce :) sen hamilesin galiba gözün aydın darısı bize :KK16::KK16:

Canim kum döken arkadaş sen miydin oyleyse karin agrin ondandir cok feci bir agri yapmisti bende 36 saate yakın gecmedi hatta:KK43:

Yok canim karistirdin sanirim bende plasentada kanama var düşük riskin var hala karnimda acayip agri yapiyor Dr ultrasonla bakarken bile ne kadar az bastirir değil mi,ama benim karnim çok agriyor iste :KK43: pazartesine asil ve en iyi doktorumdan randevu aldim öteki Dr kanama için iğne filan da vermedi.kizimda ignelerle geçmişti. Su elevit olayini sorucam sanirim artik icmeme gerek yok.

Ah canım migren çok zor umarım olabildiğince hafif atlatırsın. Minoset normal ağrıyı geçirmiyo benim. Migrenin yanından geçemez. Açık havaya çıktım iyi geldi geçti neyseki.

Hepinize gunaydinn bu arada kizlar :KK71:

Bana karanlikta yatmak daha iyi geliyor canim.

Gunaydiiiin kizlaaaar. Bugunumuzu de insallah saglikli gecirmek dilegiyle. Mutlu gunleeer :)

Kızlar günaydın
Bu sabah jübilemi yaptım. Ansızın açlık hissettim ağzıma bişey atayım demeye kalmadı bir öğürme geldi ne olduğumu anlamadım. Benim bulantılar bu haftadan sonra mı başlayacak nedir. Umarım olmaz.. Ağzıma bişey atınca geçti aç kalmamak lazım demekki

Bugün bebeğimi görücez inşallah

Son düzenleme:
Hanımlar midemde boğazımda sürekli bir kazınma yanma oluyor. Henüz çok erken olduğunu düşünüyorum ama sizdede oluyormu?

Erken dglmis canim
Bende de ayni sorun vardi
Yastigimi yukselttim az ve sık yemeye baslad duzeldi gibi

Gunaydin. Saglikli ve ogurtusuz bir gün olsun inşallah.

Günaydın bugün midem rahat uyandım ama nasıl huzursuz oldum anlatamam :KK43: çünkü ben hamileliğe dair ne kadar bulantı tiksinti varsa seviyorum :) bebeğim ben burdayım diyormuş gibi geliyor çünkü :) inşallah midem gün içinde eski huzursuzluğuna geri döner ☺️

günaydın güzel anneler...
bugün benim doğum günüm ve içimde benimle beraber kalbi atan bi canlı var..
güp güp güp diye atan kalbi benim bu dünyada şahit oldugum en güzel sesti..
rabbim gelecek yıl doğum günümde onun yanımda olmasını nasip etsin
bebeğimi özledim :KK43: hiç görmediğin bişey özlenebilir mi.. ösledim :KK43:

X