2015 Şubat Anneleri

Günaydın bugün midem rahat uyandım ama nasıl huzursuz oldum anlatamam :KK43: çünkü ben hamileliğe dair ne kadar bulantı tiksinti varsa seviyorum :) bebeğim ben burdayım diyormuş gibi geliyor çünkü :) inşallah midem gün içinde eski huzursuzluğuna geri döner ☺️

günaydın.. mide bulantısı istenir mi kızz
farklı bi bakış açısı ben burdayım diyor ha :)) :KK17::KK17:

günaydın.. mide bulantısı istenir mi kızz
farklı bi bakış açısı ben burdayım diyor ha :)) :KK17::KK17:

İstenir valla cnm inan hiç şikayetçi deiğilim yeter ki bebeğim sağlıklı olsun ☺️ Mide bulantısı her şeyin yolunda olduğunun habercisi aslında 😉 Ayrıca doğum günün kutlu olsun güzelim Allah bi dahaki yaşında bebeğinle olmayı nasip etsin 🙏 ve hepimizin de 🙏 nice mutlu yıllara...

kızlarrr çok sukurr dun doktora gıttık hersey yolunde bebısımızın kalp atısınıda kendısınıde gorduk:):) ama doktor yemek yeme sadece sıvı al ayran sprıte su maden suyu bolca ıc dedı. bebek beslenıyor zaten senden dedı. cok mıde bulantısı ıstıfra oldugu ıcın vıtamın eksıklıgı falan olusuyormus. folık 1 verdı ıcınde hersey var. bırde premesıs mıde bulantısı ılacı verdı.ıdrarda keton cıkarsa 3 gun serum tedavısı uygulayacakmıs ıns gerek kalmaz. bolca ıcmeye calısıyorum. galıba vucudumda sıvıyı az buldu. normalde hamıle olmadan once 4 gunde bır bardak su ıcerdım. sımdı zorlayarak gunde 2 lt ıcebeılıyorum.

Yine berbat bir gün.baş ağrısı öldürdü.gözlerim şişti ağlamaktan.keşke deli gibi kussaydım da şu ruh halinde olmasaydı.insan iki aydır 1 sn olsun mutlu olmaz mı?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

günaydın güzel anneler...
bugün benim doğum günüm ve içimde benimle beraber kalbi atan bi canlı var..
güp güp güp diye atan kalbi benim bu dünyada şahit oldugum en güzel sesti..
rabbim gelecek yıl doğum günümde onun yanımda olmasını nasip etsin
bebeğimi özledim :KK43: hiç görmediğin bişey özlenebilir mi.. ösledim :KK43:

Canimm bebeginle esinle daha nice yas günleri gecirirsin inşallah :) simdi tekme yok kipirdanma yok görmeden insan orada neler olup bittiğini bilemediği için özlüyor tabii.ama ilerleyen aylarda bebisin tekneleriyle filan hep yoldaş olacak sana :)

Dogum günün kutlu olsun tatlim. Esinle ve merci.eğimle saglikli huzurlu uzun uzun omurleriniz olsun. Evinizden neşe yuzunuzden gülücük eksik olmasin insalllaaahhh....

Teşekkürler kozlar. Çok şükür buna da ama gerçekten içim tükendi. Dun ilk defa dogurana kadar midemden olucem galiba diye düşündüm o kadar kotu ki o modem yandi suyun tadi değişti bu sefer serumda istemedim. Oyu oy Rabbim büyük çarşamba annem gelecek sabir az kaldi.

Cnm en kötüsü o mide suyunu cikartmak ah nazil yakiyo nasil

Canim benum kuzenum de senin gibiydi. Surekli serumla yasıyodu. Bı de calışıyodu o ikide bir bayılıyodu. Bi ara memleketine gitti hiç bimşeyi kalmadı. Eve geldi tekrar başladı. Bi hafta da gidio otelde kaldılar eşiyle. Evi midesini bulandırıyomus megerse. Böyle ilginç şeyler oluyo malesef.. Belki senin de evle ilgili bi şey vardır...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canimm bebeginle esinle daha nice yas günleri gecirirsin inşallah :) simdi tekme yok kipirdanma yok görmeden insan orada neler olup bittiğini bilemediği için özlüyor tabii.ama ilerleyen aylarda bebisin tekneleriyle filan hep yoldaş olacak sana :)

ayy evetttt
çok heycanlı yaa :KK52::KK52::KK52::KK52:
zaman hemen geçsin :) :) :) :) :) :)

Dogum günün kutlu olsun tatlim. Esinle ve merci.eğimle saglikli huzurlu uzun uzun omurleriniz olsun. Evinizden neşe yuzunuzden gülücük eksik olmasin insalllaaahhh....

teşekkür ederim güzel anneeee :KK16::KK16::KK16::KK16:

doğum günün kutlu olsun canım rabbim ailenle mutlu sağlıklı bir ömür nasip etsin inşallah.

Canim benum kuzenum de senin gibiydi. Surekli serumla yasıyodu. Bı de calışıyodu o ikide bir bayılıyodu. Bi ara memleketine gitti hiç bimşeyi kalmadı. Eve geldi tekrar başladı. Bi hafta da gidio otelde kaldılar eşiyle. Evi midesini bulandırıyomus megerse. Böyle ilginç şeyler oluyo malesef.. Belki senin de evle ilgili bi şey vardır...

Evet yaa bende evden nefret ediyorum midem bulanıyor her köşesinden.sürekli temizliyorum ama gözüme hep pis geliyor.kokuyor garip garip

Günaydın bugün midem rahat uyandım ama nasıl huzursuz oldum anlatamam :KK43: çünkü ben hamileliğe dair ne kadar bulantı tiksinti varsa seviyorum :) bebeğim ben burdayım diyormuş gibi geliyor çünkü :) inşallah midem gün içinde eski huzursuzluğuna geri döner ☺️
Sabahlari ben de iyi oluyorum ama gun icinde fenayim yine. Kahvalti yapabiliyorum sen de oyle dusun
Dogum gunun kutlu olsn canim. Ozlem ve merak var bende. Hayatimi degistirecek bu bebek kiz mi erkek mi kime benzicek nasil huylari olcak vs. Cok heyecanli :KK66:

Yine berbat bir gün.baş ağrısı öldürdü.gözlerim şişti ağlamaktan.keşke deli gibi kussaydım da şu ruh halinde olmasaydı.insan iki aydır 1 sn olsun mutlu olmaz mı?

Canim gecici bu surec. Kaygilarin coksa hamilelikle ilgili ozmn da cok gergin oluyor insan. Dua et bol bol. Yalniz degilsin ben de cok geriliyorum ama kendimi motive edebiliyorum arada.

Evet yaa bende evden nefret ediyorum midem bulanıyor her köşesinden.sürekli temizliyorum ama gözüme hep pis geliyor.kokuyor garip garip

Ah evi biri temizlese dip kose. Cok takmamaya calisiyorum yoksa evin her kosesi benim de midemi bulandiriyor

Halsiz, keyifsiz, ruhsuz ve icimde firtinalar kopan bi gunden daha selamlar.. Hadi artik ruh halim duzel ! Gercekten yoruldum!

selam kızlar nasılsınız
ya dün birinden duymuştum burada
naneli sakız mide bulantısına iyi gelmiş
bende akşam gittim naneli sakız aldım
ama daha çok öğürtüyo beni
bitsede bu günleri hatırlamasak bir daha :KK31:

Erken dglmis canim
Bende de ayni sorun vardi
Yastigimi yukselttim az ve sık yemeye baslad duzeldi gibi

Saol cnm bende yükselteyim bari yastığımı. İnşaAllah işe yarar.

Nice saglikli mutlu huzurlu yaslara canim ailen ve karnindaki minik mucizenle birlikte upuzun cok guzel bir omrun olsun dilerim :)

Gunaydin kizlar. Umarim herkes iyidir, herşey yolundadır. Bitkin olsakta pozitif olalim artik. Burada konustuklarimizda çok etkiliyor bence birbirimizi. Özellikle buradaki bebeklerini istemeyen anne çok etkiledi beni günlerce yazmak istemedim bu sayfaya. Herkes kafasına estigini yaziyor ama hepimiz hassas durumdayız burada.

Nice saglikli mutlu huzurlu yaslara canim ailen ve karnindaki minik mucizenle birlikte upuzun cok guzel bir omrun olsun dilerim :)

teşekkür ederim kuzummm
allahım bizi bebeklerimize bebeklerimizi bize bağışlasınnnn :KK17::KK17::KK16::KK16::KK16:

selam kızlar nasılsınız
ya dün birinden duymuştum burada
naneli sakız mide bulantısına iyi gelmiş
bende akşam gittim naneli sakız aldım
ama daha çok öğürtüyo beni
bitsede bu günleri hatırlamasak bir daha :KK31:

Canım sakızlarda yapay tatlandırıcı aspartam varmış çiğnemeyin diyorlar. Netten bi bak istersen

X