Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
önümüzdeki ay ben bunu kesinlikle alicam. Peki yaz icin uygunmu? Aslinda ben pek fondeten kullanmiyorum özel günler haric ama suan sirf merakima yeniliyorum. Dokusu nasil?

günlük kullanım için ağır olabilir ama özel günler için tavsiye ederim yaz akşamları problem olmaz ama gündüz için ağır kaçabilir.

Kizlar bunlar yeni aldigim urunler bi arkadasima siparis vermistim o yuzden deneme imkanim olmadi daha sonra kargoyla gondericek bana pastel stick kapatici kullanan varsa bana yorumlayabilir mi?
Meggy ruju da cok tavsiye etmisler o yuzden aldim..far ve diplinerin yorumlarini gordum onlardan eminim ama diger ikisi konusunda tereddute dustum..
quperebu.jpg

pastel stick kapatıcıyı kullanıyorum göz altlarım pek mor değil benim ama istediğim etkiyi yakalayamadım gibi bitince tekrar almayacağım bir ürün.Essence farın tekli pembe olanını aldım begendim gayet hoş ve golden rose diplıner bir harika

Son düzenleme:
pastel stick kapatıcıyı kullanıyorum göz altlarım pek mor değil benim ama istediğim etkiyi yakalayamadım gibi bitince tekrar almayacağım bir ürün.Essence farın tekli pembe olanını aldım begendim gayet hoş ve golden rose diplıner bir harika

Tesekkur ederim yorum icin pastelden emin degildim zaten benim goz altlarim mor epey istedigim gibi olmazsa baska arayislara girerim bende..far ve dipliner konusunda guzel yorumlar okudum carsamba elimde olacak insallah hepsi

Kizlar nihayet kargom geldi
umunabuq.jpg

pa2asuje.jpg

Hepsini cok sevdim :)

canımmm rimmel stay matte çok güzelll. benim cildim çok yağlı hem matlaştırıyor hem de sabitliyor makyajımı. güle güle kullan hepsini 😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canımmm rimmel stay matte çok güzelll. benim cildim çok yağlı hem matlaştırıyor hem de sabitliyor makyajımı. güle güle kullan hepsini 😊

Tesekkurler canim..
Ben bugun denedim canim benimde t bolgem yagli sayilir ama yanaklarim kurudur kadife gibi his verdi yuzume tonuda tam tuttu mascara'nin tavsiyesiyle almistim...
Ruju tavsiye ederim kesinlikle kokusu rengi cok guzel cikmamis ama adi meggy..
Cc krem pure beauty bulamadim o yuzden diadermine aldim parabensiz diye ton esitlemede basarili kiyas yapamiyorum ilk cc kremim oldugu icin tabi :)
Dipliner ve fara da bayildim..
Goz alti kapatici kotu degil idare eder onu almam bitince tekrar.

Kizla benim kirpikler dokul dokil kalmadi bir sey. Maybeline kullaniyrdum ama cok fena dokuldu mascaradan kaynakli.sanirim. kkk aydir hicakhaj yapmiyrum kirpik kalmadi mascara surerken moralim bozuluyr. Onerebileceginiz ekonomik dolgunlaatiran kiviran ve uzatan bi mascara lazim :/

Kizla benim kirpikler dokul dokil kalmadi bir sey. Maybeline kullaniyrdum ama cok fena dokuldu mascaradan kaynakli.sanirim. kkk aydir hicakhaj yapmiyrum kirpik kalmadi mascara surerken moralim bozuluyr. Onerebileceginiz ekonomik dolgunlaatiran kiviran ve uzatan bi mascara lazim :/

canım mascara bilmemde hint yağıyla badem yağını karıştırıp sürebilirsin kirpiklerine :26:

Meybelline'nin likit fondötenine bayılıyorum. 10 numara 5 yıldız:) hem çok hafif hem de çok kalıcı.

Flormar'ın iki renkli allığı çok doğal renk veriyor. Kalıcı da.

Garnier'ın göz altı kapatıcısı da çok hafif ve güzel.

Max factor'un tombul kabındaki maskarasını öneririm. Hem akmıyor hem dilerken kirpik dökmüyor hem de kirpikleri ayrı ayrı boyayarak uzun ve dolgun gösteriyor.

Gercekten bir faydasi varmi cok soyleyen var ama denedinmmi denedi isen ne kadar sure denedin. Sikiliyrm birakiyorum hemen

bende sıkılıyorum ya 4 5 gün kullanmışımdır sonra sıkıldım bende ama düzenli kullanımda işe yarıyor

şu videoda 19:40 dan başlatıp izlersen canım previn dinçerde kullanmış o yağlardan :)

[video=youtube;BI2uBcn07XE]http://www.youtube.com/watch?v=BI2uBcn07XE[/video]

bende sıkılıyorum ya 4 5 gün kullanmışımdır sonra sıkıldım bende ama düzenli kullanımda işe yarıyor

şu videoda 19:40 dan başlatıp izlersen canım previn dinçerde kullanmış o yağlardan :)

[video=youtube;BI2uBcn07XE]http://www.youtube.com/watch?v=BI2uBcn07XE[/video]

Okulun internetini kullaniyrm canim. Men yasakli siteler arasinda youtube o yuzden bkmyrm :) daha sonra bkacam insaallah tesekkur ederim

X