sexy kalıcı ve çiceksi parfüüüm

:)yani herkesin zevki farkli ama ben daha begenmeyeni gormedim icime sinerek kullandigim tek koku baskin bir menekse kokusu edp yi dene ama

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

c.dior jadore ve guerlain idylle. uygun fiyatlılardan avon incandessence, oriflame paradise ve oriflame eclat weekend :) yves rocher parfümlerine de bakabilirsin, evidence güzeldir...
haaa bi de lancome tresor in love ve tresor midnight var. yeni aldım ve müthiş bir koku... fransızlar ne yapsa iyi yapıyor valla...

Son düzenleme:
Bayanlar görevli beni kovmasın bu kadar parfüme bana bi liste yapsak ya birinin yardımıyla

fragrantica die bi site var dunyada butun parfumlerin icerikleri notalari gruplari kisilerin oylariyla populeritesi gece gunduz yaz kis guz ilkbahar hepsi var orada anketlerde yapiliyor erkeklerin en begendigi parfumler olarak flowerbomb, idylle, alien, coco mademoiselle, allure sensuelle, insolence, chloe love, narciso rodriguez, la vie est belle, samsara, chloe intense, elie saab bunlarin cogu ciceksi veya ciceksi meyveli bence bak bunlara veya siteye uye olup kendinde goz gezdirebilirsin baya bi bilgi sahibi oldum ben parfumler hakkinda bide ciceksi diosun ama en cok sevdigin cicek ne ve sana tenine uyuyormu bunlarda cok onemli:)

Sexy ve kalici tek parfum Dior J'adore o kadar güzel kokuyor ki foularina bir spray Iki gün sürer o kadar kalici :KK66: dene görürsün cnm Eki Görüntüle 1195614

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sexy ve kalici tek parfum Dior J'adore o kadar güzel kokuyor ki foularina bir spray Iki gün sürer o kadar kalici :KK66: dene görürsün cnm Eki Görüntüle 1195614

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

çok haklısın canım.deneyip hayran olupta alamadığım tek parfüm jadore...

bugüne kadar en kalıcı ve güzel parfümüm amor forbidden oldu.ama 50 ml 180 liraya almıştım.taksiti bitmeden kendi bitmişti ,benim tenimdede cok kalıcı değil galia.ama güzeldi.

duty free lerde hep jadore u deneyip başka reyona geçmişimdir pahalı geldiği için.poffff:KK43:

bu arada bildiğimiz veya denediğimiz kokuyu orijinal satış yapan sitelerden almak mantıklı geliyo bana çünkü bazen çok indirim oluyor...

jadore un son fiyatı ne canım?

çok haklısın canım.deneyip hayran olupta alamadığım tek parfüm jadore...

bugüne kadar en kalıcı ve güzel parfümüm amor forbidden oldu.ama 50 ml 180 liraya almıştım.taksiti bitmeden kendi bitmişti ,benim tenimdede cok kalıcı değil galia.ama güzeldi.

duty free lerde hep jadore u deneyip başka reyona geçmişimdir pahalı geldiği için.poffff:KK43:

bu arada bildiğimiz veya denediğimiz kokuyu orijinal satış yapan sitelerden almak mantıklı geliyo bana çünkü bazen çok indirim oluyor...

jadore un son fiyatı ne canım?

Aynen öyle , Ben fransada oldugum için bana fiyati normal geldi çünkü luxe bir marka o kadar da olacak canim 2,3 spray sürecegine sadece 1 spray yeter gün boyu güzel kokarsin :KK66: Ben fransada 30 ml 58€ aliyorum cnm ..

Aynen öyle , Ben fransada oldugum için bana fiyati normal geldi çünkü luxe bir marka o kadar da olacak canim 2,3 spray sürecegine sadece 1 spray yeter gün boyu güzel kokarsin :KK66: Ben fransada 30 ml 58€ aliyorum cnm ..

işte 58 euro bizde nerdeyse 200 tl yapıyo...tabi ki bende kaliteli olanı alıp 1kez sıkmanın doğru olduğunu düşünenlerdenim.havaalanlarında daha uygundu fiyat o bile pahalı geliyo bana :)
orijinal olmayan parfumler var ya,hiç kullanmadım sayılır ama bu jadore un bakabilirim bugun ,özentimi geçirir belki :)
orijinal satan sitelerdede cok indirim oluyor bazen takip etmek iyidir...

işte 58 euro bizde nerdeyse 200 tl yapıyo...tabi ki bende kaliteli olanı alıp 1kez sıkmanın doğru olduğunu düşünenlerdenim.havaalanlarında daha uygundu fiyat o bile pahalı geliyo bana :)
orijinal olmayan parfumler var ya,hiç kullanmadım sayılır ama bu jadore un bakabilirim bugun ,özentimi geçirir belki :)
orijinal satan sitelerdede cok indirim oluyor bazen takip etmek iyidir...

Lol bence parani biriktir ve al onu :KK70: ama tabiki sahtesini almak istiyorsan cildine zarar verebilir cnm dikkat et ... Sen takip etmeye devam et belki uygun fiyata bulursun :KK66:

Lol bence parani biriktir ve al onu :KK70: ama tabiki sahtesini almak istiyorsan cildine zarar verebilir cnm dikkat et ... Sen takip etmeye devam et belki uygun fiyata bulursun :KK66:

zaten 200e falan başka parfüm alıyoruzda 300 üstü zor geliyo işte:)
meselenin özü katılıyorum üzel parfüm...

X