Ebru Şallı ile skinny jeans yapacağım deneyimlerinize ihtiyacım var?

elperdon

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2014
735
287
1.58 boyunda 52 kg 93 cm baseni olan bir kızım. Hedefim 50 kilo olmak. Geçen seneden beri tam 12 kilo verdim ve basenlerimi 101 den 93 e düşürebildim. Ancak şu sıralar fitness a çok zamanım yok ve ebr şallının son çıkan skinny jeans dvdsini aldım. 38 beden bol geliyor, 36 da çok sıkıyor haliyle. Bu dvd gerçekten 2 beden incelme sağlıyor mu yani 20 gün durmadan yapsam 36 ya hiç zorlanmadan girebilir miyim?

:KK1:valla 20 gün üst üste yapabilirsen helal olsun ben 2. günü yarıda bıraktım acıdan

:)) acı işe yaradığını gösterir, bırakmasaydın keşke

ben uzun süre plates yaptım 1 sene kadar devamlı haftada 5-6 gün süper inceliyor insan onu belirteyim
ama bu yaptığım resmen canımı okudu,o kadar kötü acıdı ki dayanamadım
bilmiyorum belki o ara diğer yaptığım sporlarda etkis etti ama tekrar başlamak isteriim ve kesinlikle başlamalısın

ben uzun süre plates yaptım 1 sene kadar devamlı haftada 5-6 gün süper inceliyor insan onu belirteyim
ama bu yaptığım resmen canımı okudu,o kadar kötü acıdı ki dayanamadım
bilmiyorum belki o ara diğer yaptığım sporlarda etkis etti ama tekrar başlamak isteriim ve kesinlikle başlamalısın

anladım teşekkür ederim :) faydasını görürsem mutlaka bildireceğim sana :21:

2 gun ac kal,hemen verırsın 2 kıloyu..ugrasma 20 gun:)

kesınlıkle ıncelırsın videoyu ızledım bende yapmayı planlıyodum ama bana zorrrr:KK1::KK1:

pilates candır hayat biçimidir felsefedir gerçekten bunu bir spor kültürü haline getiren insanlar çok şanslı

Bir hafta devam ettim skinny jeans e bencr gayet yapılabilen egzersizler var,basenlerimin küçüldüğünü hissediyorum,fakat biraz daha kilo vermeye karar verdim bunu bırakıp 21 günde yağlarınızdan kurtulun a başlıcam

Tavsiye ederim

dvd sıkılaştırıyor ama yağları eritmiyor yani kilo vermek istiyorsanız diyet+kardiyoyla desteklemeniz lazım.

X