Göz alti dolgusu

Gozaltina dolgu veya yag koydurmayin,seda sayanin basina gelenleri unuttunuz mu,Benim arkadasim yag koydurdu coook pisman ve simdi ameliyat olarak o yaglari cikarttirmaya calisiyor.

Kime yaptirdigini ögrenebilirmiyim? Tskler...

Selam
Bizim burda berlinde Hyaluronsäure inneylen ästetik uzmanı vuruyor.Arkadaşım yaptırıyor.Ben hiç denemedim.
Doktor / fiyat hakkinda bilgi alabilirmiyim? Arkadasiniz memnunmu? Sizde denemeyi düsünüyormusunuz (ayni doktora)?

su mu biri su mu dedi kışın en az 3 yazın 4 lt yi buluo içtiğim su dahada kırışık oluosa tüüü bana :KK70::KK70:

göz altı dolgusu yaptırdım fakat bir ay olmadı eski haline döndü doktorumun bahanesi ödemmiş

Merhaba;

Bende göz altı ışık dolgusu yaptırdım hemde bugun. Dora hospitalda Fatih Dagdelen yaptı. Yasım 28, ışık dolgusu morluklardan çok göz altındaki çökmeler için yapılıyor. Uyusturmadan minicik igneyle yapıyor sanki sinek ısırıgı kadar acı hissediyorsunuz. İşten ögle arasında bile yaptırılabilecek uygulamak. Teosyal redensity kullandı bana. 1 hafta sonra tam oturup iyice seklini alacakmış
merhaba. bende fatıh dagdelene ısık dolgusu yaptırdım. bır hafta ıyı gorunuoyordu 1 hafta sonra eskı halını aldı. tekrar gıttım tekrar yaptı yıne 3 4 gun ıyıdı sımdı yıne skı halını aldı sen nasıl memnunmusun

merhaba. bende fatıh dagdelene ısık dolgusu yaptırdım. bır hafta ıyı gorunuoyordu 1 hafta sonra eskı halını aldı. tekrar gıttım tekrar yaptı yıne 3 4 gun ıyıdı sımdı yıne skı halını aldı sen nasıl memnunmusun
Svf yaptir cnm hiç uğraşma.ışık dolgusu hikaye

Herkese merhabalar, genetik olarak goz altlarim genc olmama ragmen cökük ve mor, bu nedenle bir islem yaptirmayi dusunuyorum ama soz konusu goz olunca biraz cekiniyorum. Daha once boyle bir islem yaptirmis olan var mi? Varsa islemden sonra dogal bir goruntu mu olustu yoksa herhangi bir memnuniyetsizlik yasadiniz mi? Yardimci olursaniz sevinirim :)

Herkese merhabalar, genetik olarak goz altlarim genc olmama ragmen cökük ve mor, bu nedenle bir islem yaptirmayi dusunuyorum ama soz konusu goz olunca biraz cekiniyorum. Daha once boyle bir islem yaptirmis olan var mi? Varsa islemden sonra dogal bir goruntu mu olustu yoksa herhangi bir memnuniyetsizlik yasadiniz mi? Yardimci olursaniz sevinirim :)
N
Merhaba öncelikle bu yazıyı yazmamdaki amacım hic bir sorun caresiz degildir yaşadığım deneyimle umarim benimle aynı sorunu yasayan insanlara yardımcı olabilmektir.Cocuklugumdan ileri gelen gözaltı morluklarim ve yaklaşık 8 senedir göz torbalarim ve bu yetmez gibi birde gözkapağı düşüklüğü olustu.Aynaya bakmak istemiyordum bu kadar cabuk yaslanmak benim en büyük derdim olmuştu. O kadar cok krem aldim onca para harcadim hic bir sonuç alamadim. Ameliyatlik bi durumda olan ben ameliyattan korktugumdan dolayi hiç yanasmadim. Gunlerce Ankarada benim sorunlarima care olucak doktorlar aradim. Sonra dr Hakan Yüzer'in bu konuda ameliyat olmadan ciddi sonuclar aldığını öğrenince hic durmadan randevu aldim. Icten samimi ve sabirla beni dinleyip her sorunumu ortadan kaldircagini soyledi. Plexr plazma lazerle goz kapaklarim meoterapi yani ışık dolgusuyla morluk ve torbalarimdan kisa sürede kurtulcagimi söyledi. Her gittiğim seansta gözlerimdeki inanilmaz değişimi gördükçe mutlulugumu tarif etmem imkansiz ustelik hic aci cekmeden . Benim kocaman sorunlarin mucize eller tarafindan yok oldu. Hakan beyin hassasiyetle benim her sorunumu bu kadar kisa zamanda tedavi etmesi mucize gibi cok tskr ederim kendisine ulasmak isteyenler icin iletişim bilgisi

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba öncelikle bu yazıyı yazmamdaki amacım hic bir sorun caresiz degildir yaşadığım deneyimle umarim benimle aynı sorunu yasayan insanlara yardımcı olabilmektir.Cocuklugumdan ileri gelen gözaltı morluklarim ve yaklaşık 8 senedir göz torbalarim ve bu yetmez gibi birde gözkapağı düşüklüğü olustu.Aynaya bakmak istemiyordum bu kadar cabuk yaslanmak benim en büyük derdim olmuştu. O kadar cok krem aldim onca para harcadim hic bir sonuç alamadim. Ameliyatlik bi durumda olan ben ameliyattan korktugumdan dolayi hiç yanasmadim. Gunlerce Ankarada benim sorunlarima care olucak doktorlar aradim. Sonra dr Hakan Yüzer'in bu konuda ameliyat olmadan ciddi sonuclar aldığını öğrenince hic durmadan randevu aldim. Icten samimi ve sabirla beni dinleyip her sorunumu ortadan kaldircagini soyledi. Plexr plazma lazerle goz kapaklarim meoterapi yani ışık dolgusuyla morluk ve torbalarimdan kisa sürede kurtulcagimi söyledi. Her gittiğim seansta gözlerimdeki inanilmaz değişimi gördükçe mutlulugumu tarif etmem imkansiz ustelik hic aci cekmeden . Benim kocaman sorunlarin mucize eller tarafindan yok oldu. Hakan beyin hassasiyetle benim her sorunumu bu kadar kisa zamanda tedavi etmesi mucize gibi cok tskr ederim kendisine ulasmak isteyenler icin tel veriyorum

Merhaba öncelikle bu yazıyı yazmamdaki amacım hic bir sorun caresiz degildir yaşadığım deneyimle umarim benimle aynı sorunu yasayan insanlara yardımcı olabilmektir.Cocuklugumdan ileri gelen gözaltı morluklarim ve yaklaşık 8 senedir göz torbalarim ve bu yetmez gibi birde gözkapağı düşüklüğü olustu.Aynaya bakmak istemiyordum bu kadar cabuk yaslanmak benim en büyük derdim olmuştu. O kadar cok krem aldim onca para harcadim hic bir sonuç alamadim. Ameliyatlik bi durumda olan ben ameliyattan korktugumdan dolayi hiç yanasmadim. Gunlerce Ankarada benim sorunlarima care olucak doktorlar aradim. Sonra dr Hakan Yüzer'in bu konuda ameliyat olmadan ciddi sonuclar aldığını öğrenince hic durmadan randevu aldim. Icten samimi ve sabirla beni dinleyip her sorunumu ortadan kaldircagini soyledi. Plexr plazma lazerle goz kapaklarim meoterapi yani ışık dolgusuyla morluk ve torbalarimdan kisa sürede kurtulcagimi söyledi. Her gittiğim seansta gözlerimdeki inanilmaz değişimi gördükçe mutlulugumu tarif etmem imkansiz ustelik hic aci cekmeden . Benim kocaman sorunlarin mucize eller tarafindan yok oldu. Hakan beyin hassasiyetle benim her sorunumu bu kadar kisa zamanda tedavi etmesi mucize gibi cok tskr ederim kendisine ulasmak isteyenler icin tel veriyorum
Fiyat nedir

X