Göz alti dolgusu

healt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2012
66
0
Herkese merhabalar, genetik olarak goz altlarim genc olmama ragmen cökük ve mor, bu nedenle bir islem yaptirmayi dusunuyorum ama soz konusu goz olunca biraz cekiniyorum. Daha once boyle bir islem yaptirmis olan var mi? Varsa islemden sonra dogal bir goruntu mu olustu yoksa herhangi bir memnuniyetsizlik yasadiniz mi? Yardimci olursaniz sevinirim :)

merhaba arkadaşım. güzel bir uygulama ben bizzat şahit oldum değişime ama geçici bir uygulama üstelik ömrü bir botoks kadar bile değil 3 4 ay anca...

Herkese merhabalar, genetik olarak goz altlarim genc olmama ragmen cökük ve mor, bu nedenle bir islem yaptirmayi dusunuyorum ama soz konusu goz olunca biraz cekiniyorum. Daha once boyle bir islem yaptirmis olan var mi? Varsa islemden sonra dogal bir goruntu mu olustu yoksa herhangi bir memnuniyetsizlik yasadiniz mi? Yardimci olursaniz sevinirim :)

bu arada dolgu nedir? tam anlamadım ben göz altında ki morlukları geçiren çok daha genç bir görünüm veren ışık dolgusundan bahsediyorum. minik minik iğneler yapıyorlar bölgeye. ama senin bahsettiğin dolgu yağ gibi ya da diğer kimyasal dolgularsa bi fikrim yok onlarla ilgili, sadece kulağa pek hoş gelmediğini söyleyebilirim.

bu arada dolgu nedir? tam anlamadım ben göz altında ki morlukları geçiren çok daha genç bir görünüm veren ışık dolgusundan bahsediyorum. minik minik iğneler yapıyorlar bölgeye. ama senin bahsettiğin dolgu yağ gibi ya da diğer kimyasal dolgularsa bi fikrim yok onlarla ilgili, sadece kulağa pek hoş gelmediğini söyleyebilirim.

Bende ışık dolgusundan bahsediyordum :) ama dediğim gibi genç bir yaştayım,yaşım 22 bu nedenle kırışıklık değil morluk ve çöküklük problemim var. Bu tarz bi uygulamanın etkisi geçtikten sonra bir yan etkisiyle karsılastınız mı? Bir blogta morlugu gecirmediğini okumuştum. Yanıtladıgınız için teşekkür ederim .

Merhaba;

Bende göz altı ışık dolgusu yaptırdım hemde bugun. Dora hospitalda Fatih Dagdelen yaptı. Yasım 28, ışık dolgusu morluklardan çok göz altındaki çökmeler için yapılıyor. Uyusturmadan minicik igneyle yapıyor sanki sinek ısırıgı kadar acı hissediyorsunuz. İşten ögle arasında bile yaptırılabilecek uygulamak. Teosyal redensity kullandı bana. 1 hafta sonra tam oturup iyice seklini alacakmış

Merhaba;

Bende göz altı ışık dolgusu yaptırdım hemde bugun. Dora hospitalda Fatih Dagdelen yaptı. Yasım 28, ışık dolgusu morluklardan çok göz altındaki çökmeler için yapılıyor. Uyusturmadan minicik igneyle yapıyor sanki sinek ısırıgı kadar acı hissediyorsunuz. İşten ögle arasında bile yaptırılabilecek uygulamak. Teosyal redensity kullandı bana. 1 hafta sonra tam oturup iyice seklini alacakmış

Canım fiyatı neydi yazabilirmisim

Kizlar goz alti morlugu ve cokuntu icin lazer tedavisi veya ameliyat olan yokmu aranizda nuri battalaa

Gozaltina dolgu veya yag koydurmayin,seda sayanin basina gelenleri unuttunuz mu,Benim arkadasim yag koydurdu coook pisman ve simdi ameliyat olarak o yaglari cikarttirmaya calisiyor.

Gozaltina dolgu veya yag koydurmayin,seda sayanin basina gelenleri unuttunuz mu,Benim arkadasim yag koydurdu coook pisman ve simdi ameliyat olarak o yaglari cikarttirmaya calisiyor.

bahsedilen şey o tarz bi dolgu değil. bir nevi gençlik aşısı gibi o bölgeyi canlandırıyor ve aydınlık bir görüntü veriyor.

Merhaba;

şu an ne durumdasınız ?

Ben de yaptirdim fatih dagdelene.cok profesyonel.cok memnunum.guzel oldu
ya mysia benim gözaltlarım akşam fotolarında falan kahverenigi çıkıo ıacaip hemde doktorumda şey dedi yani bu yapacağım ışık dolgusu şuraya kadar aydınlatır onun yansıması olur çok gözünün dibine kadar giremem tehlikeli olur zaten dedi

ya mysia benim gözalttüpım akşam fotolarında falan kahverenigi çıkıo ıacaip hemde doktorumda şey dedi yani bu yapacağım ışık dolgusu şuraya kadar aydınlatır onun yansıması olur çok gözünün dibine kadar giremem tehlikeli olur zaten dedi
Gozunun dibine girmesi gerekmiyo ki oraya ulasiyo zaten.olmadi iki tup yaptir.fatih dagdeleni tavsiye ediyorum.yaptir gitsin iyi doktora ama.ben cok memnunum.rahat ettim oh be..

fatih dağdelen istanbulda dimi ben oraya gitcemde fiyat alcamda yaptırcamda oho izin al kocanı ikna et git gel bi sürü iş ben buralada bakınırm artık teşekkürler bilgiler için

X