355. Dönem (Mayıs/Haziran 2014) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Asker Yolu Bekleyenler

Minilis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2014
1.516
2.151
Bizim de bir sayfamız olsun dedim.
Acemilik Amasya, Usta Istanbul/Eyüp

Şafak: 170

Dün geceden beri ben de bekleyenler arasındayım :)
Acemilik Amasya, ustalık Tekirdağ/Çorlu.

Kızlar özellikle Amasyacılar haber aldıkça buradan da yazalım :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben bugün hiç haber alamadım :KK43: dün sabah konuştuk bi, o kadar :KK50:

Biz de cok kisa konusabildik cok sira varmis telefonda. Pazartediye kadar hicbisey yaptirmayacaklarmis. Oyle oturuyoruz canimiz sikiliyo sadece dedi.bi de icme suyubulmakta zorlaniyorlarmis. Onun disinda hersey yolundaymis

Biz de cok kisa konusabildik cok sira varmis telefonda. Pazartediye kadar hicbisey yaptirmayacaklarmis. Oyle oturuyoruz canimiz sikiliyo sadece dedi.bi de icme suyubulmakta zorlaniyorlarmis. Onun disinda hersey yolundaymis

Siz ne zaman konuşabildiniz? Kısa konuşabiliyolarsa ailesini aramıştır, belki yarın konuşuruz biz de

Saat 3 falandi yanilmiyorsam. Aksam 8 9 gibi daha sakin olur arar o zaman canim merak etme

Bnide hem 1.5 aradı hmdr hemde 3 de hele saat 3 de 8 dk konuşmak çok iyi geldi :KK70:
Tek yaptıkları form doldurmak eşyaları ayarlamak sıkılıyoruz dedi :)

Evet cok sikiliyolarmis boyle otura otura nasil geccek bu askerlik diyo bugun :KK70:

Yaaaa 3den beri aramadı hiç :KK43:

Benim ki aradı çok mutluyum anca vakit buldum dedi. Bişiler yapmış da falan filan yatcakmis bakalım :KK70:
Bu arada suyla ilgili bi sıkıntı yok dedi :/

Gozun aydin canim ben hala bekliyorum.. acaba benimki suyun yerini mi bulamadi ki :KK70:

Olabilir mi ki :KK70: eee aradı mı seninki :)

Tam simdi aradi kogus nobeti vermisler o yuzden arayamamis. Su da bulmuslar. Ohh cok rahatladim yaa anlatamam :)))

X