Vücut Kremleri kızlaar yardım lütfen :(

Vücut kremleri, losyonlar

cikoleyta

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2014
73
2
merhaba arkadaşlar pürüzsüz bi cildm olsun istiyorumda yok yok yok :KK43: karın bölgem ve yanlarımdan kurtulamıyorum skılaştırıcı krem varmı bildiğiniz veya denediğiniz ? bide su kalçamdaki küçük svilce gibi izlerden çok şikayetciyim bi yardımcı olsanız canlarım :KK14: :KK17:

merhaba arkadaşlar pürüzsüz bi cildm olsun istiyorumda yok yok yok :KK43: karın bölgem ve yanlarımdan kurtulamıyorum skılaştırıcı krem varmı bildiğiniz veya denediğiniz ? bide su kalçamdaki küçük svilce gibi izlerden çok şikayetciyim bi yardımcı olsanız canlarım :KK14: :KK17:

Bence hç sıkılaştırıcı ürünlere falan boş yere para harcama spor spor spor :) kalçandaki izlerde çok minik minik oluyo onlardansa eğer cildin hasssaslığıyla alakalı oluyo geçmiyo yani

Bence hç sıkılaştırıcı ürünlere falan boş yere para harcama spor spor spor :) kalçandaki izlerde çok minik minik oluyo onlardansa eğer cildin hasssaslığıyla alakalı oluyo geçmiyo yani

haklısın canımda en kötüsüde masa başı işte çalışıyorum bana büyük engel bu mahfedio vucüdumu :KK14:

haklısın canımda en kötüsüde masa başı işte çalışıyorum bana büyük engel bu mahfedio vucüdumu :KK14:

Ben spor hocasıydım 1 sene öncesine kadar işi bırakıp masa başına geçtim şiştimde şiştim yapıcak bişey yok canım masa basındaysa senin işinde krem falan hiç farketmez aksamları spor falan yap plates yapmaya calıs bu çok faydalı olcaktır

Ben spor hocasıydım 1 sene öncesine kadar işi bırakıp masa başına geçtim şiştimde şiştim yapıcak bişey yok canım masa basındaysa senin işinde krem falan hiç farketmez aksamları spor falan yap plates yapmaya calıs bu çok faydalı olcaktır

peki canım artık napalm bulcaz bi yolunu bulablrsek :):KK50:

Dusa her girdiginde soguk su ile kese yap, sonra krauterhof sur :) ama cook yakiyor, haberin olsun.. Ben zor dayandigim icin duzenli olarak kullanamiyorum fakat yagli buldugun bolgeleri hem sikilastiriyor hem inceltiyor hemde puruzsuz bir gorunum veriyor fakat acisina katlanman lazim. Ben ilk surdugumde o kadar cok yanmistimki alerji oldugumu dusunmustum :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

O kucuk kucuk svilce gibi seyler icin sephorada bisey satiliyr adini unuttm smdi hatta ustunde tavuk resmi var :KK70: ben kullandm kollarm icin etkisi var diyebilirim. Kuruluktan oluyrmus bunlar surekli nemlendrmeklede dzelebilir

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X