Kız İsteme mutluhatunun planları ve hazırlıkları....:)

Birde dogum gunumuz ayni benimde 3ekim :) terazi burcu demek görsellik şiklik demek, senin secimlerinden de buram buram yansiyor:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aaa benimde burcum terazi :) zevkler ayni zaten cok begendim sizin yaptiklarinizi :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sevgilimi istemiyor o lise mezunu universiteyi aciktan okuyor ama memur olarak calisiyor sen uni okuyorsun o lise mezunu senin dengin degil diyo ve hic yardimci olmaz bu konulara bnde 6 aydir arastiriyorum neler yapabilirim nasildaha guzel olur diye ama annem yanimda durmuyor ki hazirlik yapayim :KK43:

sevgilimi istemiyor o lise mezunu universiteyi aciktan okuyor ama memur olarak calisiyor sen uni okuyorsun o lise mezunu senin dengin degil diyo ve hic yardimci olmaz bu konulara bnde 6 aydir arastiriyorum neler yapabilirim nasildaha guzel olur diye ama annem yanimda durmuyor ki hazirlik yapayim :KK43:

senin işin baya zormuş canım
şimdiden hazırlayamıyosan bile bütçe ayır zamanı gelince 1 haftada olur herşey ben para biriktiremediğim için bu yolu seçtim hazırlayıp kenara koyuyorum:KK31:

senin işin baya zormuş canım
şimdiden hazırlayamıyosan bile bütçe ayır zamanı gelince 1 haftada olur herşey ben para biriktiremediğim için bu yolu seçtim hazırlayıp kenara koyuyorum:KK31:

evet canim oyle yapayim artik bende en azindan gunu gelince param hazir olur :)

Mutluhatun senin bahsettigin tepsilerin bulundugu magazaya gittim bana yakinmis zaten, fakat benim tarzima pek uygun degillermis. Klasik tarzdaydi daha cok. Bu tarz baska tavsiyelerin varsa acigim :)

Mutluhatun senin bahsettigin tepsilerin bulundugu magazaya gittim bana yakinmis zaten, fakat benim tarzima pek uygun degillermis. Klasik tarzdaydi daha cok. Bu tarz baska tavsiyelerin varsa acigim :)

nasıl şeylerden hoşlanıyosun canım :26:

hatunlar aileleri tanıştırdık benim okulum nedeniyle söz nişanın bir arada şubat mart gibi olmasına karar verdik:)
tabi ben hazırlıklara devam ediyorum
çeyizin büyük bir bölümünü halettim
şimdi damat bohçasıyla ilgileniyor sade ve kaliteli olmasını istedim o bohça açılınca ilk görünen o kalabalıklıktan uzak durmaya çalışıyorum :)
10609445_255851664538973_658857162508407585_n.jpg nette bunu buldum fiyatının 560 tl olduğunu ögrenince pahalı dedim...
onur 276.jpg sonra takımı kendim yapmaya karar verdim su yeşilini seçtim renk olarak keseler ve kıyafet kılıfı diktirdim kutu hazırlattım bohçasıda yolda geriye süslenmesi kaldı 100 tl gibi rakam oluyo bana :)
onur 282.jpg pierre cardinde 2 seti aldım 3 setde yolda :)
1172092_0_b.jpg 0030223_pierre-cardin-pc09-erkek-gomlek-kol-dugmesi-hediye-seti.jpeg setlerin içerigide bu şekilde kızlar :)

Canım hepsi çok ama çok güzeller güle güle kullanın bayıldım:) Tepsini nerden ve kaç tl ye aldın merak ettim yazar mısın? Mutluluklar :)

Canım hepsi çok ama çok güzeller güle güle kullanın bayıldım:) Tepsini nerden ve kaç tl ye aldın merak ettim yazar mısın? Mutluluklar :)
tepsiyi 20 tl ye sıradan bi magzadan almıştım canım :) yükseltileri makası filan kendim yaptım :) çok teşekkür ederim bu arada :)

Nasıl 20 tl :) şaka mı bu ben nerelere baktım hep yüksek fiyat söylediler bende aynalı tepsi istiyorum ..diğer aksesuarlarda çok güzel tabii .. eğer istanbuldaysan bana özelden nerden aldığını yazabilir misin çok mutlu olurum :)

Nasıl 20 tl :) şaka mı bu ben nerelere baktım hep yüksek fiyat söylediler bende aynalı tepsi istiyorum ..diğer aksesuarlarda çok güzel tabii .. eğer istanbuldaysan bana özelden nerden aldığını yazabilir misin çok mutlu olurum :)
ben sana mesaj atamıyorum canım ilk sen atabilir misin :)

X