Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Saol kardeşim hoşbulduk...takdir canm elden bişey gelmiyor..duayla bekliycez inşallah sabırla sınamazda Rabbim hayrlı haberleri kutluyor oluruz haziranda...geerçi böyle derken bile ne kadar uzak geliyor 27 gün sonrası hele bi de yarın anneler günü ve bi parçamın olmadığını düşünürsek...

Canımben mutsuzluğun mutsuzluk getirdiğine inanıyorum. Lütfen böyle karamsar olma. Hayatından kötü düşünceyi çıkar hep enerjik ol. İnan bana pozitif düşünerek herşey daha güzel oluyor. Rabbime şükürler olsun rahmi olmayan ve hiçbir zaman anne olamayacak insanlar yaşadıkları için şükrederken, bu halimize ahh etmeh haddimize değil tövbe. Herşey güzel olacak. Ben inanıyorum bu ay benim de ve benim gibi pozitif düşünen topik arkadaşlarımında göbekleri küçük kelebeklerle dolacak inşallah. Sabırla ve mutlulukla bekleyeceğiz.

Canımben mutsuzluğun mutsuzluk getirdiğine inanıyorum. Lütfen böyle karamsar olma. Hayatından kötü düşünceyi çıkar hep enerjik ol. İnan bana pozitif düşünerek herşey daha güzel oluyor. Rabbime şükürler olsun rahmi olmayan ve hiçbir zaman anne olamayacak insanlar yaşadıkları için şükrederken, bu halimize ahh etmeh haddimize değil tövbe. Herşey güzel olacak. Ben inanıyorum bu ay benim de ve benim gibi pozitif düşünen topik arkadaşlarımında göbekleri küçük kelebeklerle dolacak inşallah. Sabırla ve mutlulukla bekleyeceğiz.

Kötü düşünce demeyelim de korkuyorum sadece...hayatımda öyle şeyler yaşadım ki hep daha kötüsü oldu acılarımın..nasipte böyleymiş deip devam ettim ama insan bazenn kendinden bile korkuyor..belki iyi bir kul olnadığım için hak ettim tüm felaketleri..o kadar alıştım ki hep kötü şeyler olmasına umut etmek bile uzak kalıyor...yinede Rabbimin büyüklüğüne deil benim umutsuzluğum o dilerse taşa can verir ben yaığım şeylerin ve yapmadığım şeylerin acısını evlatsız kalarak ödemekten kprkuyorum...4. Sene evliliğimin belkide kabullenmeli artık..

Mrb cnm hoşgeldin ü. İnşalahh bu ay göbüşüne küçük kelebeğin konar canım. Rabbim gönlümüze göre versin hepimizin inşallahh. Ben 5 haziran yazdım ama tarih doğru değilse değiştirebiliriz.

amin canım hepimizin canına can gelır ıns bu ay:KK34: ben 9 aydır korunmuyorum bır defa kımyasal gebelık yasadım sen ne zamandan berıdır denıyorsun canım

Merhaba guzel anne adaylari. Oncelikle kendimden bahsetmek istiyorum. 30 yasindayim. 4 yasinda bir oglum var. 9 aydir ikinci bebek icin ugrasiyoruz. Gecen ay tesadufi tsh horminumun yuksek oldugunu ogrendim ilac tedavisine basladik. Bir de vajinal mantarim vardi ondan da kurtulduk. Bu ay sogan kuru deneyecegim. Bugun adet oldum ve BAT 6 haziran. Umarim bu ay ben ve benim gibi kelebeginin karnisina konmasini isteyen butun anneler bu topikte bulusuruz. Rabbim yar ve yardimcimiz olsun insallah. Guzel paylasimlar diliyorum.

Listemiz de bu olsun. Hadi BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.

Leylaup.....................4 Haziran
Evliyy........................4 Haziran
Blackberry34..............6 Haziran
Mutsuz28...................7 Haziran
Flower88..........6 Haziran
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Listeye bende kendimi ekledim inş hepimizin ve tüm bebek isteyenlerin gönlüne göre verir Rabbim.Bizde iki aydır istiyoruz bu ay adetim ilk defa gecıkmıstı 3 gün sevinmiştik heralde hamileyim diye bugün çıktı geldi kırmızılar 😭😭

Merhaba bende nisan 19da düşük yaptım kanamam hala var bat hala belirleyemedim ama bende haziranda bebek sahibi olmak istiyorum 24 yaşındayım ilk olacak Allah nasip ederse rabbim hepimize hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı bebekler nasip etsin

Merhaba bende nisan 19da düşük yaptım kanamam hala var bat hala belirleyemedim ama bende haziranda bebek sahibi olmak istiyorum 24 yaşındayım ilk olacak Allah nasip ederse rabbim hepimize hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı bebekler nasip etsin

Merhaba geçmiş olsun.inş tekrar bebeğine kavuşursun.Ne zormuş böyle daha 2 aydır istiyoruz hemen olsun diye sabırsızlanıyoruz.ilk olduğundan olsa gerek

Merhaba geçmiş olsun.inş tekrar bebeğine kavuşursun.Ne zormuş böyle daha 2 aydır istiyoruz hemen olsun diye sabırsızlanıyoruz.ilk olduğundan olsa gerek

Galiba canım:KK43:ve hala toparlanamadım ben sen nasılsın yeni mi bebek düşüncesi oluştu canım

Evt cnm ben 1,5 yıllık evliyim 2 aydır bebek istiyoruz.ovulasyon testı kullanmıstım ama olmadı bu aysa😞

Nasip olur canım inşallah sağlıklı hayırlı evlat versin bende yeni düşünmeye başlamıştım ilk aydı ama sonuç hüsran:KK43:

Kizlar benim bu aydan umudum kalmadi inş haziranda olur

Listeye bende kendimi ekledim inş hepimizin ve tüm bebek isteyenlerin gönlüne göre verir Rabbim.Bizde iki aydır istiyoruz bu ay adetim ilk defa gecıkmıstı 3 gün sevinmiştik heralde hamileyim diye bugün çıktı geldi kırmızılar 😭😭

Merhaba cnm hosgeldin. İnsallah bu ay hemen dolar gobusler. Rabbim kimseyi evlatsiz birakmasin. Benim bir oglum var dort yasinda. Ogluma ilk ay hamile kalmistim. Bu sefer 9 ay oldu hala olmadi. Tsh hormonum yuksek bu ay ilaca basladim. Bir de vajinal mantar vardi onu da temizledik. Bu ay umutluyum ama Rabbim ol derse olur tabi.

amin canım hepimizin canına can gelır ıns bu ay:KK34: ben 9 aydır korunmuyorum bır defa kımyasal gebelık yasadım sen ne zamandan berıdır denıyorsun canım
Canim bn de ayni dokuz ay oldu bu adetimle. Bende bir dusuk yaptim ama dusuk oldugunu bilmiyordum kanama cok olunca dr gittim kimyasal gebelik dedi test felan yapildi. Tsh hormonum yuksekti ilac tedavisi basladik bu aydan umudum var insallah bakalim.

X