Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

cok fazla suda bekleyınce kotu kokusu oluyomus sanırım. pekı belırtın war mı ?

Sağ kasigimda sürekli bi ağırlık hissediyorum bir haftadır baş dönmesi mide bulantısı var ama demirim düşük ondan olabilir idrarim sarı ve sarımsı yapışkan akintim var bilmem bunlar belirtimi evet canım tadı kokusu çok kötü oldu icemedim

Sağ kasigimda sürekli bi ağırlık hissediyorum bir haftadır baş dönmesi mide bulantısı var ama demirim düşük ondan olabilir idrarim sarı ve sarımsı yapışkan akintim var bilmem bunlar belirtimi evet canım tadı kokusu çok kötü oldu icemedim

bol su ıcerek ıdrarırının rengı acılacak mı kontrol et bı canım

ya canım zaten hissetsen tuhaf olurdu göğüslernn şiş olmasıda normal hamile olsanda olabılır yani bu
ne bilim çok okudum burda daha 1 hafta var batlarına mide bulantısı sık idrar bir sürü belirtiyle anlıyorlar ya bana bu durum anormal geliyo sanki olsa anlarım gibi ama tabi belli olmaz yinede:44:sen öğlenmi gidiyorsun yolculuk nezaman?

ne bilim çok okudum burda daha 1 hafta var batlarına mide bulantısı sık idrar bir sürü belirtiyle anlıyorlar ya bana bu durum anormal geliyo sanki olsa anlarım gibi ama tabi belli olmaz yinede:44:sen öğlenmi gidiyorsun yolculuk nezaman?

hatırlarsan benimde sadece göğüslerim acıyordu başka bir belirti yoktu kuzum :KK76::KK76::KK76:

canım o yaşanan belirtiler psikolojik zaten adet günü geçmeden belirtiyi asla anlayamayacağımızı söylüo doktorlar ben bayramın 3. günü çıkıyorum yola canım bayramda burdayız

X