Çorum Güleryüz Düğün Salonu

hiç mi yok orda düğün yapan, başka birinin düğününe giden veya farklı bir organizasyonuna katılan ?

hiç mi yok orda düğün yapan, başka birinin düğününe giden veya farklı bir organizasyonuna katılan ?

Ben küçükken çok gittim oraya çeşitli geceler ve organizasyonlar için arkadaşımın amcasının lokantasıydı önceden tabi gayet güzel uğrak bi mekandı hala da öyle ama fiyat olarak artık çok pahalı diye duydum ben tabi yaşamıyorum artık orda ama düğün olcaksa o kadar uzağa o kadar paraya gideceğinize buhara'ya yakın oturuyorsanız inci cafe yi tavsiye ederim çok şık bir yer düğün için özellikle kır düğünü:) hem güleryüz'ün yan tarafındaki pavyonumsu havadan arındırılmış olur

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben küçükken çok gittim oraya çeşitli geceler ve organizasyonlar için arkadaşımın amcasının lokantasıydı önceden tabi gayet güzel uğrak bi mekandı hala da öyle ama fiyat olarak artık çok pahalı diye duydum ben tabi yaşamıyorum artık orda ama düğün olcaksa o kadar uzağa o kadar paraya gideceğinize buhara'ya yakın oturuyorsanız inci cafe yi tavsiye ederim çok şık bir yer düğün için özellikle kır düğünü:) hem güleryüz'ün yan tarafındaki pavyonumsu havadan arındırılmış olur

ben çorumda oturmuyorum çorumun hiçbir yerini de bilmiyorum :KK43:
daha önce hiç görmedim güleryüzü. seçim zımbırtısı yüzünden düğün salonu düğünümüzü iptal etti boş yer orayı bulabildi kayınpederim, tutuldu orası. ne kadara tuttular nasıl bir yer hiçbir fikrim yok :KK43:

ben çorumda oturmuyorum çorumun hiçbir yerini de bilmiyorum :KK43:
daha önce hiç görmedim güleryüzü. seçim zımbırtısı yüzünden düğün salonu düğünümüzü iptal etti boş yer orayı bulabildi kayınpederim, tutuldu orası. ne kadara tuttular nasıl bir yer hiçbir fikrim yok :KK43:

Yani tuttularsa iyi para vermişlerdir zaten yaşça büyük olanların bildiği en kaliteli mekan bence yani en iyisini düşünmüş kayınpeder sizin için:) dediğim gibi hala da güzel bi yer büyüktür yani içi tahta kaplı dışarıdan mekan olarak güzel içiniz rahat olsun bence

Yani tuttularsa iyi para vermişlerdir zaten yaşça büyük olanların bildiği en kaliteli mekan bence yani en iyisini düşünmüş kayınpeder sizin için:) dediğim gibi hala da güzel bi yer büyüktür yani içi tahta kaplı dışarıdan mekan olarak güzel içiniz rahat olsun bence

haftaya gidip göreceğim inşallah. dışarıda olacak zaten içeride değil kır düğünü yapılan yeri varmış
teşekkür ederim :KK16:

haftaya gidip göreceğim inşallah. dışarıda olacak zaten içeride değil kır düğünü yapılan yeri varmış
teşekkür ederim :KK16:

Geliştirmişler o zaman yalnız bi uyarım olcak çorum yaz kış esen bir yer hele ki o taraflar akşam olucaksa düğün gelin saçına bol bol sprey sıktırın makyajınızı da makyaj sabitleyicilerle sabitlesinler allah mesut etsin:)

Geliştirmişler o zaman yalnız bi uyarım olcak çorum yaz kış esen bir yer hele ki o taraflar akşam olucaksa düğün gelin saçına bol bol sprey sıktırın makyajınızı da makyaj sabitleyicilerle sabitlesinler allah mesut etsin:)

tamam :) teşekkür ederim tekrar :)
amin, hepimizi :KK16:

Merhaba arkadaşlar
Ben salon hakkında çok fikir sahibi olamadan gittim, şimdi sizleri bilgilendireyim :)
salonun mekanı güzeldi ferah geniş. personelinden çok memnun kaldığım söylenemez. Biz saat 7 de salona gittik. gelin odasına sadece bir sefer kameraman geldi birkaç görüntü alıp gitti. bir daha yanımıza uğrayan olmadı. düğün yemekliydi odaya servis vs yapılmadı hatta su bile yoktu. 1,5 saat odada bekledik.
çıkışımız ve ilk dans ikinci dans güzeldi, benim verdiğim şarkılarla başladık. daha sonra bikaç tane arabesk tarzı dans şarkıları canlı söylendi (hoşlanmadığım bir tarzdı beni rahatsız etti)
masaya yemekleri önceden koyup gitmişler yine gelip ilgilenen olmadı. içecek vs yoktu.
bir kaç oyun havası ardından takı törenine geçildi.
takı töreni bittiğinde salondakilere seslenişleri aynen şöyle oldu. "Takı merasimi bitmiştir dışarıda servisler beklemektedir herkes gidebilir."
o anda tüm salon boşaldı, ne pasta kesildi ve oyun oynandı.. salonda sadece birinci derece akrabalarımız kaldı. sonrasında pasta kesildi kalan kişilerin çoğuna pasta bile dağıtılmadı. soranlara pasta bitti denilmiş düğün sonrası öğrendik tabi bunları.
kısacası fena değillerle başlayan düğün bu nasıl düğündü diyerek bitti.
Ben personelden ve ilgisizlikten (ilgiden diyemeceğim) hiç memnun kalmadım. tavsiye etmiyorum.

X