Dolgu (Restylane)

Bende simamın değişeceğinden korkuyordum.bakışları bile etkiliyor dediler. Memorial Hastanesi Estetik Merkezi'nden Dr. Seran Göçer benim doktorum gideceksen bi uzmana git canım kendini rezil edersin yoksa . gayet doğal duruyor vakit kaybetme bence çok araştırdım çok düşündüm ama hepsi gereksiz emin ol git konuş uzmanla gerisi geliyor. :)

Sen hangi dolguyu yaptırdın?

Bende burnuma dolgu yaptırmak istiyorum fiyatlar hakkında bilgi verebilir misiniz?Birde doktor önerisi olan var mı? (İzmir'de yaşıyorum) Cevaplayanlara şimdiden teşekkür ederim :)

cnm ben poliakrlamid diye bi dolgu maddesi yaptırttım..aquamid ve bioalcamid türeci..yani aynı maddeler..isimleri değişik..içerikleri aynı..çokta memnun kaldık..çok doğal ve ihtiyaç karşılayıcı..

Merhaba dolguyu kime yapdirdiniz iyi bir dokdor ariyorum.

Kızlar valla İSTANBULDAKİ ESTETİKTE TEK DOĞAL İŞLEM YAPAN DOKTOR MEHTAP VATANSEVER .benim 4 yıllık doktorum ve bir çok ünlü ona botox yaptırıyor ve maliyetide ucuz. Emeğini çok iyi veriyor ve çok doğal botox yapıyor .

yaklaşık bir ay önce yanak bölgeme restylane marka 2cc dolgu yapıldı. doktora kalıcı dolgu istemediğimi belirtmiştim. zaten tercih etmiyoruz dedi. (bilmiyorum ne yapıldı...) bir ay olmak üzere ama sol ağız kenarındaki şişlikte sıcaklık ve belli belirsiz bir ağrı var. birçok sitede, enfeksiyon oluşmuş olabilir diye yazıyor. çok korkuyorum. bu kadar süre sonunda enfeksiyon gelişir artar mı? ne yapmalı? lütfen acil cevap...
eritmek konusunda ne yapmalıyım? aynı doktora asla gitmem.

Ben enfeksiyon kaptım 5 aydır tedavi görüyorum. Dolgu da topaklandıenfeksiyon geçmiyor bitmiyor Bi türlü lütfen bu durumda olanlar yaşadıklarını yazsın

X