Dolgu (Restylane)

kalıcı dudak dolgusunu kaça yapıyorlar.
uygulama sonrası belli bir süre şişlik oluyor mu dudakda?

mrb arkadslar yanaklara dolgu hakkında bılgısı olan var mı? doktor tavsıye edebılecek olann bende dusunuorum ama...

etiler dr.güneruysal..harika kalıcı yapıyo yanaklara

sensiii nolur söyleyi ver canım yaa kaca mal oluyor,bu dolgu.
şimdiden başlıcam para biriktirmeye.hele bi öğreneyimde.
benim için kalıcı olması çok önemli.

senin istediğin şeye göre degişir cnm..ama çok pahallı diill...makül fiyatlar..benim kız arkadaşım daha 2 gün önce yaptırdı fransadan gelip 4 cc ye 500 euro ödedi

Kalici yuz dolgulari yuzu daha gergin ve genc gosteirimi birde fiyati nedir bilen varmi

yerçekimine baglı olark düşen suratı zamanla burun kıvrımlarından itibaren derivleşen çizgileri açmak iki kaş ortasında dikine oluşmuş catık ifadeyi kaldırmak için uygulandıgında çok güzel sonuçlar veriyor hangi bolgeye ne kadar ne şekıl uygulanacagı kişiye göre degişiyor yanikonuşurken mimikleri çok kullanıyor musunuz kemikli mi yuz tipiniz var bunların hepsi önem arz eder tabi ki genç görünüme kavuşursunuz fıstık gibi deolursunuz bunlar yurt dışından euroyla geliyor bugünlerde fiyatları arttı ama sıkı pazarlık edin:eek::eek:

sensiii nolur söyleyi ver canım yaa kaca mal oluyor,bu dolgu.
şimdiden başlıcam para biriktirmeye.hele bi öğreneyimde.
benim için kalıcı olması çok önemli.

konulan dolgu vücut tarafından emılmektedir kullanım süresi 3-5 yıl arasıdır kuru cilt tipinde bu süre alt sınıra denk gelmektedir dolguda önemli olan işlem sonrasında aynayabaktıgınızda AYNI KİŞİYİ görmelisiniz tanrım beni baştan yarat olmamalı yani taşıyacak elmacık kemikleriniz yoksa yapılan işlemin debir espirisi olmaz surat yine düşer ya da geniş çene duvarları gösterir yoksa kaşık kadar suratta ya da üçgen bir yüzde yanak düşünebiliyor musunuz lülülülülülülülülülülülü

senağlama
merhaba arkadaşlar bende dudak dolgusu yaptırmak istiyorum geçicilerin fiyatı nedir acaba bilgi verebilir misiniz?

geçen sene 500 milyona yaptırmıştım şimdi 700 olmuş tabi doktordan doktara değişio..benimki bi sene oldu tam ve çoook az kaldı dudaklarımda :KK43:

senağlama

geçen sene 500 milyona yaptırmıştım şimdi 700 olmuş tabi doktordan doktara değişio..benimki bi sene oldu tam ve çoook az kaldı dudaklarımda :KK43:

seninki biraz erken erimemiş mi kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıben yaptıralı 3yıl oldu ve hala dolgun dudaklarım 3yıl önce 150euroya yaptırmiştim ve daha dün yeni tanıştıgım bir bayanla sohpet ederken o popo dolgu istiyormuş konu açılınca ben dedim dudaklarım dolgu diye söylemezsem anlaşılmıyo bile
:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

seninki biraz erken erimemiş mi kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıben yaptıralı 3yıl oldu ve hala dolgun dudaklarım 3yıl önce 150euroya yaptırmiştim ve daha dün yeni tanıştıgım bir bayanla sohpet ederken o popo dolgu istiyormuş konu açılınca ben dedim dudaklarım dolgu diye söylemezsem anlaşılmıyo bile
:dilcikar::dilcikar::dilcikar:
erken erime söz konusu değil çok çeşitli oluo dolgular :kahve: ben uzun süreli olana cesaret edemedim ya kötü olursa ya kötü bi etkisi olursa die hala daha cesaret edemiorum :KK43:

Ben dudak kenarımdaki çöküntüler için dolgu yaptırdım. Çok doğal durdu, gerçi iki seans daha gideceğim. Dokununca hissedilmiyor, üst dudağımın çerçevesine de yaptırmak istiyorum ama dokunulduğunda sertlik olur diye korkuyorum.

daylight sen nerde yaptırmştn öğrenebilir miyim bi mahsuru yoksa:)

ben adana'da doktor muhittin aktaş diye medikal uzmanda yaptırmıştım bende gören begenen 6kişiyi götürmüştüm buralarda olsan zevkle yardımcı olurdum ;ama dokturum egitime,seminere istanbula geliyo h.alanında buluşun dermişim lülülülülülülülülülülülü

sadece üst dudağa yaptırmak istiyorum.alt dudak ile dengelemek için.sizce estetik cerrahlar bu konuda tecrübeli olabilir mi.hangi dolguyu tavsiye edersiniz?

X