Dolgu (Restylane)

bence çok para vermişsin 6 ayda eriyecek değil mi yanlış bilmiyorum?:KK43:

merhaba
Ender saraç ile çalışan Dr. Alper mamak hakkında bilgisi olan , dolgu, botox ya da mezoterapi yaptiran var mı? sonuçlar nasıl oldu? 33 yaşında bu işe başlamak nasıldır sizce???

Ben op.dr. serkan dinara yaptırıyorum hem dolguları çok kaliteli marka hem de çok doğal yapıyor istesen de abartılı dolgu yapmıyor tavsiye ederim

Arkadaşlar herkese merhaba..Ben de yıllar içinde zayıflayan ve çöken yüzüm ve kaz ayaklarım yüzünden çok rahatsızdım.Fotoğraf çektirmekten kaçıyordum.Gayrettepe Florance Nihgtingale Hastanesi'nden Op.Dr.Serkan Dinar'a tavsiye üzerine başvurdum.Son derece doğal bir dolguyla beni aynalarla barıştırdı.Alnıma da botox yaptı.Kesinlikle abartılı olmadı,artık fotograflarda gururla poz veriyorum.Eli de çok hafif,hiç acı çekmedim.Tavsiye ederim..

ay dolgun yanagı napcaksınız
benim dolgunda noluyo
fotolarda karpuz gibi çıkıyorum

Merhaba Arkadaşlar

benim kafama takılan birşey ver. Öncelikle en az bir kere geçici bir dolgu maddesi deneyip nasıl duracağına karar vermek ve ondan sonra eğer gerçekten istenen sonuç elde edilmiş ise bir dahakine kalıcı yaptırmak daha mantıklı olmaz mı ? Ben sadece üst dudağımın çok az dolgunlaşmasını isterdim, ama açıkcası yaptırdıktan sonra beğenir miyim emin olamıyorum.

Tavsiyesi olan var mı?

Merhaba Selisha ben de 2 hafta önce üst dudağıma restilen enjekte ettirdim. Benim doktorum kalıcı dolgudan yana değil, zararlıymış. 1 yıl gidiyomuş bunlarda. İnanılmaz doğal ve güzel oldu, ördek dudağı gibi olacak diye çok korkuyodum walla. Kutusunu 400tl 'ye yaptırdım canım. Etiler Akmerkez karşısında, Dr Aylin hanıma yaptırdım

Merhaba senihatoran

Hayırlı olsun. senin adına çok sevindim. Darısı başıma :)
BU doktporun telefon numarasını alabilir miyiz? 400 o kadar da pahalı değilmiş...

Bende yanak dolgusu istiyorum ama nereye bas vuracagimi bilmiyorum estedisyen olmadigi kesinde estedik cerahami bas vuruyorsunuz kim bunu yapan doktorlar birde cevremde hic duymadim cilt dolgusu estedik ameliyat olan var ama dolguyu kimler yapar ne doktoru diye arayacagim yardimci olurmusunuz ...

ben bir plastik cerraha yuzume dolgu yaptirdim ama goz kenarlarimda top top kaldi cok kötü görünüyor 3 aydir böyle dolasiyorum eski halime dönmek icin neler vermezdim lutfen yaptirmayin cizgilerim daha iyiydi

merhaba arkadaşlar dudaklarıma dolgu yaptırmak istiyorum,bana ne tavsiye edersiniz pek bilgi sahibi değilim bu konuda ,yaptıranlar varsa ve memnunlarsa görüşlerini almak isterim şimdiden teşekkür ederim.

cnm ben poliakrlamid diye bi dolgu maddesi yaptırttım..aquamid ve bioalcamid türeci..yani aynı maddeler..isimleri değişik..içerikleri aynı..çokta memnun kaldık..çok doğal ve ihtiyaç karşılayıcı..

canım merhaba
hayırlı olsun umarım çok memnun kalırsın
doktorunu sorsam sakıncası yoksa? bir de kac enjektor uyguladı
ne kadara mal oldu?
anestezi gerekiyor mu emla krem mi sürdü tek?
uygulama bölgesi neresiydi ve yaşını merak ettim
bir de fotograftaki sen mısın?
teşekkürler :kedi:

Ben dudak kenarımdaki çöküntüler için dolgu yaptırdım. Çok doğal durdu, gerçi iki seans daha gideceğim. Dokununca hissedilmiyor, üst dudağımın çerçevesine de yaptırmak istiyorum ama dokunulduğunda sertlik olur diye korkuyorum.

tavuskusu merhaba
dudak kenarındakı cokuntu nasıl oluyor?
hanı kırısık gıbı mı yoksa yanlarda bi bükülme izi gibi birşey basladı bende de oyle birsey mı?
kac enjektor koydu dr?
bıyığımızın oldugu yere bisey enjekte edılebılır mı acaba??

ben adana'da doktor muhittin aktaş diye medikal uzmanda yaptırmıştım bende gören begenen 6kişiyi götürmüştüm buralarda olsan zevkle yardımcı olurdum ;ama dokturum egitime,seminere istanbula geliyo h.alanında buluşun dermişim lülülülülülülülülülülülü
canım senin muhittin aktaş'ını aradım çok komik bir dr
artık vucuda dolgu yapmıyorum dedi
çok malzeme gidiyormuş, hasta ödemek istemiyor dedi
bir de muhittin aktaş bioalcamid le hyaluronic acidi karıstırıp uyguluyormus ki
dünyada bunu yapan dr yoktur ayy ne cesaret ya

ben bir plastik cerraha yuzume dolgu yaptirdim ama goz kenarlarimda top top kaldi cok kötü görünüyor 3 aydir böyle dolasiyorum eski halime dönmek icin neler vermezdim lutfen yaptirmayin cizgilerim daha iyiydi

freude gecmıs olsun canım mutlaka erir lütfen üzülme
arkadaslar göz altı sorunları ıcın dolgu yaptırmayın bakın kotu oluyormus
freude kardesimin dr u aslında bu dolguları eriten bi madde oldugunu soylemisti
acaba senin yüzündeki istemedigin kısımlara uygulanabılır mı bak aklıma o geldı
benim kardesim gecen yine dudagına dolgu yaptırdı da 2. uygulamaydı bu
cok sısmıs dudakları
simdi de kıvranıyor erisin diye
dr istersen bi enjeksiyonla eritirim demis
bülent taştan hoca-bir onu ara istersen en azından ilacın adını ögren
sana olur mu sor
lütfen üzülme:teselli::1hug:

arkadaşlar dolgu yaptıranlar lütfen dolgunun adını-markasını kac enjektöre ne kadar para verdiklerini
ve doktorlarının adlarını yazsınlar
meraktan çatlıycaz

Arkadaşlar herkese merhaba..Ben de yıllar içinde zayıflayan ve çöken yüzüm ve kaz ayaklarım yüzünden çok rahatsızdım.Fotoğraf çektirmekten kaçıyordum.Gayrettepe Florance Nihgtingale Hastanesi'nden Op.Dr.Serkan Dinar'a tavsiye üzerine başvurdum.Son derece doğal bir dolguyla beni aynalarla barıştırdı.Alnıma da botox yaptı.Kesinlikle abartılı olmadı,artık fotograflarda gururla poz veriyorum.Eli de çok hafif,hiç acı çekmedim.Tavsiye ederim..

canım merhaba
doktorun ne koydu yüzüne dolgu olarak bir de hangi bölgelere uygulattın?
bana juvederm koydu, 2 enjektör
ilk zamanlar cok guzeldı de eriyor tabi
sanırım biraz daha cok koydurmam lazım

Ben op.dr. serkan dinara yaptırıyorum hem dolguları çok kaliteli marka hem de çok doğal yapıyor istesen de abartılı dolgu yapmıyor tavsiye ederim

sahika serkan dinar hangi marka kullanıyor?
kardeşim son dudak dolgusunda teosyal kullanılmıs
hiç memnun degil dudakta juvedermden vazgecmeyin, teosyal pütürlü his veriyor dedi kızkardesim
bilginiz olsun

X