Gerçekden varmı karar azimli iki gün sora pes etmeyen biri ?varsa buyursun gelsin...

TASTATLICADIM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2014
582
42
M erhaba kararlı azimli tutttuğunu koparan güçlü bayanlar benim birlikde yaklaşık 15-17 kilo verme yolculuğumda birbirimize güç azim hırs ve sabır ile kilo verebilecek, koştur koştur değilde sağlıklı beslenerek spor yaparak herşeyden önce birbirimize hep yukarı motive edecek yol arkadaşları arıyorum lütfen böyle biriyseniz yola çıkalım yoksa ben kendim çalıp kendim oynamaya razıyım

kullanıcı adıhedef kilobaşlangıçg.haftadaki kgşimdiki kghaftalık giden/gelen kgtop.giden kg
TASTATLICADIM6077.67171,200+2006,400
vienna545958??????1,000
usriyusra557465?????? 9,000
fezay7090,80088,??????2,800
eddaxy606665??????1,000
Maviay16986,70084,60084,6000,002,100
tassyy659574??????21,000
medeo5663,562,2izinliizinli 1,300
gulsen19036077,80074,20073,2001,0004,600

[/tr]

Son düzenleme:
uzun bir süredir kadınlar kulupünün sessiz müdaviniyim özellikle diyet bölümünün artık bende bi başlık açıp bir an önce mezun olmalıyım dedim 88 doğumluyum bir çocuğum var malum doğum kiloları ,bugün sabah itibariyle 77.6kg çıktım hedefim 61-62kg olmak evde evtipi bir spor aletim var ,gerek evde televizyonda hergün kanallara çıkan diyetisler gerek bu sitede bir çok başlığı inceleyerek az çok yol haritası çıkardım.

şok diyetlerle işim olmaz amacım zamanla aldığım kiloları zamanla vermek böyle yaparak kalıcı kilo vereceğimi düşünüyorum iradem güçlü kiloyu nasıl zararlı olan gıdalar kilo yapar bilincinde bile bile tükettiysem yine irademle yememem gerektiğini biliyorum bugün benim milatım gereken herşeyi sabırla yapacağım ve inşallah bu kilolardan kurtulacağım..

Son düzenleme:
gelelim milatım dediğim bugüne şuana kadar neler yaptığım;

metabolizma için güne ılık büyük bir bardak limonlu suyla başlamak iyiymiş bende 400 ml ılık limonlu suyumla güne başladım
yine öğrendiğim kadarıyla aç karnına yapılan spor hali hazırda var olan yağlar için iyiymiş ve bende günlük aldığım kaloriye dikkat edeceğime göre aç karnına spor yapıp var olan yağları yakmak istedim ve aç karnına 30 dk eliptik yaptım.
kahvaltımı spordan 40 dk sonra yaptım tuzsuz lor ,domates,salatalık,maydanoz 1 dilim çavdar ekmegi ile bir tabak hazırladım
öğle yemeğim 4 yemek kaşığı semiz otu ve bir büyük kase sarımsaklı yoğurt karıştırdım ve 1 dilim çavdar ekmeği ile yedim
şuana kadar 1.5 lt su içtim bunun 500 ml ph açısından ingiliz karbonatıyla hazırladığım alkali su
az önce ara öğün için bende harika toklu hisse uyandıran türk kahvesi hazırladım şekersiz

şimdilik herşey yolunda kendime inancım çok yüksek böylede olmalı inanmak başarmanın yarısı herşey yolunda olacak inşallah.

Son düzenleme:
niye bugüne kadar bekledim? aslında cevabı yok hayatım boyunca kilo sorunu yaşamadım kilo vermenin zor birşey olduğunu bilmiyordum eee yaşla birlikde 18 yaşındaki günlerim gibi metabolizmada çalışmıyor, yaşam biçimi desem o da duraksadı ee kabul edelim yemeği seven bir milletiz keşke yesek yesek almasak neyse herşeyden önce doğru zaman diye bir şey var o olmadan olmuyor ha bide kalın ceketleri çıkarmamızla birlikde göbek bir tarafa popo diğer tarafa çıkınca doğru zamanın geldiğini daha iyi anlıyoruz benim acelem yok sağlıklı kilo vermek sürecim başladı ne zaman biter bilmiyorum..

eşimle oglum patates ve cordon blu tavuk istedi bu yemekler bana uymuyor benim akşam yemeği olarak yine semizotu ve yoğurt yiyeceğim üşenmezsem salatada yapmayı düşünüyorum ha bide ben 6:30 yemeğimi yemiş oluyorum

ben de kendime diyet arkadaşı arıyorum. hangi topiğe yazsam ya konu kapandı ya da ben topiğe ait olamadım. burada sana eşlik etmek istiyorum kabul edersen..

Sevgili vienna hosgeldin, kabul edermisin demissin elbette kabul ederim benim saglam bir yol arkadasina ihtiyacim var hedefledigim kiloya ineseye kadar yoluma devam edecegim kimse yazmasa bile ama guclu azimli bir arkasimla olmak daha keyifli vermemize neden olur ben simdiden hosgeldin diyorum

Evet gunu ozetlersek gerek beslenme gerek su tuketimi gerek spor hepsi basarili gecti yarin ac karnina tartilip olculerimi alacagim sıkılasmamda kilo vermem kadar onemli
Aksam yemegimi varsayim olarak yazmistik netlestigine gore yazabilirim 4 yemek kasigi semiz otu ,buyuk porsyon yogurt esimin patateslerinden 3-4 tane yedim ama patatesleri firinliyorum yani yagda kizartmiyorum neyse 1 dilimde ekmekle yeme islemim bitti
su tuketimim 2 lt

bugunu sorunsuz kapatiyorum cumleten iyi geceler

Gunaydin, artik erken kalkmam lazim metabolizma acisindan biraz zor olcak ama erken yatarsam sıkıntı olmucak neyse tartildim 77 kg ciktim giden -600 gr elbette odem ama olsun hergun -100 gr bile olsa mutlu olacagim neyse ilik limonlu suyumu icip eliptik yapacagim sonra kahvalti bugunumde dun gibi gecer umarim.

Son düzenleme:
Evet 30 dk eliptiğimi yaptım kan ter içinde kaldım bu aletten beklentim büyük şimdilik herşey yolunda umarım evin bir köşesine askılık gibi kullanmam
bu arada kahvaltımı'da yaptım 2 dilim çavdar ekmeğine domates ve peynir iler tost yaptım yarım bardakda ayran içtim

ee o zaman ne duruyoruz? bu topiği biraz canlandıralım bugünden itibaren başlıyoruzz
hedefim şimdilik 4 kilo

biri azimli mi dedi :)

benım vermem gereken kılolar senınkılerden bıraz fazla canım;

kilolarını sağlıkla vermen dileğiyle hoşgeldin sayfama arkadaşım

bende geldim bende varım kızlar.8 aylık kızım var ve 6 aylık hamiş gibi görünen bir sezeryan göbeğim var

Allah bağışlasın kızını bende sezaryanlıyım malesef benimde göbek sorunum var neyse hoş geldin arkadaşım..

ee o zaman ne duruyoruz? bu topiği biraz canlandıralım bugünden itibaren başlıyoruzz
hedefim şimdilik 4 kilo

Valla ben başladım arkadaşım böyle azimli arkadaşlarımla dahada keyifli başlarım şimdiden güzel kilolar vermeni diliyorum.

öğlen annem bir supriz yaptı geldi mercimek köftesi yedik gayet sağlıklı bir şekilde yapıldı 5-6 tane marulla yedim yanında iki bardak şekersiz çay içtim

ara öğün olarak 4 tane erik yedim

vienna bende ramazan bayramına kadar 10kg vermeyi hedefliyorum temmuzun 28 bayram yaklaşık 2 ay var sağlıklı bir kişinin ayda 4 kg vermesi normalmiş ramazanda kilo alan biride değilim 10kg verebilceğimi düşünüyorum.

X