Hayatımızın diyeti, sözlerin bittiği nokta !

Bu kampanyaya katılacak mısınız ?

• Ankete Katılan
    167

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.257
2.980
Merhaba
2 gündür bu yazacağım konu hakkında çok fazla e-posta alıyorum.

Konu "biz Kadınlar Kulübü olarak neden destek olamıyoruz"

Bizde tek tek izah ediyoruz yardım amaçlı dahi yardım toplamak yasal olarak suç ! Bunun yasal bir izni olmalı. Fakat geçireceğim soruşturma açıkçası çok ta umrumda değil. Hesap bilgimiz belli kimden ne geldi ve nereye gitti hesabını veremeyeceğimiz kuruş dahi olmaz.

Bu konuda her kes katılmak ister ama istemek ile yapmak çok farklı kimi ben zaten yardımımı yapıyorum deşifre olmak istemem. Bir sürü farklı düşünce gelecek.

Şimdi bir anket açacağım ankete cevap verenlerin isimleri açık olacak ve 3 seçenek olacak.

Yasal olarak başımız belaya girmesin diye bu para karşılığında ben üyeme pro üyelik verdim diyeceğim (yok ben bunu istemiyorum demeyin ki diyende olacak hakkını başkasına devredebilir veya zaten pro ise başkasını pro yaparız)

Çok uzun zaman oldu hiç böyle bir eylem yapmadık. En son BEDD için yapılan kampanyada tüm her şeyi şeffaf olarak burada paylaştık. Bunda da öyle olacak.

Kimse kullanıcı adım söylenmesin diye lütfen bana mesaj atmasın ! Şeffaflık adına lütfen bu konuda bana anlayış gösterin.

Kim ödeme yapmış ise kullanıcı ismini burada yazacağım.

15 Haziran Son Katılım Günü

Pro Kart Ücreti 30 TL, kampanyaya katılmak için tıklayın

Kadınlar Kulübü
ThirtyFouR
Okypete
quarta
asmunikal
Filozof_Prenses
DatluCadu
PrezentabLkonteS
rofleli_kedi
dansmarue
KotuKediSerafettin
kedi83
benimhalaUMUTumvar
pelinyaman28
beratti
mmousee
MasalKenti
soulfly_eu
Lisabella
sevdalinka
MissGamzeli
Parkon
gunebakan33
mengmeng
krizantem
Reputable
Jelesec
DonukPudra
inside
Lucky7
zeytinagaci
lily86
Elif
icimdeki_sen
mgaltnl
weiss
eFuLim
PembeLokum
adra
LiLyaNa_
nurlum
prenses_84
Koalina
Sweetdimple
Nevreste
YEKTA61
geranio
bogurtlenkusu
medcezir
Egem
Chelzy
z_e_l_i_s
BlueDaisy
arzum77
sempatik_kiz
Miyora
erigim
ddanes
mammazia
heexee
Sevila34
simsims
Belissa
pamukcilekkk
selma1
true
EftenPuften
Marjinaly
zgr
canan116
kardelenk
kokohantes
aldebaran2
TariElensar
nur_dan
sonsuzzz
cukulukurabiye
monicagaller
emetu
chentiq
yolcu87
Efser
bibiskremversem
fndkfndk
Tiryandafila
KilicBaligi
elifyesiller
blackanqel90
rate18
a m o n r a
mangomango
missdely
zeyy88
akasya1612
saraylim
OVERnight
buse8
ikicanimvar
Pepe
tamdem
sersum
caninfistigi
zxshermine
karazeytin
Lovely35
kulitta
gunnur2010
fairytale0713
MissCherryBlossom
Akasya
efsax
kucukkurbaga04
safirrr34
dejavu_one
hatunkisilik
nazlimoi
yu_zey
lenarin
Sottile
ijustride
tripcan
amatory
Be_Ni_1012
HanimKelesimiGetir
pamuk_helva
kitapseverim
bulut1berrak
Peritrichia
sevde_
canndann
Samsonn
liz
FESTUK
milenaJesenska
eylul2807

Ödeme yapan lütfen bana özel mesaj atıp bilgi versin. Kendisi KK Pro üye ise kime bunu verdiğini de arkadaşının profil adresi ile bildirsin lütfen

ben de destek veriyorum.......

çorbada bizimde tuzumuz olmalı. bende katılıyorum. umarım katılım çok olur kkda.
biz kadınların, bu konularda çok duyarlı olduğunu düşünüyorum.
teşekkürler kazen..

Ankete katılırken anketin açık olduğunu ve kullanıcı adınızın çıktığını yeniden hatırlatmak isterim.

10 gün sonra bir kampanya yaptık şunlar katılacağım dedi ama katılanlar bunlar diye açıklama yapacağım. Lütfen bu konuda kimse kusura bakmasın.

Bu konuda o kadar çok e-posta geldi ki en son bu sabahta yazan arkadaşınıza durumu izah ettim, anlattım mangalda kül bırakmadığımızı ama sonucun genelde olumsuz olduğunu yazdım...

Az önce ilk ödeme geldi lütfen bana özel mesaj ile üye adını ve hangi mail adresi ile ödeme yaptığını söyleyebilir mi ?

Katildim bile. KKyi cok seviyorum. Bu Tür olaylara duyarsiz kalmadiginiz icin cok tesekkür ederim...

kazeeeeen benim kredi kartım yok iban no varsa yapmak istiyorum lütfen bana bir iban no verir misin ?

Son düzenleme:
Üzgünüm ama kredi kartı dışında bir seçenek yok dilerseniz bir arkadaşınıza havale yapın o ödeme yapsın : (

O zaman buradan sesleniyorum..Birisinin kredi kartı varsa bana gelsin iban no versin ben ona göndereyim o da adıma tutup kredi kartı ile ödeme yapsın..

Lütfen yardım etmemize yardımcı olsunlar..

Az çok burada bizi de tanıyanlar var..

Üzgünüm ama kredi kartı dışında bir seçenek yok dilerseniz bir arkadaşınıza havale yapın o ödeme yapsın : (
Keske havalr yapabilcegimiz bi hesap numarası olsaydi. Oraya katılacagim diye işaretledim bunu düşünerek.

Halletmeye çalışacağım.

Son düzenleme:
Merhaba , duyarlılığınız için teşekküler..
Tamamen Bilmediğim için soruyorum..Yardım toplamak için izin almak zor birşeymidir. ??
Bide toplanan yardımları ne şekilde ve kime vermeyi düşünüyorsunuz..Birazdaha açıklayabilirmisiniz.

Merhaba , duyarlılığınız için teşekküler..
Tamamen Bilmediğim için soruyorum..Yardım toplamak için izin almak zor birşeymidir. ??
Bide toplanan yardımları ne şekilde ve kime vermeyi düşünüyorsunuz..Birazdaha açıklayabilirmisiniz.

Yardım toplamak için izin almak daha önce bu süreci yaşadık çok uzun bir süreç, inanılmaz kırtasiye işi olan bir işlem. Bugün nasıl bilemiyorum.

Yardımı site adına yardım toplayan bir kuruma verebiliriz bu konuda da sizlere soracağım zaten ne yapalım diye ? Lakin mutlaka yerini bulacaktır.

O zaman buradan sesleniyorum..Birisinin kredi kartı varsa bana gelsin iban no versin ben ona göndereyim o da adıma tutup kredi kartı ile ödeme yapsın..

Lütfen yardım etmemize yardımcı olsunlar..

Az çok burada bizi de tanıyanlar var..

canım özelden mesajlaşalım. :KK34:

bu arada bende varım

Yardım toplamak için izin almak daha önce bu süreci yaşadık çok uzun bir süreç, inanılmaz kırtasiye işi olan bir işlem. Bugün nasıl bilemiyorum.

Yardımı site adına yardım toplayan bir kuruma verebiliriz bu konuda da sizlere soracağım zaten ne yapalım diye ? Lakin mutlaka yerini bulacaktır.

evet şimdiki konu bu değil ama belki öğrenci bursu veren kurumlar düşünülübeilir mi acaba

birinci sayfada tabloda olan kalp sayısını sayarak toplanan parayı şeffaf bir şekilde takip edebilirsiniz.

günaydın kazen ödemeyi yaptım az önce..
sizin en uygun şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağınızdan şüphem yok..teşekkürler tüm kadınlar adına böyle bir işe giriştiğiniz için..

İşte yardımlarımın güvenle yerine gideceğini bildiğim yer.

Hemen kredi kartı olan arkadaşımla iletişime geçeyim.

X