Örgü Bebek Battaniyesi İçin Renk Tavsiyesi

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

Camellia

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2013
200
63
Hanımlar Merhaba,
Bebek battaniyesi örmeye karar verdim
Her iki cinsiyette de kullanabilmek için pembe yada mavi örmek istemedim, ortak renklerden olsun istedim
Sevdiğim renklerden ip aldım ve öncelikle deneme olarak bir lif ördüm
Seçtiğim renkler ve örmek istediğim model bu

Eki Görüntüle 1116316

Denemeden sonra çok kararsız kaldım aslında renkli bir battaniye olsun istediğim için birden fazla renk aldım ama şimdi kararsızım
Battaniyemi de örmeye başladım

Eki Görüntüle 1116319

Ama şimdi kararsız kaldım :KK43:
İlk resimdeki gibi Sütlü kahve, sarı, yeşil renkleri kullansam battaniye için çok mu curcuna olur?
beyaz ara renk olmak üzere iki renkli ipde kullanabilirim, ya da sadece beyaz sarı, beyaz yeşil gibi de kullanabilirim ama nasıl yakışır emin olamadım :KK5:

Sizce renkler nasıl 3 rengi de kullansam nasıl olur? Yeşil renk ağır kaçtı gibi geldi önce ama tonunu da sevdim çok kararsızım :KK14:

Hanımlar Merhaba,
Her iki cinsiyette de kullanabilmek için pembe yada mavi örmek istemedim, ortak renklerden olsun istedim
Sevdiğim renklerden ip aldım ve öncelikle deneme olarak bir lif ördüm :KK6:

Eki Görüntüle 1116316

Denemeden sonra çok kararsız kaldım aslında renkli bir battaniye olsun istediğim için birden fazla renk aldım ama şimdi kararsızım

Eki Görüntüle 1116319

İlk resimdeki gibi Sütlü kahve, sarı, yeşil renkleri kullansam battaniye için çok mu curcuna olur?
beyaz ara renk olmak üzere iki renkli ipde kullanabilirim, ya da sadece beyaz sarı, beyaz yeşil gibi de kullanabilirim ama nasıl yakışır emin olamadım :KK5:

Sizce renkler nasıl 3 rengi de kullansam nasıl olur? Yeşil renk ağır kaçtı gibi geldi önce ama tonunu da sevdim çok kararsızım :KK14:

Bence Beyaz ve Sarı Kullan Hem Uyumlu Olur Hemde Kıza ve Erkeğe de Kullanabilirsin. Ayrıca Modelde Çok Güzel Sarı Beyaz Tatlı Olur.:KK17:

Bence Beyaz ve Sarı Kullan Hem Uyumlu Olur Hemde Kıza ve Erkeğe de Kullanabilirsin. Ayrıca Modelde Çok Güzel Sarı Beyaz Tatlı Olur.:KK17:

Teşekkür ederim canım
İlk defa örüyorum ve bitince renkler nasıl olur hiç hayalimde canlandıramadım açıkçası
ördükten sonra da dönüşü yok emeğimde boşa gitsin istenedim açıkcası
farklı fikirlere danısayım istedim

Hanımlar Merhaba,
Sevdiğim renklerden ip aldım ve öncelikle deneme olarak bir lif ördüm :KK6:

Eki Görüntüle 1116316

Eki Görüntüle 1116319

bencede beyaz sarı güzel olur her ikisindede kullanılır
modelde harika bu arada :nazar:

Battaniyemi sarı beyaz ördüm ve bitmek üzere :)
Bitirince inşallah resmini ekleyeceğim
Emeğime değdi sanırım :)

X