Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle bu konuyu ynei keşfettim ve dünden beri sürekli geriden başlayarak okuyorum. Gerçekten çok iç rahatlatıcı bir sayfa olmuş açan ve yorum ve bilgileri ile katkıda bulunan herkesten Allah razı olsun. Ben de dün gece burada okuduğum istihare uygulamalarından biri yaptım ama rüya gördüm sanki de hatırlayamıyorum gibi. Yani bir şekilde hatırlamıyorum, olumlu mu olumsuz mu olduğunu. Burada sizler bazılarında sadece bir ses duyarsınızın evet ya da hayır gibisinden demişsiniz o da olmadı. Sanırım yeniden yatmam gerekecek. Zaten ilkinde olmayabilir de demişsiniz. :KK43: Bakalım hayırlısı olsun inşallah. Verdiğiniz bazı duaları hemen çıkardım ve okumaya başladım Allah sizden razı olsun içim ferahlıyor. BU ara biraz sıkıntılarım vardı ve kendimi son derece yalnız hissediyordum, dualara sığınmanın tek yol olduğunu bir kez daha hatırlamış oldum.

Bu arada vazgeçme paradigmasını yapabilir miyim diye de yokladım kendimi ama sanırım çok da başarılı olamayacağım :KK43: Olumlamaları hayatıma katmaya çalışyorum yolda yürürken sürekli olumlama cümleleri kuruyorum. İnşallah faydasını görürüm.
Teşekkürler, sevgiler.

Perıcan merhaba,
Iyısındır ınsallah.
Ben senden bır sey ısteyecegım.
Vaktımızı verımlı kullanmak ıcın ne yapabılırız?
Ben erken kalkamayan bırıyım. Cok ıstesem de yapamıyorum. Zaten antıdepresan kullanıyorum, uzun yıllardır. Onun verdıgı bır agırlık oluyor hep.
Neyse, soruma dönecek olursam, hangı duayı onerırsın bana?
Zamanımı verımlı kılmak ve ıstedıgım gıbı erken kalkabılmek ıcın.

Son düzenleme:
Perıcan merhaba,
Iyısındır ınsallah.
Ben senden bır sey ısteyecegım.
Vaktımızı verımlı kullanmak ıcın ne yapabılırız?
Ben erken kalkamayan bırıyım. Cok ıstesem de yapamıyorum. Zaten antıdepresan kullanıyorum, uzun yıllardır. Onun verdıgı bır agırlık oluyor hep.
Neyse, soruma dönecek olursam, hangı duayı onerırsın bana?
Zamanımı verımlı kılmak ve ıstedıgım gıbı erken kalkabılmek ıcın.

Canım benim merhaba , çok şükür iyiyim seni sormalı.

Öncelikle geçmiş olsun diyorum ve sana birinci dereceden tavsiyem vaktini verimli kullanmak istiyorsan antidepresanı yavaş yavaş bırak canım. Zamanında bu illeti kullanmış biri olarak sana şiddetle bırakmanı tavsiye ediyorum. Çünkü bu ilaçlar katiyyen çözüm değil aksine hayatımızı daha da zorlaştıran bir uyuşturucudur.

Uyuşturulan bir insan ne kadar mutlu ne kadar verimli olabilir ? Bir anda bırakma bu seni saldırgan hale getirir yavaş yavaş dozunu düşürerek bırakmaya çalış ve kararlı ol.

Depresyondan kurtulmak için şu duaları okuyabilirsin canım elinden geldiğince
Günde ; 100 tane…..inşirah suresi 100 tane…..La havle vela kuvvete illa billahil aliyyi azim 100 tane…..hasbinallah ve ni’mel vekil 100 tane…..ya fettah

Erken kalkmak için de , gece yatmadan evvel 7 adet kevser suresini oku ve peygamber efendimizin ruhuna bağışla ve okuduktan sonra rabbim sabah şu saatte uyanmak istiyorum okuduğum surenin hürmetine şu saatte uyanmamı nasip et diyerek dunı et. Bunu uygulayanlar istedikleri saatten uyandıklarını söylüyorlar.

Sabah uyandığında 11 adet sübhaneke oku ve gününün hayırlı verimli geçmesi için dua et canım ve uyanabildiğin nefes alabildiğin için şükret.

Aynı zamanda depresyondan kurtulmak için sürekli olumlama yap forumda bu konuda detaylı yazılar var. İlk sayfada ilk mesajımda konuları ve hangi sayfada olduklarını listeledim gülüm Allah yar ve yardımcın olsun :KK16:

Ben bir şey sormak istiyorum. Sevgilim aramıyor sormuyor triplerde ve de askerde. Çok moralim bozuk brn elimden geleni yaptım. Kaç kez aradım. Açmadı. Biz çok ciddi düşünüyorduk. Belki kendini naza çekiyor olabilir. Ne karar verirse ben Rabbimden hayırlısını istiyorum. Ve Bu acıyı kaldirabilecek derman istiyorum. Yoksa ben fena kafaya takıp hasta olabilirim. Hangi esmayı önerirsiniz?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle bu konuyu ynei keşfettim ve dünden beri sürekli geriden başlayarak okuyorum. Gerçekten çok iç rahatlatıcı bir sayfa olmuş açan ve yorum ve bilgileri ile katkıda bulunan herkesten Allah razı olsun. Ben de dün gece burada okuduğum istihare uygulamalarından biri yaptım ama rüya gördüm sanki de hatırlayamıyorum gibi. Yani bir şekilde hatırlamıyorum, olumlu mu olumsuz mu olduğunu. Burada sizler bazılarında sadece bir ses duyarsınızın evet ya da hayır gibisinden demişsiniz o da olmadı. Sanırım yeniden yatmam gerekecek. Zaten ilkinde olmayabilir de demişsiniz. :KK43: Bakalım hayırlısı olsun inşallah. Verdiğiniz bazı duaları hemen çıkardım ve okumaya başladım Allah sizden razı olsun içim ferahlıyor. BU ara biraz sıkıntılarım vardı ve kendimi son derece yalnız hissediyordum, dualara sığınmanın tek yol olduğunu bir kez daha hatırlamış oldum.

Bu arada vazgeçme paradigmasını yapabilir miyim diye de yokladım kendimi ama sanırım çok da başarılı olamayacağım :KK43: Olumlamaları hayatıma katmaya çalışyorum yolda yürürken sürekli olumlama cümleleri kuruyorum. İnşallah faydasını görürüm.
Teşekkürler, sevgiler.

Duanın tükçe açıklamasında o kadar güzel ayrıntı varki illa rüya görmen gerekmşyor gündüz de oku gecede olaylar kendiliğinden gelişir. İşin hayırsızsa bir neden olur olmaz.Hayırlı ise de çorap söküğü gibi gelir.

Gördüğün rüyaya şartlanma çünkü beyin ve kalp ile rüyaların şekilleniyor bazen sen istediklerini görürsün istediğin şekilde yorumlarsın. Ama dua edersen zamanı gelince herşey olur. Bazı şeylerin zamana ihtiyacı vardır. Birde yaradan seni en iyi bilendir o sana doğru zamanda doğru yazılar yazandır.

Duanın tükçe açıklamasında o kadar güzel ayrıntı varki illa rüya görmen gerekmşyor gündüz de oku gecede olaylar kendiliğinden gelişir. İşin hayırsızsa bir neden olur olmaz.Hayırlı ise de çorap söküğü gibi gelir.

Gördüğün rüyaya şartlanma çünkü beyin ve kalp ile rüyaların şekilleniyor bazen sen istediklerini görürsün istediğin şekilde yorumlarsın. Ama dua edersen zamanı gelince herşey olur. Bazı şeylerin zamana ihtiyacı vardır. Birde yaradan seni en iyi bilendir o sana doğru zamanda doğru yazılar yazandır.

Güzel yorumun için çok teşekkür ederim. Umarım herşeyin hepimiz için en hayırlısı olur :)

Öncelikle geçmiş olsun diyorum ve sana birinci dereceden tavsiyem vaktini verimli kullanmak istiyorsan antidepresanı yavaş yavaş bırak canım. Zamanında bu illeti kullanmış biri olarak sana şiddetle bırakmanı tavsiye ediyorum. Çünkü bu ilaçlar katiyyen çözüm değil aksine hayatımızı daha da zorlaştıran bir uyuşturucudur.

Uyuşturulan bir insan ne kadar mutlu ne kadar verimli olabilir ? Bir anda bırakma bu seni saldırgan hale getirir yavaş yavaş dozunu düşürerek bırakmaya çalış ve kararlı ol.

Günde ; 100 tane�..inşirah suresi 100 tane�..La havle vela kuvvete illa billahil aliyyi azim 100 tane�..hasbinallah ve ni�mel vekil 100 tane�..ya fettah

Erken kalkmak için de , gece yatmadan evvel 7 adet kevser suresini oku ve peygamber efendimizin ruhuna bağışla ve okuduktan sonra rabbim sabah şu saatte uyanmak istiyorum okuduğum surenin hürmetine şu saatte uyanmamı nasip et diyerek dunı et. Bunu uygulayanlar istedikleri saatten uyandıklarını söylüyorlar.

Sabah uyandığında 11 adet sübhaneke oku ve gününün hayırlı verimli geçmesi için dua et canım ve uyanabildiğin nefes alabildiğin için şükret.

Aynı zamanda depresyondan kurtulmak için sürekli olumlama yap forumda bu konuda detaylı yazılar var. İlk sayfada ilk mesajımda konuları ve hangi sayfada olduklarını listeledim gülüm Allah yar ve yardımcın olsun :KK16:

Pericannn bende bisi yazdim üste nolur oku.
Bir de karsimdaki hem suçlu hem güçlü halaaa bi havalarda buna ne okusam sürekli sabır modum. Hatta öyle üste çıkmaya çalışıyor ki iletişime bile geçmiyor benle

Pericannn bende bisi yazdim üste nolur oku.
Bir de karsimdaki hem suçlu hem güçlü halaaa bi havalarda buna ne okusam sürekli sabır modum. Hatta öyle üste çıkmaya çalışıyor ki iletişime bile geçmiyor benle

Canım benim öncelikle şunu söyleyeyim , sevdiğin askerde ve askerlik zor iştir bekleyene bol sabır gereklidir. Bunları da göz önünde bulundur ve birazcık onun penceresinden bakmaya çalış canım.

Sevginizin güçlenmesi için günde 1000 adet birleşik olarak ya Allah ya vedud ya cami oku canım benim ve duanı et

Canım benim öncelikle şunu söyleyeyim , sevdiğin askerde ve askerlik zor iştir bekleyene bol sabır gereklidir. Bunları da göz önünde bulundur ve birazcık onun penceresinden bakmaya çalış canım.

Sevginizin güçlenmesi için günde 1000 adet birleşik olarak ya Allah ya vedud ya cami oku canım benim ve duanı et

Teşekkür ederim canm :)

Günde ; 100 tane…..inşirah suresi 100 tane…..La havle vela kuvvete illa billahil aliyyi azim 100 tane…..hasbinallah ve ni’mel vekil 100 tane…..ya fettah

Cok tesekkur ederım, perıcan. Allah razı olsun. Cevabını ılk okudugumda ıcımden aglamak geldı bılıyor musun? Cunku sen bana antıdepresanı bırak, dedın. Bırden kendımı cok gucsuz hıssettım. O an "ılacı bırakmalıyım" gercegı ıle yuzlesemedım ve sana hemen cevap yazamadım. Dedım ya, bır garıp oldum, ıcımı sıkıntı bastı sankı.
Aslında ben bır donem ılacı bıraktım. Sonra bazı sıkıntılar yasadım ve sıddetlı bas agrıları basladı. Mecburen tekrar ılaca döndüm.
Ayrıca, yazdıgın duaları okuyacagım. (erken kalkmak ıcın olanlar)

Dıger dua vr zıkırlerı bana tanıdık. :)
Ic sıkıntısı yasadıgım (anksiyete) donemde ınsırah suresını cok okumustum. Keza "fettah" zıkrını de aklıma geldıkce zıkrederım.

Cok tesekkur ederım, perıcan. Allah razı olsun. Cevabını ılk okudugumda ıcımden aglamak geldı bılıyor musun? Cunku sen bana antıdepresanı bırak, dedın. Bırden kendımı cok gucsuz hıssettım. O an "ılacı bırakmalıyım" gercegı ıle yuzlesemedım ve sana hemen cevap yazamadım. Dedım ya, bır garıp oldum, ıcımı sıkıntı bastı sankı.
Aslında ben bır donem ılacı bıraktım. Sonra bazı sıkıntılar yasadım ve sıddetlı bas agrıları basladı. Mecburen tekrar ılaca döndüm.
Ayrıca, yazdıgın duaları okuyacagım. (erken kalkmak ıcın olanlar)

Dıger dua vr zıkırlerı bana tanıdık. :)
Ic sıkıntısı yasadıgım (anksiyete) donemde ınsırah suresını cok okumustum. Keza "fettah" zıkrını de aklıma geldıkce zıkrederım.

Zikirlerine dualarına devam et canım bırakma.

Sözümün arkasındayım ilaçlardan yavaş yavaş kurtul. Ben de annem de kullandık o illetleri ve zararından başka birşey görmedik. Zerre yararı yok , doktorlar işin kolayına kaçıyor eczanelerle anlaşma yapıp satış üstünden kazanç sağlıyor sadece. Ne yap et azar azar kurtul canım asıl o zaman herşey daha güzel olacak senin için. Ve bir gün bıraktığında inan bana dua edeceksin ..

Psikolojik tedavine psikiyatr ile değil psikolog ile devam et canım onların ilaç yazma yetkisi yok sadece telkinle tedavi edebilirler.
Hatta onlara bile ihtiyacın yok rahatlamak için al bir defter kalem tüm içini ona dök ve defter bittiğinde o defteri yakıp at kurtulduğuna inanarak ..

Zikirlerine dualarına devam et canım bırakma.

Sözümün arkasındayım ilaçlardan yavaş yavaş kurtul. Ben de annem de kullandık o illetleri ve zararından başka birşey görmedik. Zerre yararı yok , doktorlar işin kolayına kaçıyor eczanelerle anlaşma yapıp satış üstünden kazanç sağlıyor sadece. Ne yap et azar azar kurtul canım asıl o zaman herşey daha güzel olacak senin için. Ve bir gün bıraktığında inan bana dua edeceksin ..

Psikolojik tedavine psikiyatr ile değil psikolog ile devam et canım onların ilaç yazma yetkisi yok sadece telkinle tedavi edebilirler.
Hatta onlara bile ihtiyacın yok rahatlamak için al bir defter kalem tüm içini ona dök ve defter bittiğinde o defteri yakıp at kurtulduğuna inanarak ..

Ben de senın gıbı düşünüyorum. Faydası yok, zararı var.
Insallah tekrar bırakacagım.

Arkadaşlar bu başlıktaki her bir kelime hayatımızın her anını etkileyen unsurlardır. Bazen bir dua ederiz , bazen evrene pozitif enerjiler göndeririz bazense olumlamalarla bilincimize hükmederiz. Burada faydasını gördüğümüz şeyleri paylaşalım istedik bu her ne olursa olsun paylaşalım sadece başlıkta sınırlı kalmayalım.

İlk paylaşım benden, uzun süredir bir çok esma çekiyorum bunların başında da ''Ya Cami Ya Vedud'' esmasıdır. Bu esmaların sayısal değeri de vardır fakat ben son zamanlarda zikir haline getirip gün içinde devamlı olarak okuyorum. Bu esmalar sevmek, sevilmek, bir araya toplamak anlamlarını taşıyan esmalardır. Bunları okuduğumdan beri insanların bana olan ilgisi arttı hatta ilginç ama uzun yıllardır görüşmediğim eski erkek arkadaşlarım dahi aramaya başladı :KK9: Tabii asıl aramasını istediğim kişi hariç :KK9: Bu esmalar aynı zamanda bana pozitif enerji yükledi herkes ne kadar pozitif olduğumu enerjimin onları etkilediğini söylemeye başladı. Vay arkadaş ben neymişim demeye başladım :KK9::KK9:

Arkadaşlar aklıma geldikçe hangi dualar hangi sayfada kolay bulmanız açısından buraya onları da ekleyeceğim ..

Cuma günü yapılan dua sayfaları : 55

İstihare: 1 - 2 - 14-18-52-

Olumlamalar: 1 - 2 - 5- 17-27-31-32-56-90

Esmalar: 1-6-7-8-9-14-22-29-34-37-42-44-47-51-52-56-57-69-87-91

Yıldız yükseltme formülü : 1

Dileklerin gerçekleşmesi : 5 -6-9-10-15-28-35-46-58-87-89-91

Hayırlı eş : 5 - 14-54-55

Kandillerde okunacaklar : 39-40

Hastalara : 47 - 86-89

İş bulmak: 6 - 90

Uykuda birini konuşturmak için : 32

Kayıp Şeylerin bulunması : 7 -

Korunma çemberi : 7 -

Güzel / şirin görünmek için : 10-16-17

Sınavlar için : 16-67-68

Gezegen saati hesaplama : 13-15

doğal şifalı taşlar : 14-21-

Evlat isteyenler : 14-25

Sevdiğinle barışmak muhabbetini kazanmak : 14-27-28-34-36-53-87

Uyumakta zorluk çekenler : 20-

Bitkisel yağlar / ritüeller : 30-31-

Belaları önlemek için : 68

ağrılar için : 74-92

borçtan kurtulmak için : 92

topik çok güzel olmuş çok beğendim. Allah razı olsun
belki banada uygun bir esma soyleyebilsiniz
daha yeni evliyim eşimle de ciddi sıkıntılar geçiriyoruz napacağımı nasıl davranacağımı bilemiyorum cok yanlız hissediyorum.
yardımlarınız için teşekkürler

topik çok güzel olmuş çok beğendim. Allah razı olsun
belki banada uygun bir esma soyleyebilsiniz
daha yeni evliyim eşimle de ciddi sıkıntılar geçiriyoruz napacağımı nasıl davranacağımı bilemiyorum cok yanlız hissediyorum.
yardımlarınız için teşekkürler

Sevgi ve muhabbet kazanmak için.3 veya 7 gece 82 kez tatlı bir şey üstüne niyet edilen kişiye okunup yedirilirse birbirlerinden hiç ayrılmazlar denilmektedir.

“Ve zellelnaha lehüm feminha rakübühüm ve minha ye külun”

Kaynak:Gizli ilimler ansiklopedisi

Cok teşekkür ederim :)))) Inşallah olumlu sonuc alırım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cok teşekkür ederim :)))) Inşallah olumlu sonuc alırım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım benim inanarak oku ve kabul olmuş gibi şükret.

Bir de günde sayısız aklına geldikçe birleşik olarak '' Ya Allah Ya Vedud Ya Cami '' oku bacım.

Yapabilirsen de çaktırmadan eşine üfle okurduktan sonra. Üflemesen de olur eşinin niyetine bu esmaları çek canım.

X