Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Kesinlikle Benimde Aynisi Adet öncesi Göğüs Ağrisi Ve Akinti Fazlaliği Vardi Aşiri Uyku Hali Vardi Baş Ağrisi Ve Ben Adet Olmam Gereken Gün Bekleyemedim Test Yaptim Silik Bi çizgi çikti Sabirsizimya Ertesi Günde Kan Testi Yaptirdim Pozitif çikti Yani Kişiye Göre Değişir Heralde Belli Olanda Var Olmayanda

gamzecim sen benim umut kaynağımsın,yaklaşık aynı zamanlarda kaybetmiştik bebeklerimizi,ve şuan ne büyük bir mutluluk ki yeniden hamişsin.rabbim en kısa sürede bana da nasip eder inşallah...

bende adetim 10 gün geçti test yaptım iki çizgide kırmızı çıktı
bende adetime 1 hafta kala gögüslerimde inanılmaz şişlik oldu ve sol kasıgımda agrılar oluyordu
akıntı çok fazla oldugu için adet oldugumu sanıp sürekli wc ye gidip bakma geregi duyuyor insan
bencede hissedilebilir bir çok belirti oluyor hamile oldugun kesinleşmöeden önce
ayrıca sık idrara çıkma,devamlı halsizlik,uyku hali de oluyor belirtilerde
birde göbekten aşagı dogru kahverengimsi bir koyuluk

4 gün var gamzecim..10 gündür kasık kramplarıyla svaşıyorum,ve aynı süredir göğüslerimde şiş,ama hayırlısı,psikolojikte olabilir tabi bunlar..ne diyelim rabbim nasıl takdir etmişse...

canım umarım pskolojik değildir.bende aynı belirtileri yaşamıştım adetime 2 hafta kala göğüslerim hafiften dolgunlaşmaya başlamıştı kasıklarımda pek ağrım olmamıştı ama karnımda aşırı bi şişkinlik vardı.
ayy canım yaaa inşallah hamilesindir. ben adetim 1gün geçince test yaptım hemen çıkmiştı sen nezaman yapcaksın test..

bende rabbim sabır verirse ve adetim tabi gecikirse , 1 gün sonra yapıcam inşallah,şimdi kan testi yaptırmaya hiç cesaretim yok...

TABİ CANIM BENCEDE ERKEN DAHA KAN TESTİ YAPTIRMAK İÇİNN..ADETİNİ 1 GÜN GEÇİNCE YAP SENDE VARSA ÇIKAR ZATEN CANIM, İNŞALLAHTA VARDIR BEBİŞ..AMA KÜRTAJDAN SONRA ÇOK ÇABUK HAMİLE KALINIR DERLERDİ DE İNANMAZDIM BEN KORUNMAYI BIRAKTIĞIMIZ İLK AY KALDIM..

benim düşüğüm kendiliğinden oldu,kürtaja gerek kalmadı 6 haftalıktı zaten ama düşükten sonra 3.denemem benim...

arkadaşlar benim aklım fena karıştı...bu hamilelik belirtileri herkeste farklı oluyor sanırım...bazıları anlıyor bazıları anlamıyor demek ki...yani benimde şuan göğüslerim şiş ve ara ara kasıklarımda ağrı var ama işin kötü yanı bu adet öncesi belirtilerininde olma olasılığı...mesela yoğun bir akıntı yaşamıyorum...bu sefer iyice bir ümide kapılıyor insan var mı yok mu diye...çünkü bebek istiyoruz ve herşeyden bir anlam çıkarmaya çalışıyoruz..

benim düşüğüm kendiliğinden oldu,kürtaja gerek kalmadı 6 haftalıktı zaten ama düşükten sonra 3.denemem benim...

benimde düşüğüm de kendiliğinden olmuştu tuvalete düşürdüm ben hemde varya okadar zorduki o çektiğim sancıyı anlatmaya kelimeler yetmezzzz..Allahım kimseye yaşatmasın şbanada yaşatmasın bidaha inşallah ..aminnnnn..

Gamzecim Allah Korusun Canim Sağ Salim Kavuş Inşallah Bu Kez Bebeğine...allahim Bize De Nasip Etsin Inşallah.benim Daha 13 Günüm Var Ya çok Merak Ediyorum Ama Beklemekten Başka Da çarem Yok

Gamzecim Allah Korusun Canim Sağ Salim Kavuş Inşallah Bu Kez Bebeğine...allahim Bize De Nasip Etsin Inşallah.benim Daha 13 Günüm Var Ya çok Merak Ediyorum Ama Beklemekten Başka Da çarem Yok[/QUO
saol canım aminn inşallah rabbim bu bebeğimi bana bağışlasın.daha çok varmış canım yaa adet gününe..ama inşalllah beklemene değer bebişine kavuşursun .ilk bebeğinmi olcak canım olursa ..

gamzecim bende 2 hafta önce kürtaj oldum karnim,da 3 aylik öldü bebisim malesef ssen ne kadar zaman bekledin tekrar hamilelik icin canim ben istemiyorum suan ama oglum icin deniycem tekara napim

ben işte 10şubatta düşük yaptım kanamam olunca doktora gittim bebeğin kalp atışlarını duyamadı :çok üzgünüm:10 haftalıktı hala aklıma gelince gözlerim dolar.ama hayırlısı böyleymiş demekki kısmet..
ben 2 ay bekledim doktorlarda en az 2 ay bekleyin diyolar zaten canım..
senin varmış 1 tane ne güzel Allah bağışlasın ..

ben ikincinin hazırlığındayım,bu ay sanmıyorum belki tutar ama,adetime bir hafta var,kasıklarımda acayip ağrı demiyimde onun gibi,3-4 gündür başımı ağırlıktan kaldıramıyorum ara ara ateşleniyorum,
kızımda karın ağrım çok olmuştu bulantıyla beraber,bekliyorum bakalım sonuç ne olucak

hayırlısı olsun yaren bi hamişimiz daha olucak inşallah :dance:

Kızlar hamişim hemde sadece 3,5 haftalık. Ama ben çok erken farkettim hamişliğimi belirtiler kızlar;

Kesinlikle regli belirtileri ile çok benziyor
Göğüslerde dolgunluk ve hassasiyet özellikle uçlarında ( Renk değişimi falan yoktu)
Bende çok uyku olmadı
Mide bulantısı da olmadı
Ekşili tatları canım istedi ( turşu suyu içtim:)
Veeee kesinlikle aklımdan hamişliği çıkardım bu 3. denememdi ilk iki ay korunmadığımız halde olmayınca sürekli aklım bebek ve yumurtlama hesaplamaktaydı. Bu ay hesap falan yapmadım takmadım veeee sonuç hamişim.
Allaha çok dua ettim Allahın 99 ismini sık okudum
Kasıklarımda ara ara o tatlı ağrıları hissettim
Ve hep pozitif oldum
Dualarım tüm hamişliği isteyenlerle en kısa sürede hepimizin kollarını Rabbim sağlıklı bebişlerimizle doldursun inşallah.

Bendeki belirtiler de çok erken oldu :adetten önce sabah bulantısı başladı , adet ağrısı gibi kasık ağrılarım oldu fakat farklı olduğunu hissediyordum.

Hamiş olduğumu hissetmiştim, doğru çıktı....

kızlar bendede aynı sorunlar var.normalde adetime 5-6 gün kala göğüslerim
şişer ama bu ay 14 gün öncesinden şişti ve çok ağrıyo.kasıklarımda sırtımda ve belimde sürekli ağrılar var.aşırı halsizlik var.acaba psikolojikmi diye düşünmeden edemiyorum.bide sık sık idrara çıkma sorunuda cabası. 9 aydır korunmuyorum.adet düzensizdi benim tedavi gördüm şimdi düzenli,başka hiçbi sorun yok bende ve eşimde.sizce hamile olma olasılığım nedir.adetime daha 10 gün var.son adetim çok az ve koyu renkti.5 gün sürdü.geçen ay test yaotım negatif.bu ay hiçbi yumurtlama dönemini atlamadık.KIZLAR SİZCE BEN HAMİLEMİYİİİİMM

X