Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Nasıl yani canım anlamadım?
İlişki sonrası kasık ağrısı olan hafif hafif hissedenler olmuş o yüzden belirti olabilir demek istedim. Ama kendi tecrübe ettiğime göre kasık ağrısı belirti değil. Bende olmadı yani yumurtlama ağrım sol kasığımda ağrı ilişki sonrasında da devam etti hatta ben kendimi o yüzden hamile sandım. Ama değilmişim.

İlişki sonrası kasık ağrısı olan hafif hafif hissedenler olmuş o yüzden belirti olabilir demek istedim. Ama kendi tecrübe ettiğime göre kasık ağrısı belirti değil. Bende olmadı yani yumurtlama ağrım sol kasığımda ağrı ilişki sonrasında da devam etti hatta ben kendimi o yüzden hamile sandım. Ama değilmişim.
evet kasık agrısı ve sarımsı bir akıntı var hemde öyle böyle bir akıntı değil yani bende çözemedim.. kısmet bakalım bekliyorum adet günümü

evet kasık agrısı ve sarımsı bir akıntı var hemde öyle böyle bir akıntı değil yani bende çözemedim.. kısmet bakalım bekliyorum adet günümü
Bu dediklerin daha çok enfeksiyona benziyor . Bende de öyle oldu hatta o kadar çok kasık bel sırt göğüs ağrım oldu ki hayatımda ilk defa göğüslerim ağrıdı hassaslaştı ve acıdı . Akıntım da vardı yaklaşık 25 gün sürdü bunlar ama hamile değildim . Yani bunlar hamilelik belirtisi ama enfeksiyon yada regl öncesi olabiliyor . Ama doktorum sarı enfeksiyon hamilelik değil,hamilelikte idrar yolu enfeksiyonu geçirirseniz eğer anca öyle olur dedi

Bu dediklerin daha çok enfeksiyona benziyor . Bende de öyle oldu hatta o kadar çok kasık bel sırt göğüs ağrım oldu ki hayatımda ilk defa göğüslerim ağrıdı hassaslaştı ve acıdı . Akıntım da vardı yaklaşık 25 gün sürdü bunlar ama hamile değildim . Yani bunlar hamilelik belirtisi ama enfeksiyon yada regl öncesi olabiliyor . Ama doktorum sarı enfeksiyon hamilelik değil,hamilelikte idrar yolu enfeksiyonu geçirirseniz eğer anca öyle olur dedi
Birkaç yorumda sarımtırak akıntısı olanların gebe olduklarını öğrendiklerini okumuştum ama tabi pek bilmiyorum tecrübemde yok:) sagolun:)

:KK200:Selam kızlar adetime 3 gün var 2 yıldır bebiş istiyoruz belirtilerim şöyle 2 gündür göğüslerim cok acıyor yüzüstü yatamıyorum agırlastı gibi ilk defa bu kadar şiddetli agrıyo dokunamıyorum resmen.ve yine 2 gğnüdr adet sancısı gibi ara ara agrım oluyo ama anlık sürüyo. Hamile olabilirmiyim acaba kızlar :110::anne:

:KK200:Selam kızlar adetime 3 gün var 2 yıldır bebiş istiyoruz belirtilerim şöyle 2 gündür göğüslerim cok acıyor yüzüstü yatamıyorum agırlastı gibi ilk defa bu kadar şiddetli agrıyo dokunamıyorum resmen.ve yine 2 gğnüdr adet sancısı gibi ara ara agrım oluyo ama anlık sürüyo. Hamile olabilirmiyim acaba kızlar :110::anne:
testte çıkar aslında 3 gün kalmış adetinize.. iki yıldır bekliyormuşsunuz inşallah bu bekleyiş en kısa zamanda son bulur :)

Tabi doktora hatta doktorlara gittim :) esimdede bende de sorun yok cok şükür belirlenemeyen infertilite iste zamanını bekliyo diyoruz bizde :) bi olsun Allahın izniyle totişini ısırcam onun :)
inşallah en kısa zamanda nasip eder rabbim.. kimsenin kucağını boş bırakmasın..
bi kaç güne kadar güzel haberlerinizi alırız inşallah :dua:

Merhaba arkadaşlar. Bu ay tedaviye başladım klomen kullandım ve doktorumla yumurta takibi yaptık. Hap bitiminde gittim yumurtan yeteri kadar buyumemis dedi 2 gün sonra gel dedi gittiğimde yumurtamin büyüdüğünü 2 gün temasta bulunmamiz gerektigini ve 3 gün sonra gelmemi söyledi 3 gün sonra gittigimde yumurtamın çatlamis olduğunu ve bugünün de değerlendirilmesi gerektiğini söyledi. Ve bana 22sinde gel dedi.
Yumurtamın catladigini ilk defa hissettim. Gün boyunca kasık ağrım oldu. Doktoruma söyledigimde ovulasyonu hissetmissin dedi. Bugün catlamanın 9.günü.
Catlamadan 2 gün sonra göğüs uçlarım çok acimaya başladı , kıyafetim dahi acıtıyor. Karnımın alt tarafında bir baskı hissi var ve dün geceden beri çok hafif bulantım var. Merakla bekliyorum 22 Aralik'ı. Hamile olma ihtimalim var mı ? 3 yıldır istiyoruz fakat nasip olmadı. İnşallah 2018e melegimizle gireriz. :KK200:

X